Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa dziewcząt

II turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Weronika Połczyńska (UKS Bila Zduny) Bogna Świtała (UKS Pałuki Żnin)
Weronika
Połczyńska

(UKS Bila Zduny)
0 : 3Bogna
Świtała

(UKS Pałuki Żnin)


    1
 
W. Połczyńska3
M. Rybak0
    9
 
 
W. Połczyńska3
J. Kobacka0
    13
    2
 
 
J. Kobacka3
M. Ruchomska1
 
 
 
W. Połczyńska3
M. Malicka0
    15
    3
 
 
A. Orzech 1
K. Krupa3
    10
 
 
 
K. Krupa1
M. Malicka3
    4
 
 
M. Malicka3
M. Bereźnicka1
 
 
 
W. Połczyńska0
B. Świtała3
    5
 
 
B. Świtała3
P. Musik1
    11
 
 
 
B. Świtała3
B. Juchno1
    14
    6
 
 
B. Juchno3
J. Moczarska2
 
 
 
B. Świtała3
Z. Błaszczak2
    7
 
 
A. Orzech3
S. Kmieć2
    12
 
 
 
A. Orzech2
Z. Błaszczak3
    8
 
 
Z. Błaszczak3
S. Aftka2
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
W. Połczyńska 
- 
    33
 
 
    97   89
PA. Piąstka0
K. Krupa3
- 
A. Piąstka 
W. Połczyńska3
W. Derezińska2
    81
      2
 
 
A. Piąstka1
W. Derezińska3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Krupa3
A. Wypych 0
K. Krupa3
M. Kurzawa0
  34
W. Połczyńska3
J. Szulczyk1
    3
 
 
J. Szulczyk 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Krupa
 
O- 
M. Kurzawa 
- 
- 
J. Szulczyk3
D. Pawełczyk0
 
Awans
W. Połczyńska
 
      4
 
- 
D. Pawełczyk 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Kobacka 
- 
    35
 
 
    98   90
NG. Siemieniec1
A. Burczyńska3
- 
G. Siemieniec 
J. Kobacka3
H. Lipińska0
    82
      6
 
 
H. Lipińska3
G. Siemieniec1
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SA. Burczyńska2
P. Musik3
A. Burczyńska3
M. Pawlak0
  36
J. Kobacka3
M. Bereźnicka1
    7
 
 
M. Bereźnicka3
M. Pawlak1
    Przegrany na R
 
 
Awans
P. Musik
 
MM. Pawlak3
M. Piera2
M. Pawlak 
- 
M. Bereźnicka3
M. Zimmerman0
 
Awans
J. Kobacka
 
      8
 
- 
M. Zimmerman 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Selwaniuk 
- 
    37
 
 
    99   91
LR. Kistowska3
A. Sypka1
- 
R. Kistowska 
A. Selwaniuk0
P. Musik3
    83
      10
 
 
R. Kistowska0
P. Musik3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RA. Muslewska2
M. Bereźnicka3
R. Kistowska0
A. Muslewska3
  38
P. Musik2
A. Orzech 3
    11
 
 
A. Orzech  
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Bereźnicka
 
K- 
A. Muslewska 
- 
- 
A. Orzech 3
S. Aftka1
 
Awans
A. Orzech
 
      12
 
- 
S. Aftka 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Moczarska 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
J. Chłodzińska 
- 
- 
J. Moczarska1
M. Malicka3
    84
      14
 
 
- 
M. Malicka 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Rybak3
J. Szulczyk1
J. Chłodzińska0
M. Rybak3
  40
M. Malicka3
A. Wypych 0
    15
 
 
- 
A. Wypych  
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Rybak
 
I- 
M. Rybak 
- 
- 
A. Wypych 3
N. Wójciak2
 
Awans
M. Malicka
 
      16
 
- 
N. Wójciak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
B. Świtała 
- 
    41
 
 
    101   93
HN. Piątkowska3
N. Wójciak2
- 
N. Piątkowska 
B. Świtała3
M. Rybak0
    85
      18
 
 
N. Piątkowska0
M. Rybak3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Moczarska3
J. Nowacka1
N. Piątkowska2
J. Moczarska3
  42
B. Świtała3
S. Kmieć1
    19
 
 
J. Chłodzińska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
J. Moczarska
 
G- 
J. Moczarska 
- 
- 
J. Chłodzińska1
S. Kmieć3
 
Awans
B. Świtała
 
      20
 
- 
S. Kmieć 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
B. Juchno 
- 
    43
 
 
    102   94
FK. Cuper0
S. Aftka3
- 
K. Cuper 
B. Juchno3
A. Muslewska2
    86
      22
 
 
A. Muslewska3
K. Cuper0
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WS. Aftka3
W. Wydrzyńska0
S. Aftka3
A. Selwaniuk0
  44
B. Juchno3
M. Ruchomska0
    23
 
 
P. Siemieniec0
A. Sypka3
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Aftka
 
EP. Siemieniec1
A. Selwaniuk3
P. Siemieniec 
- 
A. Sypka2
M. Ruchomska3
 
Awans
B. Juchno
 
      24
 
- 
M. Ruchomska 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Orzech 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Rytych 3
M. Zimmerman1
- 
M. Rytych  
A. Orzech3
M. Piera0
    87
      26
 
 
M. Piera3
M. Rytych 1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VW. Świech0
M. Ruchomska3
M. Rytych 0
W. Świech3
  46
A. Orzech3
W. Wydrzyńska0
    27
 
 
A. Burczyńska3
W. Świech0
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Ruchomska
 
CW. Świech3
H. Lipińska2
W. Świech 
- 
A. Burczyńska0
W. Wydrzyńska3
 
Awans
A. Orzech
 
      28
 
- 
W. Wydrzyńska 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Nowacka 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
D. Pawełczyk 
- 
- 
J. Nowacka3
M. Kurzawa0
    88
      30
 
 
- 
M. Kurzawa 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UD. Pawełczyk0
S. Kmieć3
D. Pawełczyk3
W. Derezińska1
  48
J. Nowacka0
Z. Błaszczak3
    31
 
 
J. Mirowska0
K. Krupa3
    Przegrany na X
 
 
Awans
S. Kmieć
 
AJ. Mirowska1
W. Derezińska3
J. Mirowska 
- 
K. Krupa0
Z. Błaszczak3
 
Awans
Z. Błaszczak
 
      32
 
- 
Z. Błaszczak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System