Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2016 - grupa dziewcząt

1 turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Julia Kobacka (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki) Bogna Świtała (UKS Pałuki Żnin)
Julia
Kobacka

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
4 : 2Bogna
Świtała

(UKS Pałuki Żnin)


    1
 
A. Orzech 3
P. Rutkowska1
    9
 
 
A. Orzech 3
A. Wypych 1
    13
    2
 
 
W. Połczyńska0
A. Wypych 3
 
 
 
A. Orzech 3
J. Kobacka4
    15
    3
 
 
J. Kobacka3
J. Kuśmierz2
    10
 
 
 
J. Kobacka3
W. Karwik1
    4
 
 
W. Karwik3
S. Mikołajewska1
 
 
 
J. Kobacka4
B. Świtała2
    5
 
 
B. Świtała3
S. Aftka1
    11
 
 
 
B. Świtała3
B. Juchno0
    14
    6
 
 
M. Bereźnicka1
B. Juchno3
 
 
 
B. Świtała4
K. Pietrzak1
    7
 
 
A. Orzech3
P. Musik0
    12
 
 
 
A. Orzech0
K. Pietrzak3
    8
 
 
K. Pietrzak3
A. Kolecka1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Kolecka 
- 
    33
 
 
    97   89
PW. Martwijczuk1
S. Mikołajewska3
- 
W. Martwijczuk 
A. Kolecka3
Z. Błaszczak0
    81
      2
 
 
W. Martwijczuk1
Z. Błaszczak3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TS. Mikołajewska3
J. Wójcik0
S. Mikołajewska3
M. Ruchomska0
  34
A. Kolecka0
A. Orzech 3
    3
 
 
W. Wydrzyńska 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
S. Mikołajewska
 
O- 
M. Ruchomska 
- 
- 
W. Wydrzyńska2
A. Orzech 3
 
Awans
A. Orzech
 
      4
 
- 
A. Orzech  
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Nawrocka 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
W. Piekarska  
- 
- 
J. Nawrocka0
S. Aftka3
    82
      6
 
 
- 
S. Aftka 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SB. Juchno3
J. Moczarska0
W. Piekarska 0
B. Juchno3
  36
S. Aftka2
W. Połczyńska3
    7
 
 
P. Musik3
M. Rybak1
    Przegrany na R
 
 
Awans
B. Juchno
 
MM. Rybak0
B. Juchno3
M. Rybak 
- 
P. Musik0
W. Połczyńska3
 
Awans
W. Połczyńska
 
      8
 
- 
W. Połczyńska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
J. Kobacka 
- 
    37
 
 
    99   91
LA. Piąstka2
A. Ryś3
- 
A. Piąstka 
J. Kobacka3
N. Piątkowska1
    83
      10
 
 
N. Piątkowska3
A. Piąstka2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RS. Kmieć1
S. Aftka3
A. Ryś0
S. Kmieć3
  38
J. Kobacka3
J. Moczarska1
    11
 
 
J. Moczarska 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
S. Aftka
 
K- 
S. Kmieć 
- 
- 
J. Moczarska3
M. Jagodzińska0
 
Awans
J. Kobacka
 
      12
 
- 
M. Jagodzińska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Wiśnik 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Malicka 
- 
- 
A. Wiśnik1
J. Wójcik3
    84
      14
 
 
- 
J. Wójcik 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Malicka1
A. Kolecka3
M. Malicka3
W. Wiktorowicz1
  40
J. Wójcik2
W. Karwik3
    15
 
 
W. Wiktorowicz1
A. Wypych 3
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Kolecka
 
IW. Wiktorowicz3
N. Cała1
W. Wiktorowicz 
- 
A. Wypych 0
W. Karwik3
 
Awans
W. Karwik
 
      16
 
- 
W. Karwik 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
B. Świtała 
- 
    41
 
 
    101   93
HN. Wójciak1
A. Wypych 3
- 
N. Wójciak 
B. Świtała3
N. Cała1
    85
      18
 
 
N. Cała3
N. Wójciak0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Wypych 3
W. Derezińska1
A. Wypych 3
A. Wiśnik2
  42
B. Świtała3
P. Rutkowska2
    19
 
 
M. Malicka 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Wypych
 
G- 
A. Wiśnik 
- 
- 
M. Malicka1
P. Rutkowska3
 
Awans
B. Świtała
 
      20
 
- 
P. Rutkowska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Bereźnicka 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
M. Jagodzińska 
- 
- 
M. Bereźnicka3
S. Kmieć2
    86
      22
 
 
- 
S. Kmieć 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WN. Piątkowska2
J. Kuśmierz3
M. Jagodzińska1
N. Piątkowska3
  44
M. Bereźnicka3
A. Muslewska1
    23
 
 
P. Karmolińska 0
A. Muslewska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Kuśmierz
 
EP. Karmolińska 0
N. Piątkowska3
P. Karmolińska  
- 
A. Muslewska3
A. Ryś0
 
Awans
M. Bereźnicka
 
      24
 
- 
A. Ryś 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
B. Juchno 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Rytych 1
P. Musik3
- 
M. Rytych  
B. Juchno0
J. Kuśmierz3
    87
      26
 
 
M. Rytych 2
J. Kuśmierz3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VP. Musik1
A. Muslewska0
P. Musik3
J. Nawrocka0
  46
J. Kuśmierz1
A. Orzech3
    27
 
 
A. Orzech 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Musik
 
C- 
J. Nawrocka 
- 
- 
A. Orzech2
W. Piekarska 0
 
Awans
A. Orzech
 
      28
 
- 
W. Piekarska  
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Ruchomska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
W. Wydrzyńska 
- 
- 
M. Ruchomska1
W. Derezińska3
    88
      30
 
 
- 
W. Derezińska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UZ. Błaszczak1
P. Rutkowska3
W. Wydrzyńska1
Z. Błaszczak3
  48
W. Derezińska0
K. Pietrzak3
    31
 
 
- 
S. Mikołajewska 
    Przegrany na X
 
 
Awans
P. Rutkowska
 
A- 
Z. Błaszczak 
- 
- 
S. Mikołajewska1
K. Pietrzak3
 
Awans
K. Pietrzak
 
      32
 
- 
K. Pietrzak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System