Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2016 - grupa dziewcząt

2 turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agnieszka Kolecka (Akademia Bilardowa Rokietnica) Kinga Pietrzak (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
Agnieszka
Kolecka

(Akademia Bilardowa Rokietnica)
1 : 3Kinga
Pietrzak

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)


    1
 
J. Kobacka1
B. Juchno3
    9
 
 
B. Juchno1
A. Kolecka3
    13
    2
 
 
A. Kolecka3
J. Kuśmierz1
 
 
 
A. Kolecka3
A. Orzech0
    15
    3
 
 
A. Orzech3
S. Kmieć0
    10
 
 
 
A. Orzech3
A. Piąstka0
    4
 
 
A. Piąstka3
W. Wydrzyńska2
 
 
 
A. Kolecka1
K. Pietrzak3
    5
 
 
K. Pietrzak3
M. Malicka1
    11
 
 
 
K. Pietrzak3
W. Karwik0
    14
    6
 
 
W. Karwik3
S. Mikołajewska0
 
 
 
K. Pietrzak3
W. Derezińska0
    7
 
 
J. Chłodzińska3
A. Ryś2
    12
 
 
 
J. Chłodzińska2
W. Derezińska3
    8
 
 
B. Świtała1
W. Derezińska3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
J. Kobacka 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Ruchomska0
Z. Błaszczak3
- 
M. Ruchomska 
J. Kobacka3
N. Wójciak2
    81
      2
 
 
N. Wójciak3
M. Ruchomska2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TZ. Błaszczak2
A. Ryś3
Z. Błaszczak3
W. Połczyńska1
  34
J. Kobacka3
S. Kmieć0
    3
 
 
S. Kmieć 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
A. Ryś
 
O- 
W. Połczyńska 
- 
- 
S. Kmieć3
S. Aftka1
 
Awans
J. Kobacka
 
      4
 
- 
S. Aftka 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Kolecka 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Bereźnicka3
P. Rutkowska0
- 
M. Bereźnicka 
A. Kolecka3
S. Mikołajewska1
    82
      6
 
 
M. Bereźnicka1
S. Mikołajewska3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Bereźnicka2
J. Kuśmierz3
M. Bereźnicka3
A. Wypych 2
  36
A. Kolecka3
B. Juchno1
    7
 
 
P. Karmolińska 3
A. Sypka2
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Kuśmierz
 
MA. Sypka2
A. Wypych 3
A. Sypka 
- 
P. Karmolińska 0
B. Juchno3
 
Awans
A. Kolecka
 
      8
 
- 
B. Juchno 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Orzech 
- 
    37
 
 
    99   91
LA. Pogorzelska3
J. Wójcik0
- 
A. Pogorzelska 
A. Orzech3
M. Rybak1
    83
      10
 
 
A. Pogorzelska2
M. Rybak3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RA. Pogorzelska0
B. Juchno3
A. Pogorzelska3
M. Rytych 0
  38
A. Orzech3
J. Kuśmierz2
    11
 
 
A. Kłosok 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
B. Juchno
 
K- 
M. Rytych  
- 
- 
A. Kłosok2
J. Kuśmierz3
 
Awans
A. Orzech
 
      12
 
- 
J. Kuśmierz 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
W. Piekarska  
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
W. Wiktorowicz 
- 
- 
W. Piekarska 1
A. Ryś3
    84
      14
 
 
- 
A. Ryś 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QW. Wiktorowicz1
S. Kmieć3
W. Wiktorowicz3
W. Martwijczuk0
  40
A. Ryś2
A. Piąstka3
    15
 
 
J. Nawrocka0
A. Piąstka3
    Przegrany na T
 
 
Awans
S. Kmieć
 
IJ. Nawrocka0
W. Martwijczuk3
J. Nawrocka 
- 
A. Piąstka3
A. Orzech 1
 
Awans
A. Piąstka
 
      16
 
- 
A. Orzech  
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
K. Pietrzak 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
A. Orzech  
- 
N. Cała 
K. Pietrzak3
W. Martwijczuk0
    85
      18
 
 
- 
W. Martwijczuk 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XW. Piekarska 2
M. Malicka3
A. Orzech 1
W. Piekarska 3
  42
K. Pietrzak3
W. Derezińska0
    19
 
 
W. Wiktorowicz 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Malicka
 
G- 
W. Piekarska  
- 
- 
W. Wiktorowicz0
W. Derezińska3
 
Awans
K. Pietrzak
 
      20
 
- 
W. Derezińska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Rytych  
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
A. Kłosok 
- 
- 
M. Rytych 0
P. Musik3
    86
      22
 
 
- 
P. Musik 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WN. Piątkowska0
W. Wydrzyńska3
A. Kłosok1
N. Piątkowska3
  44
P. Musik2
W. Karwik3
    23
 
 
J. Wójcik3
N. Piątkowska0
    Przegrany na V
 
 
Awans
W. Wydrzyńska
 
EN. Piątkowska3
M. Rybak0
N. Piątkowska 
- 
J. Wójcik0
W. Karwik3
 
Awans
W. Karwik
 
      24
 
- 
W. Karwik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Wypych  
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Świtała3
P. Karmolińska 0
- 
M. Świtała 
A. Wypych 1
J. Chłodzińska3
    87
      26
 
 
M. Świtała2
J. Chłodzińska3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VS. Mikołajewska3
P. Musik1
M. Świtała2
S. Mikołajewska3
  46
J. Chłodzińska3
W. Wydrzyńska0
    27
 
 
P. Rutkowska3
J. Moczarska1
    Przegrany na W
 
 
Awans
S. Mikołajewska
 
CJ. Moczarska2
S. Mikołajewska3
J. Moczarska 
- 
P. Rutkowska2
W. Wydrzyńska3
 
Awans
J. Chłodzińska
 
      28
 
- 
W. Wydrzyńska 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
W. Połczyńska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
S. Aftka 
- 
- 
W. Połczyńska2
M. Malicka3
    88
      30
 
 
- 
M. Malicka 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Aftka1
W. Derezińska3
S. Aftka3
N. Wójciak0
  48
M. Malicka1
B. Świtała3
    31
 
 
Z. Błaszczak3
A. Muslewska1
    Przegrany na X
 
 
Awans
W. Derezińska
 
AA. Muslewska1
N. Wójciak3
A. Muslewska 
- 
Z. Błaszczak0
B. Świtała1
 
Awans
B. Świtała
 
      32
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System