Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Clenaer Junior Tour 2012 - grupa dziewcząt

I turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Anita Sochacka (UKS Snikers Rękoraj) Agata Sidło (Idoślubu TVsports.pl Kielce)
Anita
Sochacka

(UKS Snikers Rękoraj)
3 : 2Agata
Sidło

(Idoślubu TVsports.pl Kielce)


    1
 
A. Wolak3
J. Krężel1
    5
 
 
A. Wolak1
A. Sochacka3
    7
    2
 
 
H. Hurnik1
A. Sochacka3
 
 
 
A. Sochacka3
A. Sidło2
    3
 
 
A. Sidło3
K. Pietrzak1
    6
 
 
 
A. Sidło3
D. Kobacka0
    4
 
 
W. Karwik2
D. Kobacka3
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
D. Kobacka3
Z. Paśko2
    17
 
 
    49   45
HJ. Krężel3
J. Roszewska2
Z. Paśko0
J. Krężel3
D. Kobacka3
J. Sputowska2
    41
      2
 
 
J. Sputowska3
J. Krężel1
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JJ. Krężel3
A. Wanat0
J. Krężel3
Ż. Foniok1
  18
D. Kobacka1
A. Wolak3
    3
 
 
K. Pietrzak3
Ż. Foniok1
    Przegrany na I
 
 
Awans
J. Krężel
 
GŻ. Foniok3
J. Cieślak2
Ż. Foniok3
S. Cieplak2
K. Pietrzak0
A. Wolak3
 
Awans
A. Wolak
 
      4
 
S. Cieplak1
A. Wolak3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
A. Wanat3
W. Derezińska1
    18
 
 
    50   46
FP. Lustig0
M. Bonek3
W. Derezińska1
P. Lustig3
A. Wanat3
K. Cybula2
    42
      6
 
 
K. Cybula3
P. Lustig1
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IA. Radzimirska1
D. Kobacka3
M. Bonek1
A. Radzimirska3
  20
A. Wanat1
H. Hurnik3
    7
 
 
K. Piepiórka2
W. Światowa3
    Przegrany na J
 
 
Awans
D. Kobacka
 
EK. Piepiórka0
A. Radzimirska3
K. Piepiórka3
J. Chłodzińska2
W. Światowa1
H. Hurnik3
 
Awans
H. Hurnik
 
      8
 
J. Chłodzińska1
H. Hurnik3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
A. Sidło3
M. Drożdziel0
    21
 
 
    51   47
DM. Drożdziel0
W. Światowa3
M. Drożdziel3
A. Kłosok1
A. Sidło3
A. Radzimirska1
    43
      10
 
 
A. Kłosok2
A. Radzimirska3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LS. Kmieć0
A. Sochacka3
W. Światowa1
S. Kmieć3
  22
A. Sidło3
A. Ryś0
    11
 
 
A. Ryś3
K. Nowok1
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Sochacka
 
CS. Kmieć3
K. Cybula2
K. Nowok0
S. Kmieć3
A. Ryś3
M. Bonek1
 
Awans
A. Sidło
 
      12
 
M. Bonek3
S. Kmieć1
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
W. Karwik3
N. Kreft0
    23
 
 
    52   48
BN. Kreft0
K. Pietrzak3
N. Kreft3
A. Chabowska2
W. Karwik3
J. Cieślak0
    44
      14
 
 
A. Chabowska2
J. Cieślak3
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KK. Pietrzak3
A. Ryś2
K. Pietrzak3
M. Konrady0
  24
W. Karwik3
A. Sochacka1
    15
 
 
J. Roszewska3
J. Błaszkiewicz2
    Przegrany na L
 
 
Awans
K. Pietrzak
 
AM. Konrady3
J. Sputowska0
J. Błaszkiewicz0
M. Konrady3
J. Roszewska0
A. Sochacka3
 
Awans
W. Karwik
 
      16
 
M. Konrady0
A. Sochacka3
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System