Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa dziewcząt

I turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Weronika Połczyńska (UKS Bila Zduny) Zuzanna Błaszczak (Akademia Bilardowa Rokietnica)
Weronika
Połczyńska

(UKS Bila Zduny)
3 : 1Zuzanna
Błaszczak

(Akademia Bilardowa Rokietnica)


    1
 
P. Karmolińska 0
A. Orzech3
    9
 
 
A. Orzech0
N. Wójciak3
    13
    2
 
 
S. Aftka2
N. Wójciak3
 
 
 
N. Wójciak2
W. Połczyńska3
    15
    3
 
 
S. Kmieć1
W. Połczyńska3
    10
 
 
 
W. Połczyńska3
M. Ruchomska0
    4
 
 
B. Juchno2
M. Ruchomska3
 
 
 
W. Połczyńska3
Z. Błaszczak1
    5
 
 
B. Świtała3
J. Nowacka2
    11
 
 
 
B. Świtała3
A. Selwaniuk2
    14
    6
 
 
W. Wydrzyńska2
A. Selwaniuk3
 
 
 
B. Świtała0
Z. Błaszczak3
    7
 
 
A. Orzech 1
Z. Błaszczak3
    12
 
 
 
Z. Błaszczak3
M. Zimmerman0
    8
 
 
J. Moczarska1
M. Zimmerman3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
J. Kobacka 
- 
    33
 
 
    97   89
PA. Wypych 1
R. Kistowska3
- 
A. Wypych  
J. Kobacka3
K. Krupa0
    81
      2
 
 
A. Wypych 2
K. Krupa3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TN. Wójciak3
M. Pawlak1
R. Kistowska0
N. Wójciak3
  34
J. Kobacka0
P. Karmolińska 3
    3
 
 
P. Karmolińska  
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
N. Wójciak
 
O- 
N. Wójciak 
- 
- 
P. Karmolińska 3
A. Piąstka2
 
Awans
P. Karmolińska
 
      4
 
- 
A. Piąstka 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Malicka 
- 
    35
 
 
    98   90
NW. Świech1
J. Chłodzińska3
- 
W. Świech 
M. Malicka2
S. Aftka3
    82
      6
 
 
W. Świech1
S. Aftka3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Rytych 1
Z. Błaszczak3
J. Chłodzińska1
M. Rytych 3
  36
S. Aftka3
W. Połczyńska2
    7
 
 
M. Rytych 2
M. Piera3
    Przegrany na R
 
 
Awans
Z. Błaszczak
 
MM. Rytych 3
P. Musik0
M. Rytych  
- 
M. Piera2
W. Połczyńska3
 
Awans
S. Aftka
 
      8
 
- 
W. Połczyńska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
Z. Błaszczak 
- 
    37
 
 
    99   91
LJ. Mirowska3
M. Rybak2
- 
J. Mirowska 
Z. Błaszczak3
A. Muslewska0
    83
      10
 
 
A. Muslewska3
J. Mirowska0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RJ. Mirowska0
W. Połczyńska3
J. Mirowska3
M. Bereźnicka2
  38
Z. Błaszczak2
S. Kmieć3
    11
 
 
S. Kmieć 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
W. Połczyńska
 
K- 
M. Bereźnicka 
- 
- 
S. Kmieć3
J. Nowacka1
 
Awans
S. Kmieć
 
      12
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Pawlak 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Ruchomska 
- 
- 
M. Pawlak3
J. Szulczyk2
    84
      14
 
 
- 
J. Szulczyk 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Ruchomska3
J. Kobacka1
M. Ruchomska3
A. Sypka1
  40
M. Pawlak2
B. Juchno3
    15
 
 
M. Kurzawa3
K. Cuper1
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Ruchomska
 
IK. Cuper2
A. Sypka3
K. Cuper 
- 
M. Kurzawa1
B. Juchno3
 
Awans
B. Juchno
 
      16
 
- 
B. Juchno 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
B. Świtała 
- 
    41
 
 
    101   93
HN. Piątkowska2
M. Kurzawa3
- 
N. Piątkowska 
B. Świtała3
A. Sypka2
    85
      18
 
 
N. Piątkowska0
A. Sypka3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Szulczyk1
A. Orzech3
M. Kurzawa2
J. Szulczyk3
  42
B. Świtała3
A. Selwaniuk0
    19
 
 
A. Selwaniuk 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Orzech
 
G- 
J. Szulczyk 
- 
- 
A. Selwaniuk3
M. Ruchomska1
 
Awans
B. Świtała
 
      20
 
- 
M. Ruchomska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Bereźnicka 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
J. Nowacka 
- 
- 
M. Bereźnicka0
W. Wydrzyńska3
    86
      22
 
 
- 
W. Wydrzyńska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Nowacka3
D. Pawełczyk1
J. Nowacka3
A. Muslewska2
  44
W. Wydrzyńska3
A. Ryś1
    23
 
 
A. Burczyńska1
M. Rybak3
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Nowacka
 
EA. Burczyńska1
A. Muslewska3
A. Burczyńska 
- 
M. Rybak0
A. Ryś3
 
Awans
W. Wydrzyńska
 
      24
 
- 
A. Ryś 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
P. Musik 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Zimmerman3
M. Piera1
- 
M. Zimmerman 
P. Musik2
D. Pawełczyk3
    87
      26
 
 
M. Zimmerman1
D. Pawełczyk3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Zimmerman3
A. Ryś0
M. Zimmerman3
P. Słemeniec1
  46
D. Pawełczyk2
A. Orzech 3
    27
 
 
J. Chłodzińska3
P. Słemeniec1
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Zimmerman
 
CP. Słemeniec3
M. Malicka2
P. Słemeniec 
- 
J. Chłodzińska0
A. Orzech 3
 
Awans
A. Orzech
 
      28
 
- 
A. Orzech  
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Moczarska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
A. Piąstka 
- 
- 
J. Moczarska3
N. Wójciak0
    88
      30
 
 
- 
N. Wójciak 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Krupa2
A. Selwaniuk3
A. Piąstka2
K. Krupa3
  48
J. Moczarska3
A. Orzech2
    31
 
 
H. Lipińska1
R. Kistowska3
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Selwaniuk
 
AH. Lipińska2
K. Krupa3
H. Lipińska 
- 
R. Kistowska2
A. Orzech3
 
Awans
J. Moczarska
 
      32
 
- 
A. Orzech 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System