Mistrzostwa Polski w Pool Bilard 2009

Mężczyźni - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Mateusz ┼Üniegocki (Konsalnet Warszawa) Rados┼éaw Babica (Akademia Bilardowa Rokietnica)
Mateusz
Śniegocki

(Konsalnet Warszawa)
5 : 7Radosław
Babica

(Akademia Bilardowa Rokietnica)


   1
 
S. Nowak3
M. Śniegocki7
   5
 
 
M. Śniegocki7
M. Fortuński2
   7
   2
 
 
M. Roter6
M. Fortuński7
 
 
 
M. Śniegocki5
R. Babica7
   3
 
 
A. Skoneczny7
M. Turkowski3
   6
 
 
 
A. Skoneczny3
R. Babica7
   4
 
 
P. Ostrowski6
R. Babica7
 
 
 

                                         
         1  9.00      
     33  25
T. Kapłan7
P. Kudlik2
   17
 
 
   49  45
HP. Kudlik2
M. Śniegocki7
P. Kudlik7
J. Ko┼Ťcielniak5
T. Kapłan5
S. Nowak7
   41
     2  9.00
 
 
S. Nowak7
J. Ko┼Ťcielniak1
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JM. Śniegocki7
M. Czarnecki3
M. Śniegocki7
T. Kanik4
 18
S. Nowak7
M. Skoneczny3
   3  9.00
 
 
M. Skoneczny7
P. Wroński4
    Przegrany na I
 
 
Awans
M. Śniegocki
 
GW. Gosk1
T. Kanik7
P. Wroński4
W. Gosk7
M. Skoneczny7
K. Dr─ůka4
 
Awans
S. Nowak
 
     4  9.00
 
K. Dr─ůka7
W. Gosk4
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  9.00    
     35  27
K. Skowerski3
M. Turkowski7
   19
 
 
   50  46
FK. Skowerski2
D. Zaj─ůc7
K. Skowerski7
M. Grech4
M. Turkowski3
M. Roter7
   42
     6  9.00
 
 
M. Grech5
M. Roter7
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IM. Fortuński7
M. Skoneczny5
D. Zaj─ůc3
M. Fortuński7
 20
M. Roter7
M. Czarnecki5
   7  9.00
 
 
K. Gdaniec5
J. Regieli7
    Przegrany na J
 
 
Awans
M. Fortuński
 
EM. Kudlik1
M. Fortuński7
K. Gdaniec5
M. Kudlik7
J. Regieli3
M. Czarnecki7
 
Awans
M. Roter
 
     8  9.00
 
M. Kudlik1
M. Czarnecki7
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  10.30      
     37  29
A. Skoneczny7
M. Klimek3
   21
 
 
   51  47
DM. Klimek7
J. Regieli3
M. Klimek7
J. Jarno3
A. Skoneczny7
M. Fortuński2
   43
     10  10.30
 
 
M. Fortuński7
J. Jarno6
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LM. Turkowski7
M. K─Ödzior2
M. Klimek3
M. Turkowski7
 22
A. Skoneczny7
R. Babica4
   11  10.30
 
 
D. Zaj─ůc7
K. Piekarski4
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Turkowski
 
CK. Piekarski6
M. Turkowski7
K. Piekarski7
K. Piekarski3
D. Zaj─ůc1
R. Babica7
 
Awans
A. Skoneczny
 
     12  10.30
 
K. Piekarski6
R. Babica7
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  10.30    
     39  31
M. K─Ödzior7
W. Trajdos2
   23
 
 
   52  48
BB. Rozwadowski7
K. Dr─ůka4
W. Trajdos3
B. Rozwadowski7
M. K─Ödzior7
T. Kanik5
   44
     14  10.30
 
 
T. Kanik7
B. Rozwadowski4
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KT. Kapłan4
R. Babica7
B. Rozwadowski4
T. Kapłan7
 24
M. K─Ödzior2
P. Ostrowski7
   15  10.30
 
 
P. Ostrowski7
M. Kubalski1
    Przegrany na L
 
 
Awans
R. Babica
 
AW. Szewczyk5
T. Kapłan7
M. Kubalski3
W. Szewczyk7
P. Ostrowski7
M. Śniegocki6
 
Awans
P. Ostrowski
 
     16  10.30
 
W. Szewczyk4
M. Śniegocki7
 
      Przegrany na H