Mistrzostwa Polski w Pool Bilard 2022

M─Ö┼╝czy┼║ni - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Sebastian Batkowski (Nosan Kielce) Wiktor Zieli┼äski (inmarketing Hades Pozna┼ä)
Sebastian
Batkowski

(Nosan Kielce)
7 : 5Wiktor
Zieliński

(inmarketing Hades Poznań)


   1
 
T. Kapłan2
S. Batkowski8
   5
 
 
S. Batkowski7
K. Juszczyszyn3
   7
   2
 
 
R. Babica4
K. Juszczyszyn7
 
 
 
S. Batkowski7
W. Zieliński5
   3
 
 
M. Fortuński2
W. Zieliński7
   6
 
 
 
W. Zieliński7
S. Kural2
   4
 
 
D. Macioł2
S. Kural7
 
 
 

                                         
         1  godz 09:00      
     33  godz. 10:30  25  godz 9:00
T. Kapłan7
W. Zieliński4
   17  godz 15:00
 
 
   49  godz. 16:30  45  godz 15:00
HW. Zieliński7
P. Ostrowski3
W. Zieliński7
D. Zaj─ůc3
T. Kapłan7
M. Skoneczny6
   41  godz 13:30
     2
 
 
M. Skoneczny7
D. Zaj─ůc6
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JW. Zieliński7
W. Fortuński5
W. Zieliński7
O. Jamorski5
 18
T. Kapłan7
B. Rozwadowski3
   3
 
 
S. Bru┼Ťnicki3
B. Rozwadowski7
    Przegrany na I
 
 
Awans
W. Zieliński
 
GO. Jamorski7
K. Sz─ůszor6
S. Bru┼Ťnicki2
O. Jamorski7
B. Rozwadowski7
M. Turkowski3
 
Awans
T. Kapłan
 
     4  godz 09:00
 
O. Jamorski1
M. Turkowski7
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  godz. 10:30    
     35  27
D. Jastrz─ůb5
K. Zielenkiewicz7
   19
 
 
   50  46
FK. Juszczyszyn7
M. Fortuński3
D. Jastrz─ůb1
K. Juszczyszyn7
K. Zielenkiewicz5
W. Fortuński7
   42
     6
 
 
W. Fortuński7
K. Juszczyszyn2
     36  godz. 10:30  28   Przegrany na C  
 
 
IK. Juszczyszyn7
B. Rozwadowski4
K. Juszczyszyn7
M. Śniegocki6
 20
W. Fortuński1
R. Babica7
   7
 
 
R. Wasilewski3
D. J─Ödrzejczak7
    Przegrany na J
 
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
EM. Śniegocki7
K. Skowerski6
R. Wasilewski2
M. Śniegocki7
D. J─Ödrzejczak1
R. Babica7
 
Awans
R. Babica
 
     8  godz. 10:30
 
R. Babica7
M. Śniegocki3
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz 12:00      
     37  godz 12:00  29
K. Skowerski7
G. Lasota6
   21
 
 
   51  47
DG. Lasota0
D. J─Ödrzejczak7
G. Lasota7
P. Boguszewski3
K. Skowerski6
M. Fortuński7
   43
     10
 
 
M. Fortuński7
P. Boguszewski4
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LS. Kural7
A. Stankiewicz0
D. J─Ödrzejczak0
S. Kural7
 22
M. Fortuński7
K. Spicha3
   11
 
 
M. Fortuński7
S. Kural6
    Przegrany na K
 
 
Awans
S. Kural
 
CS. Kural7
K. Zielenkiewicz4
S. Kural7
T. B─ůk2
M. Fortuński6
K. Spicha7
 
Awans
M. Fortuński
 
     12  godz 12:00
 
T. B─ůk4
K. Spicha7
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  godz 13:30    
     39  31
D. Macioł7
S. Batkowski4
   23
 
 
   52  godz. 16:30  48  godz 15:00
BS. Batkowski7
M. Turkowski2
S. Batkowski7
P. Błachowski1
D. Macioł7
K. Sz─ůszor4
   44  godz 13:30
     14
 
 
K. Sz─ůszor7
P. Błachowski4
     40  godz 12:00  32  godz 9:00   Przegrany na G  
 
 
KS. Batkowski7
K. Spicha4
S. Batkowski7
M. Skoneczny6
 24  godz 15:00
D. Macioł7
A. Stankiewicz1
   15
 
 
H. Łopotko5
P. Ostrowski7
    Przegrany na L
 
 
Awans
S. Batkowski
 
AW. Szewczyk2
M. Skoneczny7
H. Łopotko3
W. Szewczyk7
P. Ostrowski2
A. Stankiewicz7
 
Awans
D. Macioł
 
     16  godz 13:30
 
A. Stankiewicz7
W. Szewczyk6
 
      Przegrany na H