Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2016 - grupa dziewcząt

3 turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agnieszka Kolecka (Akademia Bilardowa Rokietnica) Weronika Karwik (UKS Bila Zduny)
Agnieszka
Kolecka

(Akademia Bilardowa Rokietnica)
3 : 2Weronika
Karwik

(UKS Bila Zduny)


    1
 
K. Pietrzak3
P. Karmolińska 1
    9
 
 
K. Pietrzak3
W. Derezińska2
    13
    2
 
 
W. Derezińska3
A. Piąstka1
 
 
 
K. Pietrzak2
A. Kolecka3
    15
    3
 
 
B. Świtała3
A. Orzech1
    10
 
 
 
B. Świtała1
A. Kolecka3
    4
 
 
A. Kolecka3
W. Wydrzyńska2
 
 
 
A. Kolecka3
W. Karwik2
    5
 
 
A. Ryś3
M. Ruchomska0
    11
 
 
 
A. Ryś3
Z. Błaszczak2
    14
    6
 
 
B. Juchno1
Z. Błaszczak3
 
 
 
A. Ryś0
W. Karwik3
    7
 
 
W. Karwik3
P. Musik1
    12
 
 
 
W. Karwik3
A. Muslewska1
    8
 
 
W. Martwijczuk1
A. Muslewska3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
K. Pietrzak 
- 
    33
 
 
    97   89
PA. Dowgiert0
J. Kobacka3
- 
A. Dowgiert 
K. Pietrzak4
W. Wiktorowicz0
    81
      2
 
 
A. Dowgiert0
W. Wiktorowicz3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TJ. Kobacka0
P. Karmolińska 3
J. Kobacka3
N. Piątkowska1
  34
K. Pietrzak3
M. Malicka0
    3
 
 
M. Malicka 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
P. Karmolińska
 
O- 
N. Piątkowska 
- 
- 
M. Malicka3
S. Aftka1
 
Awans
K. Pietrzak
 
      4
 
- 
S. Aftka 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
W. Wydrzyńska 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
J. Nowacka 
- 
- 
W. Wydrzyńska3
A. Wypych 2
    82
      6
 
 
- 
A. Wypych  
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Wójcik0
P. Musik3
J. Nowacka0
J. Wójcik3
  36
W. Wydrzyńska0
W. Derezińska3
    7
 
 
A. Orzech  
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
P. Musik
 
M- 
J. Wójcik 
- 
- 
A. Orzech 0
W. Derezińska3
 
Awans
W. Derezińska
 
      8
 
- 
W. Derezińska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
B. Świtała 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
A. Pogorzelska 
- 
- 
B. Świtała3
A. Muslewska1
    83
      10
 
 
A. Muslewska 
- 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Bereźnicka0
W. Wydrzyńska0
A. Pogorzelska2
M. Bereźnicka3
  38
B. Świtała3
P. Musik0
    11
 
 
P. Musik 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
-
 
K- 
M. Bereźnicka 
- 
- 
P. Musik3
S. Kmieć1
 
Awans
B. Świtała
 
      12
 
- 
S. Kmieć 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
P. Karmolińska  
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
W. Połczyńska 
- 
- 
P. Karmolińska 3
K. Krupa0
    84
      14
 
 
- 
K. Krupa 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QZ. Błaszczak3
M. Malicka0
W. Połczyńska1
Z. Błaszczak3
  40
P. Karmolińska 0
A. Kolecka3
    15
 
 
H. Lipińska0
M. Ruchomska3
    Przegrany na T
 
 
Awans
Z. Błaszczak
 
IH. Lipińska2
Z. Błaszczak3
H. Lipińska 
- 
M. Ruchomska1
A. Kolecka3
 
Awans
A. Kolecka
 
      16
 
- 
A. Kolecka 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Orzech 
- 
    41
 
 
    101   93
HW. Piekarska 2
M. Ruchomska3
- 
W. Piekarska  
A. Orzech3
Z. Błaszczak0
    85
      18
 
 
W. Piekarska 1
Z. Błaszczak3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Ruchomska3
N. Wójciak1
M. Ruchomska3
K. Krupa1
  42
A. Orzech2
A. Ryś3
    19
 
 
W. Połczyńska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Ruchomska
 
G- 
K. Krupa 
- 
- 
W. Połczyńska2
A. Ryś3
 
Awans
A. Ryś
 
      20
 
- 
A. Ryś 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Bereźnicka 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
S. Kmieć 
- 
- 
M. Bereźnicka2
A. Piąstka3
    86
      22
 
 
- 
A. Piąstka 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Muslewska3
J. Chłodzińska0
S. Kmieć1
A. Muslewska3
  44
A. Piąstka2
B. Juchno3
    23
 
 
M. Rytych 0
A. Pogorzelska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Muslewska
 
EM. Rytych 1
A. Muslewska3
M. Rytych  
- 
A. Pogorzelska1
B. Juchno3
 
Awans
B. Juchno
 
      24
 
- 
B. Juchno 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
W. Karwik 
- 
    45
 
 
    103   95
DS. Mikołajewska0
A. Orzech 3
- 
S. Mikołajewska 
W. Karwik3
J. Wójcik1
    87
      26
 
 
S. Mikołajewska1
J. Wójcik3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VA. Orzech 1
A. Piąstka3
A. Orzech 3
A. Wypych 0
  46
W. Karwik3
J. Chłodzińska1
    27
 
 
J. Chłodzińska 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
A. Piąstka
 
C- 
A. Wypych  
- 
- 
J. Chłodzińska3
J. Nowacka2
 
Awans
W. Karwik
 
      28
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
N. Wójciak 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
S. Aftka 
- 
- 
N. Wójciak3
N. Piątkowska2
    88
      30
 
 
- 
N. Piątkowska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Aftka2
A. Orzech3
S. Aftka3
W. Wiktorowicz1
  48
N. Wójciak2
W. Martwijczuk3
    31
 
 
W. Martwijczuk3
P. Raczkowska0
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Orzech
 
AP. Raczkowska0
W. Wiktorowicz4
P. Raczkowska 
- 
W. Martwijczuk3
J. Kobacka1
 
Awans
W. Martwijczuk
 
      32
 
- 
J. Kobacka 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System