Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2014 - grupa dziewcząt

II turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agata Sidło (TVsports Idoslubu.pl Kielce) Kinga Pietrzak (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
Agata
Sidło

(TVsports Idoslubu.pl Kielce)
3 : 0Kinga
Pietrzak

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)


    1
 
A. Sidło3
W. Karwik0
    9
 
 
A. Sidło3
A. Wolak0
    13
    2
 
 
M. Konrady0
A. Wolak3
 
 
 
A. Sidło3
A. Sochacka1
    15
    3
 
 
S. Kmieć1
P. Skoneczna3
    10
 
 
 
P. Skoneczna1
A. Sochacka3
    4
 
 
A. Sochacka3
A. Kolecka0
 
 
 
A. Sidło3
K. Pietrzak0
    5
 
 
N. Etmańska3
D. Kuta0
    11
 
 
 
N. Etmańska1
A. Radzimirska3
    14
    6
 
 
A. Radzimirska3
W. Światowa0
 
 
 
A. Radzimirska2
K. Pietrzak3
    7
 
 
B. Świtała3
J. Sputowska2
    12
 
 
 
B. Świtała1
K. Pietrzak3
    8
 
 
K. Pietrzak3
M. Wachowiak0
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Sidło 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Kozłowska0
W. Karwik3
- 
K. Kozłowska 
A. Sidło3
A. Ryś1
    81
      2
 
 
A. Ryś3
K. Kozłowska1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TW. Karwik3
J. Roszewska2
W. Karwik3
P. Wypychowicz0
  34
A. Sidło3
D. Kuta0
    3
 
 
W. Światowa 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
W. Karwik
 
O- 
P. Wypychowicz 
- 
- 
W. Światowa2
D. Kuta3
 
Awans
A. Sidło
 
      4
 
- 
D. Kuta 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Kobacka 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
J. Chłodzińska 
- 
- 
J. Kobacka3
J. Błaszkiewicz2
    82
      6
 
 
- 
J. Błaszkiewicz 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SA. Wanat1
A. Wolak3
J. Chłodzińska0
A. Wanat3
  36
J. Kobacka1
M. Konrady3
    7
 
 
- 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
A. Wolak
 
M- 
A. Wanat 
- 
- 
- 
M. Konrady 
 
Awans
M. Konrady
 
      8
 
- 
M. Konrady 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Wolak 
- 
    37
 
 
    99   91
LP. Skoneczna3
I. Karmolińska2
- 
P. Skoneczna 
A. Wolak3
W. Derezińska0
    83
      10
 
 
W. Derezińska3
P. Skoneczna0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Skoneczna3
J. Kobacka1
P. Skoneczna 
- 
  38
A. Wolak2
S. Kmieć3
    11
 
 
S. Kmieć 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
P. Skoneczna
 
K- 
- 
- 
- 
S. Kmieć3
M. Bonek2
 
Awans
S. Kmieć
 
      12
 
- 
M. Bonek 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
N. Ziobroń 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
S. Mikołajewska 
- 
- 
N. Ziobroń0
J. Roszewska3
    84
      14
 
 
- 
J. Roszewska 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QS. Mikołajewska1
D. Kuta3
S. Mikołajewska3
W. Połczyńska1
  40
J. Roszewska0
A. Sochacka3
    15
 
 
A. Sochacka3
W. Połczyńska1
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Kuta
 
IW. Połczyńska3
J. Kuśnierz2
W. Połczyńska 
- 
A. Sochacka3
A. Piąstka2
 
Awans
A. Sochacka
 
      16
 
- 
A. Piąstka 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Krystosik 
- 
    41
 
 
    101   93
HA. Kolecka3
A. Piąstka1
- 
A. Kolecka 
S. Krystosik3
J. Kuśnierz1
    85
      18
 
 
A. Kolecka2
J. Kuśnierz3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Kolecka3
A. Chabowska2
A. Kolecka3
N. Ziobroń0
  42
S. Krystosik2
N. Etmańska3
    19
 
 
S. Mikołajewska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Kolecka
 
G- 
N. Ziobroń 
- 
- 
S. Mikołajewska1
N. Etmańska3
 
Awans
N. Etmańska
 
      20
 
- 
N. Etmańska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
- 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
M. Bonek 
- 
- 
- 
A. Radzimirska 
    86
      22
 
 
- 
A. Radzimirska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WW. Derezińska0
J. Sputowska3
M. Bonek2
W. Derezińska3
  44
A. Radzimirska3
M. Wachowiak2
    23
 
 
O. Słupecka1
I. Karmolińska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Sputowska
 
EO. Słupecka0
W. Derezińska3
O. Słupecka 
- 
I. Karmolińska0
M. Wachowiak3
 
Awans
A. Radzimirska
 
      24
 
- 
M. Wachowiak 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Wanat 
- 
    45
 
 
    103   95
DZ. Paśko 
- 
- 
Z. Paśko 
A. Wanat0
J. Sputowska3
    87
      26
 
 
Z. Paśko0
J. Sputowska3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VZ. Paśko0
M. Wachowiak3
Z. Paśko3
J. Błaszkiewicz0
  46
J. Sputowska0
B. Świtała3
    27
 
 
J. Chłodzińska 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Wachowiak
 
C- 
J. Błaszkiewicz 
- 
- 
J. Chłodzińska1
B. Świtała3
 
Awans
B. Świtała
 
      28
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
A. Chabowska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
W. Światowa 
- 
- 
A. Chabowska3
P. Wypychowicz2
    88
      30
 
 
- 
P. Wypychowicz 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UW. Światowa3
S. Krystosik2
W. Światowa3
S. Najkowska0
  48
A. Chabowska2
K. Pietrzak3
    31
 
 
W. Karwik3
S. Najkowska0
    Przegrany na X
 
 
Awans
W. Światowa
 
AS. Najkowska3
A. Ryś2
S. Najkowska 
- 
W. Karwik2
K. Pietrzak3
 
Awans
K. Pietrzak
 
      32
 
- 
K. Pietrzak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System