Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2016 - grupa dziewcząt

4 turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Kinga Pietrzak (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki) Weronika Karwik (UKS Bila Zduny)
Kinga
Pietrzak

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
0 : 3Weronika
Karwik

(UKS Bila Zduny)


    1
 
K. Pietrzak3
B. Świtała2
    9
 
 
K. Pietrzak3
M. Malicka0
    13
    2
 
 
W. Derezińska1
M. Malicka3
 
 
 
K. Pietrzak3
W. Połczyńska0
    15
    3
 
 
J. Kobacka3
S. Aftka2
    10
 
 
 
J. Kobacka0
W. Połczyńska3
    4
 
 
W. Połczyńska3
M. Rybak2
 
 
 
K. Pietrzak0
W. Karwik3
    5
 
 
W. Karwik3
P. Musik0
    11
 
 
 
W. Karwik3
A. Orzech1
    14
    6
 
 
A. Orzech3
N. Wójciak2
 
 
 
W. Karwik3
A. Kolecka2
    7
 
 
B. Juchno2
Z. Błaszczak3
    12
 
 
 
Z. Błaszczak2
A. Kolecka3
    8
 
 
A. Kolecka3
A. Muslewska2
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
K. Pietrzak 
- 
    33
 
 
    97   89
PS. Mikołajewska0
A. Piąstka3
- 
S. Mikołajewska 
K. Pietrzak3
A. Muslewska1
    81
      2
 
 
A. Muslewska3
S. Mikołajewska1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Piąstka0
B. Świtała3
A. Piąstka3
M. Rytych 0
  34
K. Pietrzak3
S. Aftka0
    3
 
 
S. Aftka 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
B. Świtała
 
O- 
M. Rytych  
- 
- 
S. Aftka 
- 
 
Awans
K. Pietrzak
 
      4
 
- 
- 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
W. Wydrzyńska 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
H. Lipińska 
- 
- 
W. Wydrzyńska3
J. Nowacka0
    82
      6
 
 
- 
J. Nowacka 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SW. Martwijczuk1
M. Malicka3
H. Lipińska0
W. Martwijczuk3
  36
W. Wydrzyńska1
W. Derezińska3
    7
 
 
R. Kistowska 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Malicka
 
M- 
W. Martwijczuk 
- 
- 
R. Kistowska1
W. Derezińska3
 
Awans
W. Derezińska
 
      8
 
- 
W. Derezińska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
J. Kobacka 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Kurzawa0
A. Wypych 3
- 
M. Kurzawa 
J. Kobacka3
N. Wójciak2
    83
      10
 
 
N. Wójciak3
M. Kurzawa2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Rybak3
W. Wydrzyńska2
A. Wypych 2
M. Rybak3
  38
J. Kobacka3
M. Malicka2
    11
 
 
W. Wiktorowicz 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Rybak
 
K- 
M. Rybak 
- 
- 
W. Wiktorowicz0
M. Malicka3
 
Awans
J. Kobacka
 
      12
 
- 
M. Malicka 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
P. Karmolińska  
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Krupa 
- 
- 
P. Karmolińska 0
W. Połczyńska3
    84
      14
 
 
- 
W. Połczyńska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Chłodzińska1
S. Aftka3
K. Krupa1
J. Chłodzińska3
  40
W. Połczyńska3
B. Świtała2
    15
 
 
J. Moczarska3
M. Pawlak0
    Przegrany na T
 
 
Awans
S. Aftka
 
IM. Pawlak0
J. Chłodzińska3
M. Pawlak 
- 
J. Moczarska0
B. Świtała3
 
Awans
W. Połczyńska
 
      16
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Karwik 
- 
    41
 
 
    101   93
HZ. Błaszczak3
J. Moczarska1
- 
Z. Błaszczak 
W. Karwik3
J. Chłodzińska1
    85
      18
 
 
J. Chłodzińska3
Z. Błaszczak2
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XZ. Błaszczak3
A. Orzech 2
Z. Błaszczak3
P. Karmolińska 1
  42
W. Karwik3
M. Bereźnicka0
    19
 
 
K. Krupa 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
Z. Błaszczak
 
G- 
P. Karmolińska  
- 
- 
K. Krupa2
M. Bereźnicka3
 
Awans
W. Karwik
 
      20
 
- 
M. Bereźnicka 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Rybak 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
W. Wiktorowicz 
- 
- 
M. Rybak1
P. Musik3
    86
      22
 
 
- 
P. Musik 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WN. Wójciak3
A. Ryś1
W. Wiktorowicz1
N. Wójciak3
  44
P. Musik1
A. Orzech3
    23
 
 
A. Wypych  
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
N. Wójciak
 
E- 
N. Wójciak 
- 
- 
A. Wypych 0
A. Orzech3
 
Awans
A. Orzech
 
      24
 
- 
A. Orzech 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
B. Juchno 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
R. Kistowska 
- 
- 
B. Juchno3
W. Martwijczuk1
    87
      26
 
 
- 
W. Martwijczuk 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Nowacka2
P. Musik3
R. Kistowska2
J. Nowacka3
  46
B. Juchno3
A. Ryś1
    27
 
 
H. Lipińska 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Musik
 
C- 
J. Nowacka 
- 
- 
H. Lipińska0
A. Ryś3
 
Awans
B. Juchno
 
      28
 
- 
A. Ryś 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
A. Orzech  
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
- 
- 
- 
A. Orzech 3
M. Rytych 2
    88
      30
 
 
- 
M. Rytych  
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Muslewska3
M. Bereźnicka1
- 
A. Muslewska 
  48
A. Orzech 0
A. Kolecka3
    31
 
 
M. Ruchomska0
A. Piąstka3
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Muslewska
 
AM. Ruchomska2
A. Muslewska3
M. Ruchomska 
- 
A. Piąstka0
A. Kolecka3
 
Awans
A. Kolecka
 
      32
 
- 
A. Kolecka 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System