Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2010 - dziewczęta

III turniej (9-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Daria Kobacka (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki) Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce)
Daria
Kobacka

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
4 : 1Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)


    1
 
M. Ząbek3
S. Ząbek4
    5
 
 
S. Ząbek2
D. Kobacka4
    7
    2
 
 
D. Kobacka4
H. Hurnik3
 
 
 
D. Kobacka4
O. Czupryńska1
    3
 
 
O. Czupryńska4
A. Reisner1
    6
 
 
 
O. Czupryńska4
M. Bilińska2
    4
 
 
A. Sidło2
M. Bilińska4
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
M. Ząbek 
- 
    17
 
 
    49   45
HD. Hincke1
A. Radzimirska3
- 
D. Hincke 
M. Ząbek4
J. Przybył2
    41
      2
 
 
D. Hincke1
J. Przybył4
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JA. Gębska2
M. Bilińska3
A. Radzimirska2
A. Gębska3
  18
M. Ząbek4
A. Reisner0
    3
 
 
M. Ferens4
P. Dorożewicz0
    Przegrany na I
 
 
Awans
M. Bilińska
 
GA. Gębska3
Z. Ferens0
P. Dorożewicz0
A. Gębska3
M. Ferens2
A. Reisner4
 
Awans
M. Ząbek
 
      4
 
A. Gębska0
A. Reisner4
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
D. Kobacka4
K. Dmochowska2
    18
 
 
    50   46
FM. Świtała2
J. Stelmaszczyk3
K. Dmochowska0
M. Świtała3
D. Kobacka4
W. Karwik0
    42
      6
 
 
M. Świtała0
W. Karwik4
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IJ. Stelmaszczyk0
A. Reisner3
J. Stelmaszczyk3
D. Chmielowska2
  20
D. Kobacka4
M. Bilińska3
    7
 
 
K. Roman0
M. Bilińska4
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Reisner
 
ED. Chmielowska3
M. Bonek1
K. Roman2
D. Chmielowska3
M. Bilińska4
I. Słoka2
 
Awans
D. Kobacka
 
      8
 
I. Słoka4
D. Chmielowska3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
O. Czupryńska4
M. Małecka1
    21
 
 
    51   47
DM. Małecka3
I. Słoka1
M. Małecka3
M. Leśniewska2
O. Czupryńska4
M. Bonek1
    43
      10
 
 
M. Bonek4
M. Leśniewska1
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LM. Małecka1
S. Ząbek3
M. Małecka3
A. Szewczyk2
  22
O. Czupryńska4
H. Hurnik1
    11
 
 
J. Stelmaszczyk4
A. Szewczyk2
    Przegrany na K
 
 
Awans
S. Ząbek
 
CA. Szewczyk3
W. Karwik0
A. Szewczyk3
K. Słoka2
J. Stelmaszczyk2
H. Hurnik4
 
Awans
O. Czupryńska
 
      12
 
K. Słoka0
H. Hurnik4
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
A. Sidło4
A. Brzykcy1
    23
 
 
    52   48
BS. Miłowska1
M. Ferens3
A. Brzykcy2
S. Miłowska3
A. Sidło4
Z. Ferens1
    44
      14
 
 
S. Miłowska2
Z. Ferens4
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KM. Ferens2
H. Hurnik3
M. Ferens3
J. Przybył1
  24
A. Sidło4
S. Ząbek3
    15
 
 
J. Błaszkiewicz2
A. Radzimirska4
    Przegrany na L
 
 
Awans
H. Hurnik
 
AJ. Błaszkiewicz1
J. Przybył3
J. Błaszkiewicz3
A. Klonowska0
A. Radzimirska3
S. Ząbek4
 
Awans
A. Sidło
 
      16
 
A. Klonowska0
S. Ząbek4
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System