Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2015 - grupa dziewcząt

I turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agata Sidło (TVsports Idoslubu.pl Kielce) Anna Wolak (Pino Dębica)
Agata
Sidło

(TVsports Idoslubu.pl Kielce)
3 : 4Anna
Wolak

(Pino Dębica)


    1
 
A. Sidło4
S. Aftka0
    9
 
 
A. Sidło4
M. Bonek1
    13
    2
 
 
M. Bonek4
W. Martwijczuk1
 
 
 
A. Sidło4
A. Piąstka0
    15
    3
 
 
B. Świtała4
K. Pietrzak1
    10
 
 
 
B. Świtała0
A. Piąstka4
    4
 
 
D. Kuta1
A. Piąstka4
 
 
 
A. Sidło3
A. Wolak4
    5
 
 
A. Wolak4
A. Kolecka1
    11
 
 
 
A. Wolak4
W. Karwik2
    14
    6
 
 
W. Karwik4
K. Kozłowska2
 
 
 
A. Wolak4
B. Juchno0
    7
 
 
J. Kobacka2
B. Juchno4
    12
 
 
 
B. Juchno4
Z. Błaszczak3
    8
 
 
Z. Błaszczak4
W. Piekarska 3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Sidło3
Z. Paśko2
    33
 
 
    97   89
PP. Wypychowicz0
K. Pietrzak3
Z. Paśko2
P. Wypychowicz3
A. Sidło4
W. Derezińska1
    81
      2
 
 
W. Derezińska3
P. Wypychowicz0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Pietrzak3
I. Karmolińska0
K. Pietrzak3
J. Kuśmierz1
  34
A. Sidło4
A. Ryś3
    3
 
 
J. Wójcik 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Pietrzak
 
O- 
J. Kuśmierz 
- 
- 
J. Wójcik3
A. Ryś4
 
Awans
A. Sidło
 
      4
 
- 
A. Ryś 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Piąstka 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
W. Wydrzyńska 
- 
- 
A. Piąstka3
S. Aftka0
    82
      6
 
 
- 
S. Aftka 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SS. Kmieć2
A. Kolecka3
W. Wydrzyńska0
S. Kmieć3
  36
A. Piąstka1
M. Bonek4
    7
 
 
M. Czerwińska 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
A. Kolecka
 
M- 
S. Kmieć 
- 
- 
M. Czerwińska1
M. Bonek3
 
Awans
M. Bonek
 
      8
 
- 
M. Bonek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
B. Świtała 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Ruchomska1
J. Kruszyna3
- 
M. Ruchomska 
B. Świtała4
P. Skoneczna3
    83
      10
 
 
M. Ruchomska2
P. Skoneczna3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RJ. Kruszyna0
A. Piąstka3
J. Kruszyna3
W. Wiktorowicz1
  38
B. Świtała4
A. Kolecka1
    11
 
 
W. Piekarska  
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Piąstka
 
K- 
W. Wiktorowicz 
- 
- 
W. Piekarska 1
A. Kolecka3
 
Awans
B. Świtała
 
      12
 
- 
A. Kolecka 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
I. Karmolińska 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
W. Martwijczuk 
- 
- 
I. Karmolińska4
U. Wadas2
    84
      14
 
 
- 
U. Wadas 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QW. Martwijczuk3
A. Ryś2
W. Martwijczuk3
J. Chłodzińska1
  40
I. Karmolińska0
D. Kuta4
    15
 
 
J. Chłodzińska1
W. Światowa3
    Przegrany na T
 
 
Awans
W. Martwijczuk
 
IJ. Chłodzińska3
S. Mikołajewska1
J. Chłodzińska 
- 
W. Światowa2
D. Kuta4
 
Awans
D. Kuta
 
      16
 
- 
D. Kuta 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Wolak 
- 
    41
 
 
    101   93
HJ. Sputowska0
W. Światowa3
- 
J. Sputowska 
A. Wolak4
S. Mikołajewska0
    85
      18
 
 
J. Sputowska2
S. Mikołajewska3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XW. Światowa2
B. Juchno3
W. Światowa3
U. Wadas2
  42
A. Wolak4
K. Kozłowska1
    19
 
 
W. Martwijczuk 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
B. Juchno
 
G- 
U. Wadas 
- 
- 
W. Martwijczuk2
K. Kozłowska4
 
Awans
A. Wolak
 
      20
 
- 
K. Kozłowska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
S. Krystosik 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
W. Piekarska  
- 
- 
S. Krystosik4
W. Wiktorowicz0
    86
      22
 
 
- 
W. Wiktorowicz 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WW. Piekarska 3
M. Malicka1
W. Piekarska 3
P. Skoneczna1
  44
S. Krystosik0
W. Karwik4
    23
 
 
A. Pogorzelska0
J. Kruszyna3
    Przegrany na V
 
 
Awans
W. Piekarska
 
EA. Pogorzelska2
P. Skoneczna3
A. Pogorzelska 
- 
J. Kruszyna1
W. Karwik4
 
Awans
W. Karwik
 
      24
 
- 
W. Karwik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
S. Kmieć 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Czerwińska 
- 
- 
S. Kmieć3
M. Malicka4
    87
      26
 
 
- 
M. Malicka 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VS. Aftka3
S. Krystosik2
M. Czerwińska1
S. Aftka3
  46
M. Malicka0
J. Kobacka4
    27
 
 
W. Wydrzyńska 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
S. Aftka
 
C- 
S. Aftka 
- 
- 
W. Wydrzyńska0
J. Kobacka3
 
Awans
J. Kobacka
 
      28
 
- 
J. Kobacka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Kuśmierz 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
J. Wójcik 
- 
- 
J. Kuśmierz2
B. Juchno4
    88
      30
 
 
- 
B. Juchno 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UW. Połczyńska0
K. Kozłowska3
J. Wójcik2
W. Połczyńska3
  48
B. Juchno1
Z. Błaszczak4
    31
 
 
Z. Błaszczak3
W. Połczyńska2
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Kozłowska
 
AW. Połczyńska3
W. Derezińska1
W. Połczyńska 
- 
Z. Błaszczak4
K. Pietrzak2
 
Awans
Z. Błaszczak
 
      32
 
- 
K. Pietrzak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System