Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2013 - grupa dziewcząt

IV turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agata Sidło (Idoślubu TVsports.pl Kielce) Anita Sochacka (UKS Snikers Rękoraj)
Agata
Sidło

(Idoślubu TVsports.pl Kielce)
3 : 2Anita
Sochacka

(UKS Snikers Rękoraj)


    1
 
H. Hurnik3
A. Chabowska1
    5
 
 
H. Hurnik1
A. Sidło3
    7
    2
 
 
A. Sidło3
W. Karwik0
 
 
 
A. Sidło3
A. Sochacka2
    3
 
 
A. Wolak2
A. Wanat3
    6
 
 
 
A. Wanat1
A. Sochacka3
    4
 
 
A. Sochacka3
M. Konrady1
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
H. Hurnik3
B. Świtała0
    17
 
 
    49   45
HB. Świtała0
W. Karwik3
B. Świtała3
J. Kuśnierz1
H. Hurnik3
J. Stachowiak0
    41
      2
 
 
J. Kuśnierz2
J. Stachowiak3
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JW. Karwik3
A. Kolecka1
W. Karwik3
M. Wachowiak1
  18
H. Hurnik3
M. Konrady1
    3
 
 
M. Konrady3
A. Radzimirska0
    Przegrany na I
 
 
Awans
W. Karwik
 
GM. Wachowiak3
S. Kmieć2
A. Radzimirska0
M. Wachowiak3
M. Konrady3
M. Bonek2
 
Awans
H. Hurnik
 
      4
 
M. Bonek3
M. Wachowiak1
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
A. Sidło3
K. Tamul1
    18
 
 
    50   46
FZ. Paśko1
N. Etmańska3
K. Tamul1
Z. Paśko3
A. Sidło3
J. Sputowska1
    42
      6
 
 
Z. Paśko0
J. Sputowska3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IW. Derezińska0
M. Konrady3
N. Etmańska2
W. Derezińska3
  20
A. Sidło3
A. Kolecka2
    7
 
 
J. Kobacka0
P. Wypychowicz3
    Przegrany na J
 
 
Awans
M. Konrady
 
EJ. Kobacka1
W. Derezińska3
J. Kobacka3
K. Nowok1
P. Wypychowicz2
A. Kolecka3
 
Awans
A. Sidło
 
      8
 
K. Nowok0
A. Kolecka3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
K. Pietrzak1
A. Chabowska3
    21
 
 
    51   47
DK. Pietrzak3
P. Wypychowicz0
K. Pietrzak3
I. Karmolińska0
A. Chabowska3
W. Derezińska0
    43
      10
 
 
I. Karmolińska1
W. Derezińska3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LK. Pietrzak0
A. Wanat3
K. Pietrzak3
J. Sputowska1
  22
A. Chabowska0
A. Wolak3
    11
 
 
N. Etmańska3
S. Mikołajewska0
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Wanat
 
CŻ. Foniok2
J. Sputowska3
S. Mikołajewska1
Ż. Foniok3
N. Etmańska0
A. Wolak3
 
Awans
A. Wolak
 
      12
 
A. Wolak3
Ż. Foniok0
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
A. Wanat3
A. Piąstka0
    23
 
 
    52   48
BA. Piąstka3
M. Bonek1
A. Piąstka3
K. Strzelecka1
A. Wanat3
S. Kmieć0
    44
      14
 
 
S. Kmieć3
K. Strzelecka0
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KA. Piąstka0
A. Chabowska3
A. Piąstka3
A. Pewniak2
  24
A. Wanat1
A. Sochacka3
    15
 
 
A. Pewniak1
W. Karwik3
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Chabowska
 
AA. Pewniak3
J. Stachowiak0
A. Pewniak3
A. Ryś2
W. Karwik2
A. Sochacka3
 
Awans
A. Sochacka
 
      16
 
A. Ryś2
A. Sochacka3
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System