Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2011 - dziewczęta

IV turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce) Aneta Grzyb (TCF HUB Kraków)
Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)
3 : 0Aneta
Grzyb

(TCF HUB Kraków)


    1
 
O. Czupryńska3
A. Wolak1
    5
 
 
O. Czupryńska3
S. Ząbek2
    7
    2
 
 
A. Sidło1
S. Ząbek3
 
 
 
O. Czupryńska3
A. Grzyb0
    3
 
 
A. Sochacka2
A. Grzyb3
    6
 
 
 
A. Grzyb3
D. Kobacka2
    4
 
 
D. Kobacka3
A. Wanat2
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
S. Ząbek3
M. Konrady0
    17
 
 
    49   45
HM. Konrady0
K. Cybula3
M. Konrady3
A. Klonowska2
S. Ząbek3
A. Piąstka0
    41
      2
 
 
A. Klonowska2
A. Piąstka3
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JA. Grzyb3
A. Pewniak2
K. Cybula1
A. Grzyb3
  18
S. Ząbek0
O. Czupryńska3
    3
 
 
O. Czupryńska3
K. Roman0
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Grzyb
 
GK. Roman0
A. Grzyb3
K. Roman3
K. Piepiórka0
O. Czupryńska3
H. Hurnik0
 
Awans
O. Czupryńska
 
      4
 
K. Piepiórka0
H. Hurnik3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
A. Sidło3
K. Pietrzak1
    18
 
 
    50   46
FK. Pietrzak3
R. Siekierska1
K. Pietrzak3
M. Leśniewska2
A. Sidło3
J. Roszewska2
    42
      6
 
 
M. Leśniewska2
J. Roszewska3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IM. Domagała0
S. Ząbek3
K. Pietrzak2
M. Domagała3
  20
A. Sidło3
A. Pewniak2
    7
 
 
S. Kmieć2
M. Świtała3
    Przegrany na J
 
 
Awans
S. Ząbek
 
EM. Domagała3
A. Ryś0
S. Kmieć0
M. Domagała3
M. Świtała1
A. Pewniak3
 
Awans
A. Sidło
 
      8
 
A. Pewniak3
M. Domagała1
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
A. Sochacka3
J. Sputowska0
    21
 
 
    51   47
DJ. Sputowska3
M. Świtała1
J. Sputowska3
A. Kłosok1
A. Sochacka3
A. Ryś1
    43
      10
 
 
A. Kłosok1
A. Ryś3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LJ. Sputowska0
A. Wolak3
J. Sputowska3
W. Karwik2
  22
A. Sochacka3
A. Wanat0
    11
 
 
A. Wanat3
W. Karwik2
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Wolak
 
CW. Karwik3
J. Roszewska2
W. Karwik3
A. Chabowska0
A. Wanat3
R. Siekierska2
 
Awans
A. Sochacka
 
      12
 
A. Chabowska0
R. Siekierska3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
A. Grzyb3
M. Drożdziel0
    23
 
 
    52   48
BA. Radzimirska3
H. Hurnik2
M. Drożdziel0
A. Radzimirska3
A. Grzyb2
A. Wolak3
    44
      14
 
 
A. Radzimirska2
A. Wolak3
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KA. Radzimirska1
A. Wanat3
A. Radzimirska3
Ż. Foniok1
  24
A. Wolak1
D. Kobacka3
    15
 
 
K. Cybula3
J. Błaszkiewicz1
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Wanat
 
AŻ. Foniok3
A. Piąstka2
J. Błaszkiewicz0
Ż. Foniok3
K. Cybula2
D. Kobacka3
 
Awans
D. Kobacka
 
      16
 
Ż. Foniok1
D. Kobacka3
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System