Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Clenaer Junior Tour 2012 - grupa dziewcząt

III turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Daria Kobacka (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki) Agata Sidło (Idoślubu TVsports.pl Kielce)
Daria
Kobacka

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
1 : 4Agata
Sidło

(Idoślubu TVsports.pl Kielce)


    1
 
K. Pietrzak2
D. Kobacka4
    5
 
 
D. Kobacka4
A. Radzimirska2
    7
    2
 
 
A. Chabowska1
A. Radzimirska4
 
 
 
D. Kobacka1
A. Sidło4
    3
 
 
Ż. Foniok4
A. Sochacka0
    6
 
 
 
Ż. Foniok3
A. Sidło4
    4
 
 
A. Sidło4
A. Wolak1
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
A. Sochacka 
- 
    17
 
 
    49   45
HN. Kreft3
A. Piąstka1
- 
N. Kreft 
A. Sochacka4
M. Bonek3
    41
      2
 
 
M. Bonek3
N. Kreft0
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JA. Łuczyńska1
A. Wolak3
N. Kreft0
A. Łuczyńska3
  18
A. Sochacka3
K. Pietrzak4
    3
 
 
K. Pietrzak3
J. Cieślak2
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Wolak
 
GW. Karwik0
A. Łuczyńska3
J. Cieślak1
W. Karwik3
K. Pietrzak4
J. Chłodzińska3
 
Awans
K. Pietrzak
 
      4
 
J. Chłodzińska3
W. Karwik0
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
A. Wolak3
K. Nowak0
    18
 
 
    50   46
FK. Nowak1
H. Hurnik3
K. Nowak3
D. Grenda0
A. Wolak4
J. Błaszkiewicz2
    42
      6
 
 
D. Grenda0
J. Błaszkiewicz3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IH. Hurnik2
A. Sochacka3
H. Hurnik3
A. Ryś2
  20
A. Wolak3
A. Chabowska4
    7
 
 
A. Chabowska3
A. Ryś1
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Sochacka
 
EA. Ryś3
A. Wanat1
A. Ryś3
A. Pewniak0
A. Chabowska4
D. Kobacka2
 
Awans
A. Chabowska
 
      8
 
A. Pewniak0
D. Kobacka3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
Ż. Foniok3
S. Kmieć1
    21
 
 
    51   47
DS. Kmieć0
D. Kobacka3
S. Kmieć3
J. Roszewska1
Ż. Foniok4
A. Wanat1
    43
      10
 
 
J. Roszewska2
A. Wanat3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LD. Kobacka3
J. Sputowska1
D. Kobacka3
J. Błaszkiewicz0
  22
Ż. Foniok4
K. Piepiórka1
    11
 
 
K. Piepiórka3
M. Konrady2
    Przegrany na K
 
 
Awans
D. Kobacka
 
CM. Konrady0
J. Błaszkiewicz3
M. Konrady3
W. Derezińska2
K. Piepiórka4
H. Hurnik3
 
Awans
. Foniok
 
      12
 
W. Derezińska0
H. Hurnik3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
J. Sputowska3
S. Najkowska2
    23
 
 
    52   48
BA. Radzimirska3
J. Chłodzińska2
S. Najkowska1
A. Radzimirska3
J. Sputowska4
A. Łuczyńska2
    44
      14
 
 
A. Łuczyńska3
A. Radzimirska2
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KA. Radzimirska3
K. Piepiórka0
A. Radzimirska3
M. Bonek2
  24
J. Sputowska0
A. Sidło3
    15
 
 
A. Piąstka3
W. Światowa0
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Radzimirska
 
AW. Światowa1
M. Bonek3
W. Światowa 
- 
A. Piąstka1
A. Sidło4
 
Awans
A. Sidło
 
      16
 
- 
A. Sidło 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System