Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2013 - grupa dziewcząt

II turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Honorata Hurnik (Junior Frame Łódź) Justyna Sputowska (UKS Promyk Czerniewice)
Honorata
Hurnik

(Junior Frame Łódź)
3 : 0Justyna
Sputowska

(UKS Promyk Czerniewice)


    1
 
S. Kmieć0
Ż. Foniok3
    5
 
 
Ż. Foniok0
H. Hurnik3
    7
    2
 
 
H. Hurnik3
N. Etmańska2
 
 
 
H. Hurnik3
J. Sputowska0
    3
 
 
W. Karwik3
S. Najkowska1
    6
 
 
 
W. Karwik1
J. Sputowska3
    4
 
 
J. Sputowska3
M. Konrady0
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
A. Sochacka0
S. Najkowska3
    17
 
 
    49   45
HA. Sochacka3
P. Wypychowicz2
A. Sochacka 
- 
S. Najkowska2
S. Kmieć3
    41
      2
 
 
S. Kmieć 
- 
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JN. Etmańska3
M. Bonek2
A. Sochacka2
N. Etmańska3
  18
S. Kmieć3
A. Wolak0
    3
 
 
N. Kreft1
A. Wolak3
    Przegrany na I
 
 
Awans
N. Etmańska
 
GN. Etmańska3
B. Świtała1
N. Kreft2
N. Etmańska3
A. Wolak3
A. Kolecka2
 
Awans
S. Kmieć
 
      4
 
N. Etmańska2
A. Kolecka3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
M. Konrady3
W. Derezińska0
    18
 
 
    50   46
FŻ. Foniok3
N. Ziobroń2
W. Derezińska0
Ż. Foniok3
M. Konrady0
H. Hurnik3
    42
      6
 
 
Ż. Foniok2
H. Hurnik3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IŻ. Foniok3
A. Wolak1
Ż. Foniok3
A. Sidło2
  20
H. Hurnik3
M. Bonek1
    7
 
 
A. Ryś0
M. Bonek3
    Przegrany na J
 
 
Awans
. Foniok
 
EA. Ryś0
A. Sidło3
A. Ryś3
K. Nowok1
M. Bonek3
A. Radzimirska1
 
Awans
H. Hurnik
 
      8
 
K. Nowok2
A. Radzimirska3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
A. Sidło3
S. Mikołajewska0
    21
 
 
    51   47
DS. Mikołajewska2
A. Radzimirska3
S. Mikołajewska3
K. Tamul0
A. Sidło0
W. Karwik3
    43
      10
 
 
K. Tamul0
W. Karwik3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LM. Konrady3
I. Karmolińska2
A. Radzimirska1
M. Konrady3
  22
W. Karwik3
A. Wanat2
    11
 
 
J. Kobacka2
N. Ziobroń3
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Konrady
 
CA. Chabowska1
M. Konrady3
J. Kobacka0
A. Chabowska3
N. Ziobroń1
A. Wanat3
 
Awans
W. Karwik
 
      12
 
A. Wanat3
A. Chabowska2
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
M. Wachowiak1
B. Świtała3
    23
 
 
    52   48
BM. Wachowiak3
A. Kolecka1
M. Wachowiak3
K. Strzelecka0
B. Świtała1
I. Karmolińska3
    44
      14
 
 
K. Strzelecka2
I. Karmolińska3
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KS. Najkowska3
A. Wanat0
M. Wachowiak1
S. Najkowska3
  24
I. Karmolińska1
J. Sputowska3
    15
 
 
A. Piąstka0
J. Sputowska3
    Przegrany na L
 
 
Awans
S. Najkowska
 
AK. Pietrzak1
S. Najkowska3
A. Piąstka2
K. Pietrzak3
J. Sputowska3
P. Wypychowicz1
 
Awans
J. Sputowska
 
      16
 
P. Wypychowicz3
K. Pietrzak1
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System