Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Cleaner Junior Tour 2011 - dziewczęta

I turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce) Sylwia Ząbek (Pino Dębica)
Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)
3 : 1Sylwia
Ząbek

(Pino Dębica)


    1
 
O. Czupryńska3
A. Sidło1
    5
 
 
O. Czupryńska3
H. Hurnik0
    7
    2
 
 
H. Hurnik3
R. Siekierska0
 
 
 
O. Czupryńska3
S. Ząbek1
    3
 
 
D. Kobacka1
A. Grzyb3
    6
 
 
 
A. Grzyb1
S. Ząbek3
    4
 
 
S. Ząbek3
M. Domagała1
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
O. Czupryńska3
E. Grzesiuk0
    17
 
 
    49   45
HJ. Błaszkiewicz0
J. Roszewska3
E. Grzesiuk2
J. Błaszkiewicz3
O. Czupryńska3
K. Pietrzak0
    41
      2
 
 
J. Błaszkiewicz0
K. Pietrzak3
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JJ. Roszewska0
A. Sidło3
J. Roszewska3
A. Klonowska2
  18
O. Czupryńska3
M. Domagała0
    3
 
 
A. Klonowska0
M. Domagała3
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Sidło
 
GA. Klonowska3
A. Radzimirska1
A. Klonowska3
A. Piąstka1
M. Domagała3
M. Bonek0
 
Awans
O. Czupryńska
 
      4
 
A. Piąstka0
M. Bonek3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
A. Sidło3
K. Roman1
    18
 
 
    50   46
FK. Roman0
J. Stelmaszczyk3
K. Roman3
K. Duraj1
A. Sidło3
S. Kmieć0
    42
      6
 
 
S. Kmieć3
K. Duraj1
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IJ. Stelmaszczyk2
M. Domagała3
J. Stelmaszczyk3
A. Wolak0
  20
A. Sidło1
H. Hurnik3
    7
 
 
A. Grzyb3
A. Wolak0
    Przegrany na J
 
 
Awans
M. Domagała
 
EA. Wolak3
A. Ryś0
A. Wolak3
K. Piepiórka0
A. Grzyb2
H. Hurnik3
 
Awans
H. Hurnik
 
      8
 
K. Piepiórka0
H. Hurnik3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
D. Kobacka3
A. Kłosok0
    21
 
 
    51   47
DJ. Przybył0
A. Grzyb3
A. Kłosok0
J. Przybył3
D. Kobacka3
A. Ryś1
    43
      10
 
 
J. Przybył0
A. Ryś3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LA. Grzyb3
A. Wanat0
A. Grzyb3
S. Kmieć1
  22
D. Kobacka3
A. Sochacka1
    11
 
 
W. Karwik0
A. Sochacka3
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Grzyb
 
CW. Karwik0
S. Kmieć3
W. Karwik3
A. Chabowska2
A. Sochacka3
J. Stelmaszczyk0
 
Awans
D. Kobacka
 
      12
 
A. Chabowska1
J. Stelmaszczyk3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
M. Świtała1
A. Radzimirska3
    23
 
 
    52   48
BM. Świtała3
M. Bonek0
M. Świtała3
W. Światowa0
A. Radzimirska0
A. Wanat3
    44
      14
 
 
A. Wanat3
W. Światowa2
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KR. Siekierska3
A. Sochacka1
M. Świtała1
R. Siekierska3
  24
A. Wanat0
S. Ząbek3
    15
 
 
J. Roszewska3
M. Drożdziel0
    Przegrany na L
 
 
Awans
R. Siekierska
 
AR. Siekierska3
K. Pietrzak2
M. Drożdziel0
R. Siekierska3
J. Roszewska0
S. Ząbek3
 
Awans
S. Ząbek
 
      16
 
R. Siekierska0
S. Ząbek3
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System