Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Clenaer Junior Tour 2012 - grupa dziewcząt

IV turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agata Sidło (Idoślubu TVsports.pl Kielce) Anita Sochacka (UKS Snikers Rękoraj)
Agata
Sidło

(Idoślubu TVsports.pl Kielce)
3 : 1Anita
Sochacka

(UKS Snikers Rękoraj)


    1
 
A. Sidło3
A. Łuczyńska0
    5
 
 
A. Sidło3
H. Hurnik2
    7
    2
 
 
H. Hurnik3
A. Ryś0
 
 
 
A. Sidło3
A. Sochacka1
    3
 
 
D. Kobacka1
K. Pietrzak3
    6
 
 
 
K. Pietrzak0
A. Sochacka3
    4
 
 
A. Sochacka3
A. Wanat0
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
A. Sidło3
A. Kłosok0
    17
 
 
    49   45
HJ. Cieślak3
S. Najkowska2
A. Kłosok1
J. Cieślak3
A. Sidło3
A. Chabowska0
    41
      2
 
 
A. Chabowska3
J. Cieślak1
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JK. Pietrzak3
Ż. Foniok2
J. Cieślak0
K. Pietrzak3
  18
A. Sidło3
A. Ryś0
    3
 
 
J. Błaszkiewicz0
A. Łuczyńska3
    Przegrany na I
 
 
Awans
K. Pietrzak
 
GM. Bonek0
K. Pietrzak3
J. Błaszkiewicz0
M. Bonek3
A. Łuczyńska2
A. Ryś3
 
Awans
A. Sidło
 
      4
 
M. Bonek1
A. Ryś3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
H. Hurnik3
N. Ziobroń0
    18
 
 
    50   46
FM. Konrady2
W. Karwik3
N. Ziobroń0
M. Konrady3
H. Hurnik3
A. Wanat1
    42
      6
 
 
A. Wanat3
M. Konrady0
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IW. Karwik2
A. Ryś3
W. Karwik3
J. Sputowska2
  20
H. Hurnik3
Ż. Foniok2
    7
 
 
J. Stachowiak0
J. Roszewska3
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Ryś
 
EJ. Chłodzińska2
J. Sputowska3
J. Stachowiak1
J. Chłodzińska3
J. Roszewska2
Ż. Foniok3
 
Awans
H. Hurnik
 
      8
 
J. Chłodzińska0
Ż. Foniok3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
D. Kobacka3
M. Wachowiak0
    21
 
 
    51   47
DM. Wachowiak2
J. Roszewska3
M. Wachowiak3
S. Kmieć1
D. Kobacka3
J. Sputowska1
    43
      10
 
 
J. Sputowska3
S. Kmieć1
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LA. Wanat3
A. Pewniak1
J. Roszewska0
A. Wanat3
  22
D. Kobacka3
A. Radzimirska0
    11
 
 
K. Nowok0
W. Karwik3
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Wanat
 
CA. Wolak1
A. Wanat3
K. Nowok1
A. Wolak3
W. Karwik0
A. Radzimirska3
 
Awans
D. Kobacka
 
      12
 
A. Radzimirska3
A. Wolak0
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
K. Piepiórka0
K. Pietrzak3
    23
 
 
    52   48
BW. Światowa0
A. Łuczyńska3
K. Piepiórka2
W. Światowa3
K. Pietrzak0
A. Pewniak3
    44
      14
 
 
A. Pewniak3
W. Światowa2
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KA. Łuczyńska3
A. Radzimirska1
A. Łuczyńska3
A. Chabowska2
  24
A. Pewniak1
A. Sochacka3
    15
 
 
W. Derezińska0
S. Najkowska3
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Łuczyńska
 
AA. Piąstka1
A. Chabowska3
W. Derezińska2
A. Piąstka3
S. Najkowska0
A. Sochacka3
 
Awans
A. Sochacka
 
      16
 
A. Piąstka1
A. Sochacka3
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System