Mistrzostwa Polski w Pool Bilard 2022

M─Ö┼╝czy┼║ni - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Mariusz Skoneczny (WSB Soffia Warszawa) Rados┼éaw Babica (Akademia Bilardowa Rokietnica)
Mariusz
Skoneczny

(WSB Soffia Warszawa)
8 : 5Radosław
Babica

(Akademia Bilardowa Rokietnica)


   1
 
W. Zieliński5
S. Batkowski8
   5
 
 
S. Batkowski7
M. Skoneczny8
   7
   2
 
 
M. Skoneczny8
K. Juszczyszyn7
 
 
 
M. Skoneczny8
R. Babica5
   3
 
 
M. Fortuński5
R. Babica8
   6
 
 
 
R. Babica8
S. Kural4
   4
 
 
W. Szewczyk6
S. Kural8
 
 
 

                                         
         1      
     33  godz 16:00  25  godz 13:00
S. Batkowski3
K. Skowerski8
   17  godz. 11:30
 
 
   49  godz 19:00  45  godz 17:30
HS. Batkowski8
G. Lasota3
S. Batkowski8
O. Jamorski3
K. Skowerski8
H. Łopotko6
   41  godz 17:30
     2
 
 
H. Łopotko8
O. Jamorski6
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JS. Batkowski8
T. Kapłan7
S. Batkowski8
K. Sz─ůszor3
 18
K. Skowerski6
W. Zieliński8
   3
 
 
P. Ostrowski3
W. Zieliński8
    Przegrany na I
 
 
Awans
S. Batkowski
 
GK. Sz─ůszor8
M. Śniegocki7
P. Ostrowski2
K. Sz─ůszor8
W. Zieliński8
S. Kural0
 
Awans
W. Zieliński
 
     4
 
K. Sz─ůszor4
S. Kural8
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
M. Skoneczny8
S. Stachowiak1
   19
 
 
   50  46
FS. Stachowiak7
K. Juszczyszyn8
S. Stachowiak8
B. Pondo7
M. Skoneczny8
D. J─Ödrzejczak2
   42
     6
 
 
B. Pondo4
D. J─Ödrzejczak8
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IK. Juszczyszyn8
K. Skowerski4
K. Juszczyszyn8
K. Spicha7
 20
M. Skoneczny8
T. Kapłan7
   7  godz 08:30
 
 
K. Spicha4
T. Kapłan8
    Przegrany na J
 
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
EK. Spicha8
P. Boguszewski6
K. Spicha8
M. Turkowski7
T. Kapłan8
R. Babica7
 
Awans
M. Skoneczny
 
     8  godz 08:30
 
M. Turkowski4
R. Babica8
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz. 10:00      
     37  29
D. Macioł8
M. Fortuński6
   21
 
 
   51  47
DJ. Nowak6
R. Babica8
M. Fortuński5
J. Nowak8
D. Macioł8
P. Boguszewski0
   43
     10
 
 
P. Boguszewski8
J. Nowak7
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LR. Babica8
R. Wasilewski7
R. Babica8
D. J─Ödrzejczak4
 22
D. Macioł6
M. Fortuński8
   11
 
 
M. Fortuński8
T. B─ůk0
    Przegrany na K
 
 
Awans
R. Babica
 
CT. B─ůk5
D. J─Ödrzejczak8
T. B─ůk8
D. Zaj─ůc5
M. Fortuński8
K. Juszczyszyn3
 
Awans
M. Fortuński
 
     12
 
D. Zaj─ůc4
K. Juszczyszyn8
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
M. Śniegocki8
D. Jastrz─ůb6
   23
 
 
   52  godz 19:00  48  godz 17:30
BD. Jastrz─ůb6
S. Kural8
D. Jastrz─ůb8
B. Rozwadowski7
M. Śniegocki7
R. Wasilewski8
   44  godz 17:30
     14
 
 
B. Rozwadowski4
R. Wasilewski8
     40  godz 16:00  32  godz 13:00   Przegrany na G  
 
 
KS. Kural8
D. Macioł7
S. Kural8
A. Stankiewicz2
 24  godz 11:30
R. Wasilewski0
W. Szewczyk8
   15
 
 
P. Błachowski6
G. Lasota8
    Przegrany na L
 
 
Awans
S. Kural
 
AA. Stankiewicz8
H. Łopotko5
P. Błachowski2
A. Stankiewicz8
G. Lasota3
W. Szewczyk8
 
Awans
W. Szewczyk
 
     16  godz. 10:00
 
A. Stankiewicz7
W. Szewczyk8
 
      Przegrany na H