Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Listy uczestników
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Listy uczestników

Dziewczęta Chłopcy

Mak Marketing Junior Tour 2021 - 2. turniej - 10-bil chłopcy

L.p.Imię i nazwiskoKlub / MiastoLicencja
101Dawid BorkowskiBSB Maximus II Bydgoszcz1642/2014
102Sambor StachowiakFair Play Jaworzno1634/2014
103Miłosz SzybistAkademia TCF HUB Kraków2218/2018
104Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1625/2014
105Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka2063/2017
106Jakub ChrobotNosan II Kielce1725/2015
107Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin1660/2014
108Maciej SzybistAkademia TCF HUB Kraków2213/2018
109Mateusz FilipMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2222/2018
110Michał PopławskiSeven Kętrzyn2005/2016
111Marcel NieśmiałekUKS Snikers Rękoraj2330/2019
112Dominik HomzaGreen Club II Gdańsk2469/2020
113Dominik RegieliFair Play Jaworzno2385/2019
114Krzysztof KozeraMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1931/2016
115Eryk ŚwidniakAkademia Bilardowa III Rokietnica2209/2018
116Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka2153/2017
117Krzysztof PaliwodaFair Play Jaworzno2260/2018
118Adam WoźniakBOSiR Bila Piechcin2226/2018
119Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów2360/2019
120Mateusz PodlewskiArkadia II Tczew2460/2020
121Patryk ŻakMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2445/2020
122Filip MrozowskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn2436/2020
123Kacper SpychałaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski2205/2018
124Igor MarcińczykSKB Mrągowo3537/2021
125Ernest NowackiUKS Bila Zduny2471/2020
126Adrian KaletaUKS Snikers Rękoraj3185/2021
127Maciej BiałousMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka2552/2021
128Jakub HajdukNosan III Kielce2562/2021
129Kacper BrejskiBOSiR Bila Piechcin2001/2016
130--
131Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk2196/2018
132Nataniel ŚliwińskiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2459/2020
133Jakub MaciejewskiUKS Pałuki Żnin2264/2018
134Bartosz KranzUKS Łabiszynianka Łabiszyn4513/2021
135Alan WszędybyłNosan III Kielce2340/2019
136Igor LipieckiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski2399/2019
137Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj2329/2020
138Damian PiotrzkowskiUKS Lisewo2068/2017
139Jakub DybałaULKS Dragon Srock2090/2017
140--
141--
142--
143--
144--
145--
146--
147--
148--
149--
150--
151--
152--
153--
154--
155--
156--
157--
158--
159--
160--
161--
162--
163--
164--
201Jeremi NowakNosan TVsports Kielce1608/2014
202Michał UrbańskiFrame Łódź1864/2015
203Bartosz KrólMUKS IKS Tarnów2289/2018
204Dominik JastrząbFair Play Jaworzno1510/2013
205Michał WiechNosan II Kielce2341/2019
206Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016
207Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk1969/2016
208Szymon BruśnickiNosan TVsports Kielce1826/2015
209Szymon KuralTCF HUB go77.pl Kraków1636/2014
210Jacek PietrzykMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2236/2018
211Adrian TomaszewskiAkademia Bilardowa Rokietnica2554/2021
212Piotr ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz1525/2013
213Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016
214Jakub MazikUKS Bila Zduny2282/2018
215Krzysztof JagiełłoAkademia TCF HUB Kraków1821/2015
216Wojciech GłąbFair Play Jaworzno2127/2017
217Marek CzekajskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski2268/2018
218Tobiasz LisieckiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski2278/2018
219Jakub GorzelaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2101/2017
220Mateusz BrejskiBOSiR Bila Piechcin2389/2019
221Leon KukuśMUKS IKS Tarnów2475/2020
222Kamil LatańskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski2398/2019
223Mateusz CholewińskiAkademia Bilardowa III Rokietnica2359/2019
224Adam PałczyńskiNosan III Kielce2043/2017
225Szymon KaczmarekMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2098/2017
226Jakub BottcherArkadia II Tczew1922/2016
227Dominik SerwinUKS Lisewo2076/2017
228Kacper ŚlenzakTranscare Trójkąt Rzeszów2456/2020
229Ignacy RuszkiewiczUKS Snikers Rękoraj2331/2019
230Wiktor KaczmarekSokół Brody2465/2020
231Adam MichalskiPoznań2492/2020
232Hubert KubickiUKS Łabiszynianka Łabiszyn2406/2019
233Szymon GawełUKS Miłek Wiślica2371/2019
234Jakub KraupeFair Play Jaworzno2247/2018
235Wojciech LubczyńskiFair Play Jaworzno4627/2021
236Igor SzewczakSKB Mrągowo3535/2021
237Wiktor  CzechMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2458/2020
238--
239Maciej SłowikNosan II Kielce1958/2017
240--
241--
242--
243--
244--
245--
246--
247--
248--
249--
250--
251--
252--
253--
254--
255--
256--
257--
258--
259--
260--
261--
262--
263--
264--

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System