Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2015 - grupa dziewcząt

IV turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agata Sidło (TVsports Idoslubu.pl Kielce) Magdalena Bonek (UKS Łabiszynianka Łabiszyn)
Agata
Sidło

(TVsports Idoslubu.pl Kielce)
3 : 0Magdalena
Bonek

(UKS Łabiszynianka Łabiszyn)


    1
 
A. Sidło3
M. Ruchomska0
    9
 
 
A. Sidło3
W. Karwik1
    13
    2
 
 
W. Karwik3
M. Malicka1
 
 
 
A. Sidło3
B. Świtała2
    15
    3
 
 
B. Świtała3
S. Aftka0
    10
 
 
 
B. Świtała3
K. Pietrzak0
    4
 
 
K. Pietrzak3
W. Piekarska 0
 
 
 
A. Sidło3
M. Bonek0
    5
 
 
A. Kolecka3
J. Kobacka0
    11
 
 
 
A. Kolecka0
M. Bonek3
    14
    6
 
 
M. Bonek3
S. Kmieć1
 
 
 
M. Bonek3
Z. Błaszczak1
    7
 
 
A. Ryś1
Z. Błaszczak3
    12
 
 
 
Z. Błaszczak3
D. Kuta2
    8
 
 
A. Wolak1
D. Kuta3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Sidło 
- 
    33
 
 
    97   89
PI. Karmolińska3
J. Chłodzińska1
- 
I. Karmolińska 
A. Sidło3
W. Wiktorowicz1
    81
      2
 
 
W. Wiktorowicz3
I. Karmolińska1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TW. Piekarska 3
W. Połczyńska2
I. Karmolińska1
W. Piekarska 3
  34
A. Sidło3
S. Kmieć2
    3
 
 
S. Kmieć 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
W. Piekarska
 
O- 
W. Piekarska  
- 
- 
S. Kmieć3
A. Orzech1
 
Awans
A. Sidło
 
      4
 
- 
A. Orzech 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
B. Juchno 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
A. Orzech  
- 
- 
B. Juchno1
S. Mikołajewska3
    82
      6
 
 
- 
S. Mikołajewska 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Kobacka3
A. Kłosok0
A. Orzech 1
J. Kobacka3
  36
S. Mikołajewska1
W. Karwik3
    7
 
 
P. Wypychowicz 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Kobacka
 
M- 
J. Kobacka 
- 
- 
P. Wypychowicz0
W. Karwik3
 
Awans
W. Karwik
 
      8
 
- 
W. Karwik 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
B. Świtała 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
Z. Błaszczak 
- 
- 
B. Świtała3
W. Derezińska0
    83
      10
 
 
- 
W. Derezińska 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RZ. Błaszczak3
S. Mikołajewska2
Z. Błaszczak3
M. Jagodzińska2
  38
B. Świtała3
A. Kłosok0
    11
 
 
A. Kłosok 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
Z. Błaszczak
 
K- 
M. Jagodzińska 
- 
- 
A. Kłosok3
J. Kruszyna1
 
Awans
B. Świtała
 
      12
 
- 
J. Kruszyna 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
W. Połczyńska 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Rytych  
- 
- 
W. Połczyńska3
A. Pogorzelska1
    84
      14
 
 
- 
A. Pogorzelska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Rytych 1
S. Kmieć3
M. Rytych 3
M. Czerwińska1
  40
W. Połczyńska1
K. Pietrzak3
    15
 
 
M. Ruchomska 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
S. Kmieć
 
I- 
M. Czerwińska 
- 
- 
M. Ruchomska0
K. Pietrzak3
 
Awans
K. Pietrzak
 
      16
 
- 
K. Pietrzak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Kolecka 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
M. Ruchomska 
- 
- 
A. Kolecka3
M. Czerwińska1
    85
      18
 
 
M. Czerwińska 
- 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Ruchomska3
M. Świtała1
M. Ruchomska3
A. Pogorzelska0
  42
A. Kolecka3
M. Malicka2
    19
 
 
M. Malicka 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Ruchomska
 
G- 
A. Pogorzelska 
- 
- 
M. Malicka3
M. Rytych 1
 
Awans
A. Kolecka
 
      20
 
- 
M. Rytych  
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
D. Kuta 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
J. Kruszyna 
- 
- 
D. Kuta3
M. Jagodzińska1
    86
      22
 
 
- 
M. Jagodzińska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Kruszyna1
S. Aftka3
J. Kruszyna3
W. Derezińska2
  44
D. Kuta2
M. Bonek3
    23
 
 
Z. Błaszczak 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Aftka
 
E- 
W. Derezińska 
- 
- 
Z. Błaszczak0
M. Bonek3
 
Awans
M. Bonek
 
      24
 
- 
M. Bonek 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
J. Kobacka 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
P. Wypychowicz 
- 
- 
J. Kobacka2
S. Aftka3
    87
      26
 
 
- 
S. Aftka 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VB. Juchno1
D. Kuta3
P. Wypychowicz1
B. Juchno3
  46
S. Aftka0
A. Ryś3
    27
 
 
A. Orzech  
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
D. Kuta
 
C- 
B. Juchno 
- 
- 
A. Orzech 0
A. Ryś3
 
Awans
A. Ryś
 
      28
 
- 
A. Ryś 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
W. Piekarska  
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
A. Orzech 
- 
- 
W. Piekarska 2
M. Świtała3
    88
      30
 
 
- 
M. Świtała 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UW. Martwijczuk2
M. Malicka3
A. Orzech1
W. Martwijczuk3
  48
M. Świtała0
A. Wolak3
    31
 
 
J. Chłodzińska3
W. Martwijczuk0
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Malicka
 
AW. Martwijczuk3
W. Wiktorowicz1
W. Martwijczuk 
- 
J. Chłodzińska2
A. Wolak3
 
Awans
A. Wolak
 
      32
 
- 
A. Wolak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System