Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2014 - grupa dziewcząt

IV turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agata Sidło (TVsports Idoslubu.pl Kielce) Kinga Pietrzak (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
Agata
Sidło

(TVsports Idoslubu.pl Kielce)
2 : 3Kinga
Pietrzak

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)


    1
 
A. Sidło3
J. Chłodzińska0
    9
 
 
A. Sidło3
A. Radzimirska1
    13
    2
 
 
A. Radzimirska3
A. Piąstka2
 
 
 
A. Sidło3
A. Sochacka2
    15
    3
 
 
A. Sochacka3
J. Kuśmierz1
    10
 
 
 
A. Sochacka3
B. Świtała1
    4
 
 
W. Światowa1
B. Świtała3
 
 
 
A. Sidło2
K. Pietrzak3
    5
 
 
A. Wolak1
K. Pietrzak3
    11
 
 
 
K. Pietrzak3
D. Kuta1
    14
    6
 
 
D. Kuta3
S. Kmieć2
 
 
 
K. Pietrzak3
A. Chabowska2
    7
 
 
A. Chabowska3
A. Ryś0
    12
 
 
 
A. Chabowska3
W. Karwik2
    8
 
 
W. Karwik3
W. Derezińska0
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Sidło 
- 
    33
 
 
    97   89
PO. Słupecka1
P. Wypychowicz3
- 
O. Słupecka 
A. Sidło3
Z. Paśko1
    81
      2
 
 
Z. Paśko3
O. Słupecka0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TJ. Sputowska1
S. Kmieć3
P. Wypychowicz0
J. Sputowska3
  34
A. Sidło3
I. Karmolińska0
    3
 
 
A. Piąstka 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
S. Kmieć
 
O- 
J. Sputowska 
- 
- 
A. Piąstka2
I. Karmolińska3
 
Awans
A. Sidło
 
      4
 
- 
I. Karmolińska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Kobacka 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
- 
- 
- 
J. Kobacka0
A. Radzimirska3
    82
      6
 
 
- 
A. Radzimirska 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SB. Świtała3
S. Mikołajewska0
- 
B. Świtała 
  36
A. Radzimirska3
A. Ryś0
    7
 
 
A. Ryś 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
B. Świtała
 
M- 
B. Świtała 
- 
- 
A. Ryś3
M. Bonek2
 
Awans
A. Radzimirska
 
      8
 
- 
M. Bonek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Sochacka 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
S. Aftka 
- 
- 
A. Sochacka3
W. Piekarska 0
    83
      10
 
 
W. Piekarska  
- 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Kozłowska1
A. Ryś3
S. Aftka1
K. Kozłowska3
  38
A. Sochacka3
S. Mikołajewska1
    11
 
 
S. Mikołajewska 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Ryś
 
K- 
K. Kozłowska 
- 
- 
S. Mikołajewska3
J. Chłodzińska2
 
Awans
A. Sochacka
 
      12
 
- 
J. Chłodzińska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
S. Krystosik 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
- 
- 
- 
S. Krystosik2
S. Kmieć3
    84
      14
 
 
- 
S. Kmieć 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QW. Derezińska3
I. Karmolińska2
- 
W. Derezińska 
  40
S. Kmieć0
W. Światowa3
    15
 
 
W. Światowa3
W. Derezińska0
    Przegrany na T
 
 
Awans
W. Derezińska
 
IW. Derezińska3
K. Strzelecka1
W. Derezińska 
- 
W. Światowa3
M. Konrady2
 
Awans
W. Światowa
 
      16
 
- 
M. Konrady 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Wolak 
- 
    41
 
 
    101   93
HW. Połczyńska1
M. Konrady3
- 
W. Połczyńska 
A. Wolak3
K. Strzelecka1
    85
      18
 
 
W. Połczyńska2
K. Strzelecka3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Konrady1
K. Pietrzak3
M. Konrady3
S. Krystosik0
  42
A. Wolak3
A. Kolecka2
    19
 
 
- 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Pietrzak
 
G- 
S. Krystosik 
- 
- 
- 
A. Kolecka 
 
Awans
A. Wolak
 
      20
 
- 
A. Kolecka 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
J. Kuśmierz 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
J. Chłodzińska 
- 
- 
J. Kuśmierz3
K. Kozłowska0
    86
      22
 
 
- 
K. Kozłowska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Chłodzińska3
W. Martwijczuk1
J. Chłodzińska3
W. Piekarska 1
  44
J. Kuśmierz2
D. Kuta3
    23
 
 
S. Aftka3
W. Wiktorowicz1
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Chłodzińska
 
EW. Wiktorowicz1
W. Piekarska 3
W. Wiktorowicz 
- 
S. Aftka0
D. Kuta3
 
Awans
D. Kuta
 
      24
 
- 
D. Kuta 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
B. Świtała 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Bonek 
- 
- 
B. Świtała2
A. Chabowska3
    87
      26
 
 
- 
A. Chabowska 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Kobacka1
J. Kuśmierz3
M. Bonek2
J. Kobacka3
  46
A. Chabowska3
W. Martwijczuk0
    27
 
 
W. Martwijczuk 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Kuśmierz
 
C- 
J. Kobacka 
- 
- 
W. Martwijczuk 
- 
 
Awans
A. Chabowska
 
      28
 
- 
- 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
W. Karwik 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
A. Piąstka 
- 
- 
W. Karwik3
J. Sputowska0
    88
      30
 
 
- 
J. Sputowska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Piąstka3
A. Kolecka2
A. Piąstka3
Z. Paśko1
  48
W. Karwik3
K. Pietrzak2
    31
 
 
J. Błaszkiewicz1
P. Wypychowicz3
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Piąstka
 
AJ. Błaszkiewicz1
Z. Paśko3
J. Błaszkiewicz 
- 
P. Wypychowicz0
K. Pietrzak3
 
Awans
W. Karwik
 
      32
 
- 
K. Pietrzak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System