Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2015 - grupa dziewcząt

II turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agnieszka Kolecka (Akademia Bilardowa Rokietnica) Kinga Pietrzak (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
Agnieszka
Kolecka

(Akademia Bilardowa Rokietnica)
3 : 2Kinga
Pietrzak

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)


    1
 
A. Wolak3
A. Pogorzelska0
    9
 
 
A. Wolak3
A. Ryś2
    13
    2
 
 
M. Bonek2
A. Ryś3
 
 
 
A. Wolak0
A. Kolecka3
    15
    3
 
 
B. Świtała3
W. Karwik0
    10
 
 
 
B. Świtała2
A. Kolecka3
    4
 
 
A. Kolecka3
S. Krystosik2
 
 
 
A. Kolecka3
K. Pietrzak2
    5
 
 
J. Sputowska3
J. Chłodzińska0
    11
 
 
 
J. Sputowska2
K. Pietrzak3
    14
    6
 
 
K. Pietrzak3
S. Mikołajewska2
 
 
 
K. Pietrzak3
A. Sidło2
    7
 
 
J. Kobacka3
A. Burczyńska1
    12
 
 
 
J. Kobacka1
A. Sidło3
    8
 
 
A. Sidło3
W. Połczyńska1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Wolak 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
W. Wiktorowicz 
- 
- 
A. Wolak3
S. Mikołajewska1
    81
      2
 
 
- 
S. Mikołajewska 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TW. Połczyńska3
S. Kmieć2
W. Wiktorowicz1
W. Połczyńska3
  34
A. Wolak3
A. Burczyńska0
    3
 
 
A. Burczyńska 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
W. Połczyńska
 
O- 
W. Połczyńska 
- 
- 
A. Burczyńska3
P. Wypychowicz1
 
Awans
A. Wolak
 
      4
 
- 
P. Wypychowicz 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
D. Kuta 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
W. Światowa 
- 
- 
D. Kuta3
W. Piekarska 1
    82
      6
 
 
- 
W. Piekarska  
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SZ. Błaszczak2
A. Ryś3
W. Światowa1
Z. Błaszczak3
  36
D. Kuta2
M. Bonek3
    7
 
 
M. Malicka 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
A. Ryś
 
M- 
Z. Błaszczak 
- 
- 
M. Malicka2
M. Bonek3
 
Awans
M. Bonek
 
      8
 
- 
M. Bonek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
B. Świtała 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
S. Krystosik 
- 
- 
B. Świtała3
A. Pogorzelska1
    83
      10
 
 
- 
A. Pogorzelska 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RS. Krystosik3
D. Kuta1
S. Krystosik3
S. Krejcova0
  38
B. Świtała3
A. Ryś2
    11
 
 
A. Ryś 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
S. Krystosik
 
K- 
S. Krejcova 
- 
- 
A. Ryś3
W. Martwijczuk0
 
Awans
B. Świtała
 
      12
 
- 
W. Martwijczuk 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Kolecka 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Ruchomska 
- 
- 
A. Kolecka3
A. Janikowska0
    84
      14
 
 
- 
A. Janikowska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QI. Karmolińska1
A. Burczyńska3
M. Ruchomska0
I. Karmolińska3
  40
A. Kolecka3
S. Kmieć2
    15
 
 
S. Kmieć 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Burczyńska
 
I- 
I. Karmolińska 
- 
- 
S. Kmieć3
B. Juchno0
 
Awans
A. Kolecka
 
      16
 
- 
B. Juchno 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Piąstka 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
B. Juchno 
- 
- 
A. Piąstka3
I. Karmolińska1
    85
      18
 
 
- 
I. Karmolińska 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Janikowska2
J. Chłodzińska3
B. Juchno0
A. Janikowska3
  42
A. Piąstka0
J. Sputowska3
    19
 
 
M. Ruchomska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
J. Chłodzińska
 
G- 
A. Janikowska 
- 
- 
M. Ruchomska0
J. Sputowska3
 
Awans
J. Sputowska
 
      20
 
- 
J. Sputowska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Pietrzak 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
W. Martwijczuk 
- 
- 
K. Pietrzak3
S. Krejcova0
    86
      22
 
 
- 
S. Krejcova 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Pogorzelska3
W. Derezińska2
W. Martwijczuk2
A. Pogorzelska3
  44
K. Pietrzak3
W. Karwik1
    23
 
 
S. Krystosik 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Pogorzelska
 
E- 
A. Pogorzelska 
- 
- 
S. Krystosik0
W. Karwik3
 
Awans
K. Pietrzak
 
      24
 
- 
W. Karwik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
Z. Błaszczak 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Malicka 
- 
- 
Z. Błaszczak2
W. Derezińska3
    87
      26
 
 
- 
W. Derezińska 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Malicka1
W. Karwik3
M. Malicka3
W. Piekarska 1
  46
W. Derezińska2
J. Kobacka3
    27
 
 
W. Światowa 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
W. Karwik
 
C- 
W. Piekarska  
- 
- 
W. Światowa2
J. Kobacka3
 
Awans
J. Kobacka
 
      28
 
- 
J. Kobacka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
W. Połczyńska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
P. Wypychowicz 
- 
- 
W. Połczyńska1
J. Chłodzińska3
    88
      30
 
 
- 
J. Chłodzińska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Mikołajewska3
A. Piąstka0
P. Wypychowicz0
S. Mikołajewska3
  48
J. Chłodzińska0
A. Sidło3
    31
 
 
W. Wiktorowicz 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
S. Mikołajewska
 
A- 
S. Mikołajewska 
- 
- 
W. Wiktorowicz1
A. Sidło3
 
Awans
A. Sidło
 
      32
 
- 
A. Sidło 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System