Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2010 - dziewczęta

IV turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce) Monika Ząbek (ERG Bieruń Folie)
Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)
4 : 2Monika
Ząbek

(ERG Bieruń Folie)


    1
 
O. Czupryńska3
S. Ząbek1
    5
 
 
O. Czupryńska3
H. Hurnik0
    7
    2
 
 
H. Hurnik3
A. Sochacka0
 
 
 
O. Czupryńska4
M. Ząbek2
    3
 
 
M. Ząbek3
W. Karwik0
    6
 
 
 
M. Ząbek3
M. Bilińska0
    4
 
 
M. Ferens1
M. Bilińska3
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
O. Czupryńska 
- 
    17
 
 
    49   45
HA. Klonowska0
S. Ząbek3
- 
A. Klonowska 
O. Czupryńska3
K. Duraj0
    41
      2
 
 
K. Duraj3
A. Klonowska2
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JS. Ząbek3
D. Kobacka0
S. Ząbek3
A. Sidło2
  18
O. Czupryńska3
A. Sochacka1
    3
 
 
M. Bonek0
A. Sochacka3
    Przegrany na I
 
 
Awans
S. Ząbek
 
GM. Bonek2
A. Sidło3
M. Bonek3
D. Hincke0
A. Sochacka3
A. Reisner1
 
Awans
O. Czupryńska
 
      4
 
D. Hincke2
A. Reisner3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
H. Hurnik 
- 
    18
 
 
    50   46
FM. Świtała3
K. Roman2
- 
M. Świtała 
H. Hurnik3
J. Stelmaszczyk0
    42
      6
 
 
M. Świtała0
J. Stelmaszczyk3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IM. Świtała1
A. Sochacka3
M. Świtała3
M. Leśniewska1
  20
H. Hurnik3
D. Kobacka2
    7
 
 
S. Miłowska3
A. Brzykcy2
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Sochacka
 
EA. Brzykcy0
M. Leśniewska3
A. Brzykcy 
- 
S. Miłowska0
D. Kobacka3
 
Awans
H. Hurnik
 
      8
 
- 
D. Kobacka 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
M. Ząbek 
- 
    21
 
 
    51   47
DS. Batorska1
S. Miłowska3
- 
S. Batorska 
M. Ząbek3
M. Leśniewska0
    43
      10
 
 
M. Leśniewska3
S. Batorska0
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LJ. Stelmaszczyk1
W. Karwik3
S. Miłowska1
J. Stelmaszczyk3
  22
M. Ząbek3
M. Bilińska1
    11
 
 
Z. Ferens1
K. Roman3
    Przegrany na K
 
 
Awans
W. Karwik
 
CZ. Ferens1
J. Stelmaszczyk3
Z. Ferens 
- 
K. Roman0
M. Bilińska3
 
Awans
M. Ząbek
 
      12
 
- 
M. Bilińska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
A. Sidło3
J. Przybył2
    23
 
 
    52   48
BJ. Przybył0
A. Reisner3
J. Przybył3
A. Piąstka1
A. Sidło1
W. Karwik3
    44
      14
 
 
W. Karwik3
A. Piąstka1
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KA. Reisner2
M. Bilińska3
A. Reisner3
K. Duraj0
  24
W. Karwik2
M. Ferens3
    15
 
 
M. Ferens3
J. Błaszkiewicz0
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Bilińska
 
AJ. Błaszkiewicz1
K. Duraj3
J. Błaszkiewicz 
- 
M. Ferens3
S. Ząbek2
 
Awans
M. Ferens
 
      16
 
- 
S. Ząbek 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System