Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2013 - grupa dziewcząt

I turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Kinga Pietrzak (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki) Anita Sochacka (UKS Snikers Rękoraj)
Kinga
Pietrzak

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
1 : 3Anita
Sochacka

(UKS Snikers Rękoraj)


    1
 
A. Sidło3
M. Konrady0
    5
 
 
A. Sidło2
K. Pietrzak3
    7
    2
 
 
K. Pietrzak3
A. Kolecka1
 
 
 
K. Pietrzak1
A. Sochacka3
    3
 
 
A. Radzimirska3
M. Wachowiak2
    6
 
 
 
A. Radzimirska0
A. Sochacka3
    4
 
 
A. Sochacka3
A. Chabowska1
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
A. Sidło3
P. Wypychowicz0
    17
 
 
    49   45
HP. Wypychowicz2
N. Ziobroń1
P. Wypychowicz2
W. Derezińska0
A. Sidło3
W. Karwik0
    41
      2
 
 
W. Derezińska0
W. Karwik3
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JA. Chabowska2
Ż. Foniok0
P. Wypychowicz0
A. Chabowska2
  18
A. Sidło3
A. Kolecka1
    3
 
 
J. Kobacka1
W. Dembicka3
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Chabowska
 
GA. Chabowska2
N. Etmańska0
J. Kobacka0
A. Chabowska2
W. Dembicka0
A. Kolecka3
 
Awans
A. Sidło
 
      4
 
A. Kolecka3
A. Chabowska1
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
K. Pietrzak3
A. Piąstka2
    18
 
 
    50   46
FA. Piąstka1
S. Kmieć2
A. Piąstka2
N. Kreft0
K. Pietrzak3
A. Ryś2
    42
      6
 
 
N. Kreft0
A. Ryś3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IA. Wolak1
A. Kolecka2
S. Kmieć0
A. Wolak2
  20
K. Pietrzak3
Ż. Foniok1
    7
 
 
S. Najkowska3
M. Bonek1
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Kolecka
 
EA. Wolak2
I. Karmolińska0
M. Bonek0
A. Wolak2
S. Najkowska0
Ż. Foniok3
 
Awans
K. Pietrzak
 
      8
 
Ż. Foniok3
A. Wolak1
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
H. Hurnik3
B. Świtała0
    21
 
 
    51   47
DB. Świtała2
S. Najkowska0
B. Świtała2
S. Mikołajewska1
H. Hurnik3
I. Karmolińska0
    43
      10
 
 
S. Mikołajewska2
I. Karmolińska3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LA. Ryś0
M. Konrady2
B. Świtała0
A. Ryś2
  22
H. Hurnik1
A. Radzimirska3
    11
 
 
S. Kmieć3
K. Strzelecka0
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Konrady
 
CK. Strzelecka0
A. Ryś2
K. Strzelecka2
K. Tamul1
S. Kmieć1
A. Radzimirska3
 
Awans
A. Radzimirska
 
      12
 
K. Tamul1
A. Radzimirska3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
J. Sputowska1
M. Konrady3
    23
 
 
    52   48
BA. Wanat2
W. Dembicka0
J. Sputowska0
A. Wanat2
M. Konrady3
N. Etmańska2
    44
      14
 
 
N. Etmańska3
A. Wanat0
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KM. Wachowiak2
H. Hurnik1
A. Wanat0
M. Wachowiak2
  24
M. Konrady1
A. Sochacka3
    15
 
 
K. Nowok1
N. Ziobroń3
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Wachowiak
 
AM. Wachowiak2
W. Karwik0
K. Nowok1
M. Wachowiak2
N. Ziobroń1
A. Sochacka3
 
Awans
A. Sochacka
 
      16
 
M. Wachowiak1
A. Sochacka3
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System