Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Clenaer Junior Tour 2012 - grupa dziewcząt

II turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Agata Sidło (Idoślubu TVsports.pl Kielce) Żaneta Foniok (UKS Promyk Czerniewice)
Agata
Sidło

(Idoślubu TVsports.pl Kielce)
2 : 3Żaneta
Foniok

(UKS Promyk Czerniewice)


    1
 
H. Hurnik2
A. Sidło3
    5
 
 
A. Sidło3
J. Sputowska1
    7
    2
 
 
A. Wolak1
J. Sputowska3
 
 
 
A. Sidło2
Ż. Foniok3
    3
 
 
D. Kobacka1
A. Sochacka3
    6
 
 
 
A. Sochacka1
Ż. Foniok3
    4
 
 
A. Chabowska0
Ż. Foniok3
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
A. Sochacka1
A. Łuczyńska3
    17
 
 
    49   45
HA. Sochacka3
K. Pietrzak0
A. Sochacka3
J. Kobacka0
A. Łuczyńska2
J. Sputowska3
    41
      2
 
 
J. Sputowska3
J. Kobacka2
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JA. Sochacka3
K. Cybula2
A. Sochacka3
W. Karwik0
  18
J. Sputowska1
H. Hurnik3
    3
 
 
J. Błaszkiewicz1
Ż. Foniok3
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Sochacka
 
GJ. Błaszkiewicz0
W. Karwik3
J. Błaszkiewicz3
S. Cieplak2
Ż. Foniok0
H. Hurnik3
 
Awans
H. Hurnik
 
      4
 
S. Cieplak0
H. Hurnik3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
A. Wanat3
J. Chłodzińska2
    18
 
 
    50   46
FJ. Chłodzińska1
A. Radzimirska3
J. Chłodzińska3
K. Piepiórka1
A. Wanat2
K. Cybula3
    42
      6
 
 
K. Cybula3
K. Piepiórka1
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IP. Lustig2
J. Sputowska3
A. Radzimirska2
P. Lustig3
  20
K. Cybula1
A. Wolak3
    7
 
 
P. Lustig0
W. Światowa3
    Przegrany na J
 
 
Awans
J. Sputowska
 
EP. Lustig3
K. Nowok0
P. Lustig3
W. Derezińska0
W. Światowa2
A. Wolak3
 
Awans
A. Wolak
 
      8
 
W. Derezińska0
A. Wolak3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
D. Kobacka3
A. Piąstka0
    21
 
 
    51   47
DA. Piąstka2
W. Światowa3
A. Piąstka3
A. Kłosok1
D. Kobacka3
K. Nowok0
    43
      10
 
 
A. Kłosok1
K. Nowok3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LW. Światowa2
A. Sidło3
W. Światowa3
A. Wanat0
  22
D. Kobacka3
M. Bonek2
    11
 
 
A. Ryś0
A. Radzimirska3
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Sidło
 
CA. Ryś1
A. Wanat3
A. Ryś3
S. Kmieć1
A. Radzimirska1
M. Bonek3
 
Awans
D. Kobacka
 
      12
 
M. Bonek3
S. Kmieć2
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
W. Karwik3
N. Kreft0
    23
 
 
    52   48
BA. Pewniak2
Ż. Foniok3
N. Kreft0
A. Pewniak3
W. Karwik1
A. Chabowska3
    44
      14
 
 
A. Chabowska3
A. Pewniak1
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KŻ. Foniok3
M. Bonek0
Ż. Foniok3
A. Łuczyńska2
  24
A. Chabowska3
A. Sidło0
    15
 
 
J. Roszewska1
K. Pietrzak3
    Przegrany na L
 
 
Awans
. Foniok
 
AJ. Roszewska1
A. Łuczyńska3
J. Roszewska3
M. Konrady0
K. Pietrzak0
A. Sidło3
 
Awans
A. Chabowska
 
      16
 
M. Konrady2
A. Sidło3
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System