Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2020 » Wyniki online
» Wyniki on-line «
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Mistrzostwa Polski Amatorów
Klub Frame Łódź - 13-15 listopada 2020

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Andrzej Guzanowski (Chorten Elida Białystok) Norbert Żelasko (Gdańsk)
Andrzej
Guzanowski

(Chorten Elida Białystok)
4 : 5Norbert
Żelasko

(Gdańsk)

 
   1  9:00
 
M. Szerszeń4
V. Papiż2
   33
 
 
M. Szerszeń2
M. Grygieńć4
   49
   2  9:00
 
 
B. Król2
M. Grygieńć4
 
 
 
M. Grygieńć3
K. Niebieszczański5
   57
   3  9:00
 
 
M. Urbański4
P. Cholewicki0
   34
 
 
 
M. Urbański2
K. Niebieszczański4
   4  9:00
 
 
K. Niebieszczański4
M. Czajkowski3
 
 
 
K. Niebieszczański5
S. Bruśnicki2
   61
   5  9:00
 
 
D. Koman4
K. Kozera1
   35
   
 
 
D. Koman2
D. Cieślak4
   50
   6  9:00
 
 
D. Cieślak4
M. Życiński0
 
 
 
D. Cieślak1
S. Bruśnicki5
   7  9:00
 
 
S. Bruśnicki4
D. Borkowski1
   36
 
 
 
S. Bruśnicki4
M. Gołąb3
   8  9:00
 
 
R. Misiewicz1
M. Gołąb4
 
 
 
K. Niebieszczański4
A. Guzanowski5
   63
   9  9:00
 
K. Kielmans0
T. Bogdanowicz4
   37
   62
 
 
T. Bogdanowicz3
A. Guzanowski4
   51
   10  9:00
 
 
A. Guzanowski4
J. Pietrzyk1
 
 
 
A. Guzanowski5
K. Zięba3
   58
   11  9:00
 
 
K. Kociński3
P. Błachowski4
   38
 
 
 
P. Błachowski2
K. Zięba4
   12  9:00
 
 
K. Zięba4
M. Słowik1
 
 
 
A. Guzanowski5
J. Nowak0
   13  9:00
 
 
S. Hołówko4
P. Palonka0
   39
   
 
 
S. Hołówko1
G. Nowak4
   52
   14  9:00
 
 
S. Biernat0
G. Nowak4
 
 
 
G. Nowak3
J. Nowak5
   15  9:00
 
 
J. Nowak4
K. Moskal1
   40
 
 
 
J. Nowak4
R. Pasternak2
   16  9:00
 
 
R. Pasternak4
K. Adasiewicz1
 
 
 
A. Guzanowski4
N. Żelasko5
   17  9:00
 
M. Lesiak4
P. Rygasiewicz3
   41
 
 
 
M. Lesiak0
W. Manyś4
   53
   18  9:00
 
 
W. Manyś4
M. Kopczyński1
 
 
 
W. Manyś5
P. Jełowicki3
   59
   19  9:00
 
 
Ł. Mokrzycki1
P. Jełowicki4
   42
 
 
 
P. Jełowicki4
F. Mazur1
   20  9:00
 
 
M. Trudnowski1
F. Mazur4
 
 
 
W. Manyś4
M. Jukiewicz5
   21  9:00
 
 
K. Delinowski2
K. Łupiński4
   43
   
 
 
K. Łupiński4
A. Pakuła2
   54
   22  9:00
 
 
A. Pakuła4
T. Walczak0
 
 
 
K. Łupiński2
M. Jukiewicz5
   23  9:00
 
 
M. Jukiewicz4
T. Kosiński1
   44
 
 
 
M. Jukiewicz4
D. Karkoszka0
   24  9:00
 
 
D. Karkoszka4
C. Antczak3
 
 
 
M. Jukiewicz1
N. Żelasko5
   25  9:40
 
M. Waliszewski4
P. Świtała1
   45
 
 
 
M. Waliszewski2
N. Żelasko4
   55
   26  9:40
 
 
N. Żelasko4
Ł. Fałdowski1
 
 
 
N. Żelasko5
J. Regieli4
   60
   27  9:40
 
 
D. Jomaa4
K. Wodecki3
   46
 
 
 
D. Jomaa1
J. Regieli4
   28  9:40
 
 
J. Regieli4
P. Kucharski3
 
 
 
N. Żelasko5
M. Ryczko3
   29  9:40
 
 
P. Grygierczyk1
S. Miroń4
   47
 
 
 
S. Miroń4
G. Muzolf3
   56
   30  9:40
 
 
G. Muzolf4
G. Kołomajski2
 
 
 
S. Miroń2
M. Ryczko5
   31  9:40
 
 
R. Lech4
P. Seremak2
   48
 
 
 
R. Lech3
M. Ryczko4
   32  9:40
 
 
A. Matykowski1
M. Ryczko4
 
 
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System