Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2013 - grupa dziewcząt

III turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Honorata Hurnik (Junior Frame Łódź) Agnieszka Kolecka (Akademia Bilardowa Rokietnica)
Honorata
Hurnik

(Junior Frame Łódź)
4 : 2Agnieszka
Kolecka

(Akademia Bilardowa Rokietnica)


    1
 
H. Hurnik4
M. Bonek3
    5
 
 
H. Hurnik4
K. Pietrzak1
    7
    2
 
 
K. Pietrzak4
A. Sochacka3
 
 
 
H. Hurnik4
A. Kolecka2
    3
 
 
A. Sidło2
A. Wanat4
    6
 
 
 
A. Wanat2
A. Kolecka4
    4
 
 
A. Kolecka4
M. Wachowiak2
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
H. Hurnik4
A. Pewniak2
    17
 
 
    49   45
HB. Świtała0
A. Sochacka3
A. Pewniak1
B. Świtała3
H. Hurnik4
A. Chabowska3
    41
      2
 
 
A. Chabowska4
B. Świtała3
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JA. Sochacka3
Ż. Foniok2
A. Sochacka3
W. Karwik1
  18
H. Hurnik4
J. Sputowska3
    3
 
 
S. Najkowska0
A. Wolak4
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Sochacka
 
GW. Karwik3
A. Piąstka2
S. Najkowska1
W. Karwik3
A. Wolak3
J. Sputowska4
 
Awans
H. Hurnik
 
      4
 
W. Karwik2
J. Sputowska4
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
K. Pietrzak4
K. Nowok2
    18
 
 
    50   46
FK. Nowok1
M. Wachowiak3
K. Nowok3
I. Karmolińska1
K. Pietrzak4
A. Wanat1
    42
      6
 
 
I. Karmolińska1
A. Wanat4
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IM. Wachowiak3
J. Sputowska2
M. Wachowiak3
M. Konrady2
  20
K. Pietrzak4
Ż. Foniok3
    7
 
 
J. Kobacka2
K. Strzelecka4
    Przegrany na J
 
 
Awans
M. Wachowiak
 
EZ. Paśko1
M. Konrady3
J. Kobacka1
Z. Paśko3
K. Strzelecka1
Ż. Foniok4
 
Awans
K. Pietrzak
 
      8
 
Z. Paśko2
Ż. Foniok4
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
M. Konrady4
N. Etmańska3
    21
 
 
    51   47
DN. Etmańska3
K. Strzelecka0
N. Etmańska3
K. Tamul2
M. Konrady1
M. Bonek4
    43
      10
 
 
M. Bonek4
K. Tamul2
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LA. Wanat3
A. Ryś1
N. Etmańska2
A. Wanat3
  22
M. Bonek1
A. Sidło4
    11
 
 
N. Kreft3
M. Wachowiak4
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Wanat
 
CN. Kreft0
A. Wanat3
N. Kreft3
W. Derezińska1
M. Wachowiak3
A. Sidło4
 
Awans
A. Sidło
 
      12
 
W. Derezińska2
A. Sidło4
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
A. Radzimirska0
A. Piąstka4
    23
 
 
    52   48
BA. Radzimirska2
A. Wolak3
A. Radzimirska3
P. Wypychowicz0
A. Piąstka3
A. Ryś4
    44
      14
 
 
P. Wypychowicz2
A. Ryś4
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KA. Wolak0
M. Bonek3
A. Wolak3
S. Kmieć2
  24
A. Ryś3
A. Kolecka4
    15
 
 
A. Kolecka4
S. Mikołajewska0
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Bonek
 
AS. Kmieć3
A. Chabowska2
S. Mikołajewska1
S. Kmieć3
A. Kolecka4
A. Sochacka1
 
Awans
A. Kolecka
 
      16
 
S. Kmieć3
A. Sochacka4
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System