Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2011 - dziewczęta

II turniej (9-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Magdalena Bonek (UKS Łabiszynianka Łabiszyn) Sylwia Ząbek (Pino Dębica)
Magdalena
Bonek

(UKS Łabiszynianka Łabiszyn)
1 : 4Sylwia
Ząbek

(Pino Dębica)


    1
 
R. Siekierska0
M. Bonek3
    5
 
 
M. Bonek3
A. Sochacka2
    7
    2
 
 
D. Kobacka2
A. Sochacka3
 
 
 
M. Bonek1
S. Ząbek4
    3
 
 
K. Roman3
M. Domagała2
    6
 
 
 
K. Roman1
S. Ząbek3
    4
 
 
S. Ząbek3
A. Klonowska0
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
- 
K. Piepiórka 
    17
 
 
    49   45
H- 
S. Kmieć 
- 
- 
K. Piepiórka3
A. Chabowska1
    41
      2
 
 
- 
A. Chabowska 
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JS. Kmieć2
A. Klonowska3
S. Kmieć3
M. Leśniewska2
  18
K. Piepiórka2
R. Siekierska3
    3
 
 
M. Świtała 
- 
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Klonowska
 
GM. Leśniewska3
W. Karwik1
- 
M. Leśniewska 
M. Świtała1
R. Siekierska3
 
Awans
R. Siekierska
 
      4
 
M. Leśniewska0
R. Siekierska3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
D. Kobacka5
A. Piąstka0
    18
 
 
    50   46
FA. Wanat3
A. Wolak1
A. Piąstka1
A. Wanat3
D. Kobacka3
E. Grzesiuk1
    42
      6
 
 
A. Wanat2
E. Grzesiuk3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IA. Sochacka3
K. Piepiórka2
A. Wanat1
A. Sochacka3
  20
D. Kobacka3
A. Klonowska2
    7
 
 
A. Klonowska3
A. Kłosok1
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Sochacka
 
EA. Sochacka3
M. Drożdziel0
A. Kłosok1
A. Sochacka3
A. Klonowska3
A. Grzyb2
 
Awans
D. Kobacka
 
      8
 
A. Sochacka1
A. Grzyb3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
H. Hurnik1
K. Pietrzak3
    21
 
 
    51   47
DH. Hurnik1
A. Grzyb3
H. Hurnik 
- 
K. Pietrzak3
M. Drożdziel0
    43
      10
 
 
- 
M. Drożdziel 
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LA. Grzyb1
M. Domagała3
A. Grzyb4
A. Sidło0
  22
K. Pietrzak1
K. Roman3
    11
 
 
J. Roszewska1
A. Wolak3
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Domagała
 
CA. Sidło3
E. Grzesiuk0
J. Roszewska2
A. Sidło3
A. Wolak2
K. Roman3
 
Awans
K. Roman
 
      12
 
K. Roman3
A. Sidło0
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
M. Domagała3
J. Błaszkiewicz0
    23
 
 
    52   48
BM. Bonek3
M. Świtała1
J. Błaszkiewicz2
M. Bonek3
M. Domagała3
W. Karwik2
    44
      14
 
 
M. Bonek1
W. Karwik3
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KM. Bonek3
K. Pietrzak2
M. Bonek3
A. Chabowska2
  24
M. Domagała0
S. Ząbek3
    15
 
 
S. Kmieć3
A. Radzimirska1
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Bonek
 
AA. Radzimirska1
A. Chabowska3
A. Radzimirska 
- 
S. Kmieć1
S. Ząbek3
 
Awans
S. Ząbek
 
      16
 
- 
S. Ząbek 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System