Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2010 - dziewczęta

I turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Monika Ząbek (ERG Bieruń Folie) Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce)
Monika
Ząbek

(ERG Bieruń Folie)
4 : 2Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)


    1
 
M. Ząbek3
D. Chmielowska0
    5
 
 
M. Ząbek4
D. Kobacka1
    7
    2
 
 
D. Kobacka3
M. Ferens2
 
 
 
M. Ząbek4
O. Czupryńska2
    3
 
 
S. Ząbek3
A. Sidło0
    6
 
 
 
S. Ząbek2
O. Czupryńska4
    4
 
 
O. Czupryńska3
H. Hurnik1
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
M. Ząbek 
- 
    17
 
 
    49   45
HA. Klonowska0
P. Dorożewicz3
- 
A. Klonowska 
M. Ząbek3
S. Miłowska0
    41
      2
 
 
S. Miłowska3
A. Klonowska2
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JP. Dorożewicz2
A. Sidło3
P. Dorożewicz3
I. Słoka2
  18
M. Ząbek3
M. Ferens0
    3
 
 
M. Ferens3
K. Słoka2
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Sidło
 
GK. Słoka0
I. Słoka3
K. Słoka3
M. Cholewa0
M. Ferens3
J. Stelmaszczyk1
 
Awans
M. Ząbek
 
      4
 
M. Cholewa0
J. Stelmaszczyk3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
A. Sidło 
- 
    18
 
 
    50   46
FM. Świtała2
M. Bilińska3
- 
M. Świtała 
A. Sidło3
M. Bonek0
    42
      6
 
 
M. Świtała1
M. Bonek3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IA. Szewczyk1
M. Ferens3
M. Bilińska2
A. Szewczyk3
  20
A. Sidło1
D. Kobacka3
    7
 
 
D. Chmielowska3
W. Miler0
    Przegrany na J
 
 
Awans
M. Ferens
 
EW. Miler0
A. Szewczyk3
W. Miler 
- 
D. Chmielowska0
D. Kobacka3
 
Awans
D. Kobacka
 
      8
 
- 
D. Kobacka 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
S. Ząbek 
- 
    21
 
 
    51   47
DM. Leśniewska0
D. Chmielowska3
- 
M. Leśniewska 
S. Ząbek3
A. Szewczyk0
    43
      10
 
 
M. Leśniewska0
A. Szewczyk3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LD. Chmielowska3
A. Reisner0
D. Chmielowska3
P. Sawko0
  22
S. Ząbek3
H. Hurnik0
    11
 
 
M. Bilińska3
P. Sawko1
    Przegrany na K
 
 
Awans
D. Chmielowska
 
CP. Sawko3
M. Bonek1
P. Sawko 
- 
M. Bilińska1
H. Hurnik3
 
Awans
S. Ząbek
 
      12
 
- 
H. Hurnik 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
A. Reisner 
- 
    23
 
 
    52   48
BK. Dmochowska0
J. Stelmaszczyk3
- 
K. Dmochowska 
A. Reisner3
I. Słoka1
    44
      14
 
 
I. Słoka3
K. Dmochowska0
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KJ. Stelmaszczyk2
H. Hurnik3
J. Stelmaszczyk3
S. Miłowska0
  24
A. Reisner0
O. Czupryńska3
    15
 
 
P. Dorożewicz3
J. Błaszkiewicz1
    Przegrany na L
 
 
Awans
H. Hurnik
 
AJ. Błaszkiewicz0
S. Miłowska3
J. Błaszkiewicz 
- 
P. Dorożewicz0
O. Czupryńska3
 
Awans
O. Czupryńska
 
      16
 
- 
O. Czupryńska 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System