Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2010 - dziewczęta

II turniej (9-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Sylwia Ząbek (Pino Dębica) Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce)
Sylwia
Ząbek

(Pino Dębica)
4 : 2Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)


    1
 
M. Ząbek4
H. Hurnik3
    5
 
 
M. Ząbek1
S. Ząbek4
    7
    2
 
 
S. Ząbek4
A. Reisner1
 
 
 
S. Ząbek4
O. Czupryńska2
    3
 
 
M. Bilińska3
D. Chmielowska4
    6
 
 
 
D. Chmielowska0
O. Czupryńska4
    4
 
 
O. Czupryńska4
A. Gębska0
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
M. Ząbek 
- 
    17
 
 
    49   45
HS. Miłowska1
M. Bonek3
- 
S. Miłowska 
M. Ząbek3
A. Klonowska1
    41
      2
 
 
S. Miłowska0
A. Klonowska3
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JJ. Stelmaszczyk2
H. Hurnik4
M. Bonek0
J. Stelmaszczyk4
  18
M. Ząbek4
A. Gębska0
    3
 
 
M. Ferens0
A. Gębska3
    Przegrany na I
 
 
Awans
H. Hurnik
 
GM. Ferens1
J. Stelmaszczyk3
M. Ferens 
- 
A. Gębska3
A. Reisner0
 
Awans
M. Ząbek
 
      4
 
- 
A. Reisner 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
H. Hurnik 
- 
    18
 
 
    50   46
FM. Cholewa0
A. Sidło3
- 
M. Cholewa 
H. Hurnik3
A. Brzykcy0
    42
      6
 
 
M. Cholewa1
A. Brzykcy3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IA. Sidło1
A. Gębska4
A. Sidło3
K. Dmochowska0
  20
H. Hurnik3
S. Ząbek4
    7
 
 
D. Chmielowska3
K. Dmochowska2
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Gębska
 
EK. Dmochowska3
J. Błaszkiewicz1
K. Dmochowska 
- 
D. Chmielowska2
S. Ząbek3
 
Awans
S. Ząbek
 
      8
 
- 
S. Ząbek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
D. Kobacka 
- 
    21
 
 
    51   47
DM. Świtała1
D. Chmielowska3
- 
M. Świtała 
D. Kobacka3
J. Błaszkiewicz0
    43
      10
 
 
M. Świtała1
J. Błaszkiewicz3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LD. Chmielowska4
P. Sawko2
D. Chmielowska4
K. Słoka0
  22
D. Kobacka1
M. Bilińska4
    11
 
 
M. Bilińska3
K. Słoka0
    Przegrany na K
 
 
Awans
D. Chmielowska
 
CK. Słoka3
A. Brzykcy0
K. Słoka 
- 
M. Bilińska3
A. Sidło2
 
Awans
M. Bilińska
 
      12
 
- 
A. Sidło 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
J. Stelmaszczyk3
I. Łożyńska0
    23
 
 
    52   48
BI. Słoka1
A. Reisner3
I. Łożyńska0
I. Słoka3
J. Stelmaszczyk0
P. Sawko3
    44
      14
 
 
I. Słoka1
P. Sawko3
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KA. Reisner4
D. Kobacka0
A. Reisner3
A. Klonowska2
  24
P. Sawko1
O. Czupryńska4
    15
 
 
M. Bonek3
M. Leśniewska1
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Reisner
 
AM. Leśniewska2
A. Klonowska3
M. Leśniewska 
- 
M. Bonek0
O. Czupryńska3
 
Awans
O. Czupryńska
 
      16
 
- 
O. Czupryńska 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System