Mistrzostwa Polski w Pool Bilard 2022

M─Ö┼╝czy┼║ni - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Wojciech Szewczyk (DaSo Team Dekada Sosnowiec) Wiktor Zieli┼äski (inmarketing Hades Pozna┼ä)
Wojciech
Szewczyk

(DaSo Team Dekada Sosnowiec)
5 : 9Wiktor
Zieliński

(inmarketing Hades Poznań)


   1
 
D. Macioł8
M. Śniegocki9
   5
 
 
M. Śniegocki8
W. Szewczyk9
   7
   2
 
 
S. Kural5
W. Szewczyk9
 
 
 
W. Szewczyk5
W. Zieliński9
   3
 
 
K. Juszczyszyn8
W. Zieliński9
   6
 
 
 
W. Zieliński9
M. Fortuński7
   4
 
 
M. Fortuński9
H. Łopotko6
 
 
 

                                         
         1      
     33  godz 15:40  25  godz 13:00
W. Szewczyk7
D. Macioł9
   17  godz. 11:40
 
 
   49  godz. 19:40  45  godz. 18:20
HW. Szewczyk9
K. Sz─ůszor5
W. Szewczyk9
O. Jamorski3
D. Macioł9
K. Skowerski2
   41  godz. 14:20
     2
 
 
O. Jamorski3
K. Skowerski9
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JW. Szewczyk9
M. Fortuński0
W. Szewczyk9
A. Stankiewicz3
 18
D. Macioł9
R. Babica4
   3
 
 
S. Batkowski9
A. Stankiewicz2
    Przegrany na I
 
 
Awans
W. Szewczyk
 
GA. Stankiewicz9
S. Bru┼Ťnicki6
A. Stankiewicz9
G. Lasota4
S. Batkowski7
R. Babica9
 
Awans
D. Macioł
 
     4
 
G. Lasota4
R. Babica9
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
S. Kural9
R. Wasilewski1
   19
 
 
   50  46
FR. Wasilewski3
H. Łopotko9
R. Wasilewski9
P. Błachowski6
S. Kural9
T. Kapłan7
   42
     6
 
 
T. Kapłan9
P. Błachowski7
     36  godz 15:40  28   Przegrany na C  
 
 
IH. Łopotko9
R. Babica6
H. Łopotko9
K. Spicha4
 20
S. Kural9
M. Fortuński8
   7
 
 
J. Nowak9
M. Turkowski8
    Przegrany na J
 
 
Awans
H. Łopotko
 
EM. Turkowski2
K. Spicha9
M. Turkowski9
M. Skoneczny6
J. Nowak6
M. Fortuński9
 
Awans
S. Kural
 
     8
 
M. Fortuński9
M. Skoneczny4
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz. 10:20      
     37  godz 17:00  29
D. Jastrz─ůb4
K. Spicha9
   21
 
 
   51  47
DK. Juszczyszyn9
J. Nowak7
D. Jastrz─ůb1
K. Juszczyszyn9
K. Spicha3
M. Śniegocki9
   43
     10
 
 
M. Śniegocki9
K. Juszczyszyn3
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LK. Juszczyszyn9
D. Zaj─ůc3
K. Juszczyszyn9
P. Ostrowski8
 22
M. Śniegocki5
W. Zieliński9
   11
 
 
K. Gdaniec1
W. Zieliński9
    Przegrany na K
 
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
CP. Ostrowski9
T. Kapłan8
K. Gdaniec4
P. Ostrowski9
W. Zieliński9
H. Łopotko2
 
Awans
W. Zieliński
 
     12
 
P. Ostrowski8
H. Łopotko9
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
B. Rozwadowski5
D. Zaj─ůc9
   23
 
 
   52  godz. 19:40  48  godz. 18:20
BB. Rozwadowski6
S. Batkowski9
B. Rozwadowski9
W. G┼é─ůb4
D. Zaj─ůc9
S. Bru┼Ťnicki3
   44  godz. 14:20
     14
 
 
W. G┼é─ůb3
S. Bru┼Ťnicki9
     40  godz 17:00  32  godz 13:00   Przegrany na G  
 
 
KK. Skowerski6
M. Śniegocki9
S. Batkowski5
K. Skowerski9
 24  godz. 11:40
D. Zaj─ůc6
M. Fortuński9
   15
 
 
M. Wiech0
K. Sz─ůszor9
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Śniegocki
 
AM. Wiech3
K. Skowerski9
M. Wiech9
T. B─ůk7
K. Sz─ůszor7
M. Fortuński9
 
Awans
M. Fortuński
 
     16  godz. 10:20
 
T. B─ůk4
M. Fortuński9
 
      Przegrany na H