Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2011 - dziewczęta

III turniej (9-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Sylwia Ząbek (Pino Dębica) Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce)
Sylwia
Ząbek

(Pino Dębica)
2 : 4Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)


    1
 
A. Sidło4
S. Kmieć3
    5
 
 
A. Sidło3
S. Ząbek4
    7
    2
 
 
M. Domagała0
S. Ząbek4
 
 
 
S. Ząbek2
O. Czupryńska4
    3
 
 
D. Kobacka4
W. Karwik2
    6
 
 
 
D. Kobacka1
O. Czupryńska4
    4
 
 
O. Czupryńska4
A. Sochacka2
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
S. Ząbek 
- 
    17
 
 
    49   45
HM. Bonek0
A. Grzyb3
- 
M. Bonek 
S. Ząbek3
A. Piąstka4
    41
      2
 
 
A. Piąstka4
M. Bonek1
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JM. Wachowiak0
A. Sochacka3
A. Grzyb1
M. Wachowiak3
  18
A. Piąstka0
A. Sidło4
    3
 
 
A. Wolak4
K. Roman3
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Sochacka
 
GM. Wachowiak3
A. Wanat0
K. Roman1
M. Wachowiak3
A. Wolak3
A. Sidło4
 
Awans
A. Sidło
 
      4
 
M. Wachowiak0
A. Sidło4
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
M. Domagała4
A. Chabowska1
    18
 
 
    50   46
FM. Świtała2
W. Karwik3
A. Chabowska1
M. Świtała3
M. Domagała4
S. Kmieć0
    42
      6
 
 
M. Świtała3
S. Kmieć4
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IW. Karwik3
A. Piąstka1
W. Karwik3
K. Pietrzak2
  20
M. Domagała4
A. Sochacka2
    7
 
 
A. Ryś4
A. Kłosok3
    Przegrany na J
 
 
Awans
W. Karwik
 
EK. Pietrzak3
M. Szcześniak0
A. Kłosok2
K. Pietrzak3
A. Ryś2
A. Sochacka4
 
Awans
M. Domagała
 
      8
 
K. Pietrzak1
A. Sochacka4
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
D. Kobacka 
- 
    21
 
 
    51   47
DJ. Błaszkiewicz0
A. Ryś3
- 
J. Błaszkiewicz 
D. Kobacka4
M. Szcześniak2
    43
      10
 
 
J. Błaszkiewicz2
M. Szcześniak4
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LS. Kmieć3
H. Hurnik2
A. Ryś1
S. Kmieć3
  22
D. Kobacka4
R. Siekierska3
    11
 
 
J. Roszewska2
W. Karwik4
    Przegrany na K
 
 
Awans
S. Kmieć
 
CM. Drożdziel2
S. Kmieć3
J. Roszewska1
M. Drożdziel3
W. Karwik0
R. Siekierska4
 
Awans
D. Kobacka
 
      12
 
M. Drożdziel0
R. Siekierska4
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
O. Czupryńska4
K. Piepiórka0
    23
 
 
    52   48
BA. Radzimirska3
A. Wolak0
K. Piepiórka2
A. Radzimirska3
O. Czupryńska4
A. Wanat0
    44
      14
 
 
A. Radzimirska2
A. Wanat4
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KS. Ząbek3
R. Siekierska1
A. Radzimirska2
S. Ząbek3
  24
O. Czupryńska4
H. Hurnik0
    15
 
 
H. Hurnik4
A. Klonowska2
    Przegrany na L
 
 
Awans
S. Ząbek
 
AA. Klonowska0
S. Ząbek3
A. Klonowska 
- 
H. Hurnik4
A. Grzyb3
 
Awans
O. Czupryńska
 
      16
 
- 
A. Grzyb 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System