Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2014 - grupa dziewcząt

III turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Magdalena Bonek (UKS Łabiszynianka Łabiszyn) Anna Wolak (Pino Dębica)
Magdalena
Bonek

(UKS Łabiszynianka Łabiszyn)
3 : 0Anna
Wolak

(Pino Dębica)


    1
 
A. Sidło3
A. Pewniak1
    9
 
 
A. Sidło3
M. Konrady1
    13
    2
 
 
A. Chabowska1
M. Konrady3
 
 
 
A. Sidło1
M. Bonek3
    15
    3
 
 
M. Wachowiak3
K. Pietrzak0
    10
 
 
 
M. Wachowiak1
M. Bonek3
    4
 
 
A. Sochacka2
M. Bonek3
 
 
 
M. Bonek3
A. Wolak0
    5
 
 
A. Wolak3
B. Świtała1
    11
 
 
 
A. Wolak3
D. Siranchuk0
    14
    6
 
 
D. Siranchuk3
J. Kobacka2
 
 
 
A. Wolak3
D. Kuta1
    7
 
 
I. Karmolińska0
D. Kuta3
    12
 
 
 
D. Kuta3
W. Karwik0
    8
 
 
W. Karwik3
A. Radzimirska0
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Sidło 
- 
    33
 
 
    97   89
PS. Mikołajewska1
K. Pietrzak3
- 
S. Mikołajewska 
A. Sidło3
A. Radzimirska0
    81
      2
 
 
A. Radzimirska3
S. Mikołajewska0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Pietrzak3
S. Kmieć2
K. Pietrzak3
A. Wanat2
  34
A. Sidło3
N. Ziobroń0
    3
 
 
A. Piąstka 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Pietrzak
 
O- 
A. Wanat 
- 
- 
A. Piąstka0
N. Ziobroń3
 
Awans
A. Sidło
 
      4
 
- 
N. Ziobroń 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
B. Świtała 
- 
    35
 
 
    98   90
NO. Słupecka2
J. Kobacka3
- 
O. Słupecka 
B. Świtała3
A. Pewniak0
    82
      6
 
 
A. Pewniak3
O. Słupecka2
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Kobacka3
N. Etmańska2
J. Kobacka3
A. Kolecka1
  36
B. Świtała1
A. Chabowska3
    7
 
 
A. Chabowska3
J. Chłodzińska0
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Kobacka
 
MJ. Chłodzińska0
A. Kolecka3
J. Chłodzińska 
- 
A. Chabowska3
S. Krystosik1
 
Awans
A. Chabowska
 
      8
 
- 
S. Krystosik 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Wachowiak 
- 
    37
 
 
    99   91
LW. Światowa3
J. Roszewska0
- 
W. Światowa 
M. Wachowiak3
K. Kozłowska0
    83
      10
 
 
W. Światowa1
K. Kozłowska3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RW. Światowa0
B. Świtała3
W. Światowa3
S. Najkowska0
  38
M. Wachowiak3
N. Etmańska2
    11
 
 
J. Sputowska 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
B. Świtała
 
K- 
S. Najkowska 
- 
- 
J. Sputowska0
N. Etmańska3
 
Awans
M. Wachowiak
 
      12
 
- 
N. Etmańska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
S. Kmieć 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
A. Ryś 
- 
- 
S. Kmieć3
W. Derezińska0
    84
      14
 
 
- 
W. Derezińska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Kuta3
N. Ziobroń1
A. Ryś0
D. Kuta3
  40
S. Kmieć2
A. Sochacka3
    15
 
 
W. Dolata0
P. Wypychowicz3
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Kuta
 
IW. Dolata0
D. Kuta3
W. Dolata 
- 
P. Wypychowicz1
A. Sochacka3
 
Awans
A. Sochacka
 
      16
 
- 
A. Sochacka 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Wolak 
- 
    41
 
 
    101   93
HJ. Kuśnierz3
P. Wypychowicz2
- 
J. Kuśnierz 
A. Wolak3
D. Kuta1
    85
      18
 
 
D. Kuta3
J. Kuśnierz2
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Kuśnierz0
M. Bonek3
J. Kuśnierz3
W. Derezińska0
  42
A. Wolak3
Z. Paśko1
    19
 
 
Z. Paśko 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Bonek
 
G- 
W. Derezińska 
- 
- 
Z. Paśko3
A. Ryś0
 
Awans
A. Wolak
 
      20
 
- 
A. Ryś 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
D. Siranchuk 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
J. Sputowska 
- 
- 
D. Siranchuk3
S. Najkowska0
    86
      22
 
 
- 
S. Najkowska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WW. Połczyńska1
M. Konrady3
J. Sputowska0
W. Połczyńska3
  44
D. Siranchuk3
P. Skoneczna0
    23
 
 
W. Połczyńska2
J. Roszewska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Konrady
 
EW. Połczyńska3
K. Kozłowska2
W. Połczyńska 
- 
J. Roszewska1
P. Skoneczna3
 
Awans
D. Siranchuk
 
      24
 
- 
P. Skoneczna 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Konrady 
- 
    45
 
 
    103   95
DJ. Błaszkiewicz0
S. Krystosik3
- 
J. Błaszkiewicz 
M. Konrady3
A. Kolecka0
    87
      26
 
 
J. Błaszkiewicz0
A. Kolecka3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VA. Pewniak3
P. Skoneczna1
S. Krystosik1
A. Pewniak3
  46
M. Konrady2
I. Karmolińska3
    27
 
 
I. Karmolińska 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
A. Pewniak
 
C- 
A. Pewniak 
- 
- 
I. Karmolińska3
J. Kobacka1
 
Awans
I. Karmolińska
 
      28
 
- 
J. Kobacka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
A. Wanat 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
A. Piąstka 
- 
- 
A. Wanat1
W. Karwik3
    88
      30
 
 
- 
W. Karwik 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Radzimirska3
Z. Paśko1
A. Piąstka0
A. Radzimirska3
  48
W. Karwik3
M. Bonek1
    31
 
 
K. Strzelecka0
M. Bonek3
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Radzimirska
 
AK. Strzelecka0
A. Radzimirska3
K. Strzelecka 
- 
M. Bonek3
K. Pietrzak1
 
Awans
W. Karwik
 
      32
 
- 
K. Pietrzak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System