Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2014 - grupa dziewcząt

I turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Kinga Pietrzak (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki) Agata Sidło (Idoślubu TVsports.pl Kielce)
Kinga
Pietrzak

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
2 : 4Agata
Sidło

(Idoślubu TVsports.pl Kielce)


    1
 
P. Skoneczna0
S. Krystosik3
    9
 
 
S. Krystosik3
A. Wolak2
    13
    2
 
 
A. Wolak3
A. Chabowska2
 
 
 
S. Krystosik1
K. Pietrzak3
    15
    3
 
 
A. Wanat3
J. Kobacka2
    10
 
 
 
A. Wanat1
K. Pietrzak3
    4
 
 
K. Pietrzak3
P. Wypychowicz1
 
 
 
K. Pietrzak2
A. Sidło4
    5
 
 
A. Sidło3
S. Kmieć2
    11
 
 
 
A. Sidło3
M. Wachowiak2
    14
    6
 
 
A. Kolecka1
M. Wachowiak3
 
 
 
A. Sidło3
A. Piąstka0
    7
 
 
B. Świtała2
M. Konrady3
    12
 
 
 
M. Konrady2
A. Piąstka3
    8
 
 
A. Sochacka2
A. Piąstka3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
H. Hurnik 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Strzelecka0
O. Słupecka3
- 
K. Strzelecka 
H. Hurnik0
P. Skoneczna3
    81
      2
 
 
P. Skoneczna3
K. Strzelecka0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Pietrucha2
A. Piąstka3
O. Słupecka0
M. Pietrucha3
  34
P. Skoneczna3
A. Chabowska2
    3
 
 
J. Nowak 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
A. Piąstka
 
O- 
M. Pietrucha 
- 
- 
J. Nowak0
A. Chabowska3
 
Awans
P. Skoneczna
 
      4
 
- 
A. Chabowska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Kobacka 
- 
    35
 
 
    98   90
NW. Połczyńska3
W. Derezińska1
- 
W. Połczyńska 
J. Kobacka0
S. Kmieć3
    82
      6
 
 
W. Połczyńska1
S. Kmieć3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SS. Najkowska2
P. Wypychowicz3
W. Połczyńska0
S. Najkowska3
  36
S. Kmieć0
A. Wolak3
    7
 
 
M. Jagodzińska0
A. Wolak3
    Przegrany na R
 
 
Awans
P. Wypychowicz
 
MM. Jagodzińska0
S. Najkowska3
M. Jagodzińska 
- 
A. Wolak3
W. Karwik1
 
Awans
A. Wolak
 
      8
 
- 
W. Karwik 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Wanat 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Kozłowska2
J. Błaszkiewicz3
- 
K. Kozłowska 
A. Wanat3
A. Radzimirska0
    83
      10
 
 
K. Kozłowska1
A. Radzimirska3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RJ. Błaszkiewicz0
S. Kmieć3
J. Błaszkiewicz3
A. Pewniak0
  38
A. Wanat3
P. Wypychowicz0
    11
 
 
P. Wypychowicz3
Z. Paśko1
    Przegrany na S
 
 
Awans
S. Kmieć
 
KZ. Paśko0
A. Pewniak3
Z. Paśko 
- 
P. Wypychowicz3
M. Bonek0
 
Awans
A. Wanat
 
      12
 
- 
M. Bonek 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Piąstka 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
N. Ziobroń 
- 
- 
A. Piąstka3
W. Światowa1
    84
      14
 
 
- 
W. Światowa 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Sputowska0
A. Chabowska3
N. Ziobroń2
J. Sputowska3
  40
A. Piąstka2
K. Pietrzak3
    15
 
 
J. Sputowska2
M. Wachowiak3
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Chabowska
 
IJ. Sputowska3
J. Kuśnierz0
J. Sputowska 
- 
M. Wachowiak1
K. Pietrzak3
 
Awans
K. Pietrzak
 
      16
 
- 
K. Pietrzak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Sidło 
- 
    41
 
 
    101   93
HN. Stelik1
M. Wachowiak3
- 
N. Stelik 
A. Sidło3
J. Kuśnierz0
    85
      18
 
 
J. Kuśnierz3
N. Stelik0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Wachowiak3
N. Etmańska0
M. Wachowiak3
W. Światowa0
  42
A. Sidło3
D. Kuta0
    19
 
 
D. Kuta 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Wachowiak
 
G- 
W. Światowa 
- 
- 
D. Kuta3
N. Ziobroń0
 
Awans
A. Sidło
 
      20
 
- 
N. Ziobroń 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
A. Pewniak 
- 
    43
 
 
    102   94
FS. Mikołajewska3
M. Bonek1
- 
S. Mikołajewska 
A. Pewniak1
I. Karmolińska3
    86
      22
 
 
I. Karmolińska3
S. Mikołajewska2
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WS. Mikołajewska2
M. Konrady3
S. Mikołajewska3
A. Radzimirska2
  44
I. Karmolińska2
A. Kolecka3
    23
 
 
J. Błaszkiewicz3
A. Ryś0
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Konrady
 
EA. Ryś2
A. Radzimirska3
A. Ryś 
- 
J. Błaszkiewicz2
A. Kolecka3
 
Awans
A. Kolecka
 
      24
 
- 
A. Kolecka 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Konrady 
- 
    45
 
 
    103   95
DJ. Chłodzińska3
W. Karwik0
- 
J. Chłodzińska 
M. Konrady3
S. Najkowska2
    87
      26
 
 
S. Najkowska3
J. Chłodzińska2
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Kobacka3
I. Karmolińska2
J. Chłodzińska2
J. Kobacka3
  46
M. Konrady2
B. Świtała3
    27
 
 
J. Roszewska1
W. Derezińska3
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Kobacka
 
CJ. Roszewska1
J. Kobacka3
J. Roszewska 
- 
W. Derezińska1
B. Świtała3
 
Awans
B. Świtała
 
      28
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
N. Etmańska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
J. Nowak 
- 
- 
N. Etmańska3
M. Pietrucha2
    88
      30
 
 
- 
M. Pietrucha 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Krystosik3
D. Kuta2
J. Nowak2
S. Krystosik3
  48
N. Etmańska0
A. Sochacka3
    31
 
 
O. Słupecka3
S. Krystosik2
    Przegrany na X
 
 
Awans
S. Krystosik
 
AS. Krystosik3
H. Hurnik0
S. Krystosik 
- 
O. Słupecka0
A. Sochacka3
 
Awans
A. Sochacka
 
      32
 
- 
A. Sochacka 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System