Mistrzostwa Polski w Pool Bilard 2020

M─Ö┼╝czy┼║ni - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Tomasz Kap┼éan (Nosan Kielce) Daniel Macio┼é (Bilardo.pl Dekada Sosnowiec)
Tomasz
Kapłan

(Nosan Kielce)
5 : 7Daniel
Macioł

(Bilardo.pl Dekada Sosnowiec)


   1
 
M. Fortuński7
M. Skoneczny5
   5
 
 
M. Fortuński6
T. Kapłan7
   7
   2
 
 
T. Kapłan7
S. Kural3
 
 
 
T. Kapłan5
D. Macioł7
   3
 
 
D. Macioł7
S. Nowak5
   6
 
 
 
D. Macioł7
R. Babica4
   4
 
 
W. Szewczyk2
R. Babica7
 
 
 

                                         
         1  9:00      
     33  10:30  25  9:00
M. Fortuński7
K. Spicha2
   17  15:00
 
 
   49  16:30  45  15:00
HK. Spicha2
K. Juszczyszyn7
K. Spicha7
A. Wilk3
M. Fortuński7
M. Sz─ůszor2
   41  13:30
     2  9:00
 
 
A. Wilk6
M. Sz─ůszor7
     34  10:30  26  9:00   Przegrany na A  
 
 
JS. Kural7
K. Sz─ůszor4
K. Juszczyszyn2
S. Kural7
 18  15:00
M. Fortuński7
M. Z─ůbecki2
   3  9:00
 
 
B. Rozwadowski2
D. Jastrz─ůb7
    Przegrany na I
 
 
Awans
S. Kural
 
GB. Rozwadowski3
S. Kural7
B. Rozwadowski7
O. Jamorski6
D. Jastrz─ůb4
M. Z─ůbecki7
 
Awans
M. Fortuński
 
     4  9:00
 
O. Jamorski2
M. Z─ůbecki7
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  10:30    
     35  10:30  27  9:00
R. Babica1
M. Skoneczny7
   19  15:00
 
 
   50  16:30  46  15:00
FR. Babica7
P. Ostrowski6
R. Babica7
J. Nowak3
M. Skoneczny4
K. Sz─ůszor7
   42  13:30
     6  10:30
 
 
K. Sz─ůszor7
J. Nowak1
     36  10:30  28  9:00   Przegrany na C  
 
 
IR. Babica7
M. Z─ůbecki6
R. Babica7
S. Batkowski3
 20  15:00
K. Sz─ůszor2
T. Kapłan7
   7  10:30
 
 
S. Duda4
W. Banek7
    Przegrany na J
 
 
Awans
R. Babica
 
ES. Duda3
S. Batkowski7
S. Duda7
J. Kowalczyk6
W. Banek1
T. Kapłan7
 
Awans
T. Kapłan
 
     8  10:30
 
J. Kowalczyk0
T. Kapłan7
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  12:00      
     37  12:00  29  9:00
D. Macioł7
R. Wolski3
   21  15:00
 
 
   51  16:30  47  15:00
DW. Gosk5
W. Banek7
R. Wolski3
W. Gosk7
D. Macioł7
S. Batkowski3
   43  13:30
     10  12:00
 
 
S. Batkowski7
W. Gosk4
     38  12:00  30  9:00   Przegrany na E  
 
 
LM. Skoneczny7
D. Zaj─ůc4
W. Banek4
M. Skoneczny7
 22  15:00
D. Macioł7
M. Turkowski5
   11  12:00
 
 
K. Piekarski2
M. Turkowski7
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Skoneczny
 
CG. Lasota4
M. Skoneczny7
K. Piekarski5
G. Lasota7
M. Turkowski7
P. Ostrowski2
 
Awans
D. Macioł
 
     12  12:00
 
G. Lasota5
P. Ostrowski7
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  13:30    
     39  12:00  31  9:00
S. Kural7
T. Malinowski3
   23  15:00
 
 
   52  16:30  48  15:00
BS. Nowak7
D. Jastrz─ůb4
T. Malinowski0
S. Nowak7
S. Kural1
D. Zaj─ůc7
   44  13:30
     14  13:30
 
 
D. Zaj─ůc7
S. Nowak1
     40  12:00  32  9:00   Przegrany na G  
 
 
KS. Nowak8
M. Turkowski7
S. Nowak7
S. Stachowiak4
 24  15:00
D. Zaj─ůc5
W. Szewczyk7
   15  13:30
 
 
K. Juszczyszyn7
S. Stachowiak2
    Przegrany na L
 
 
Awans
S. Nowak
 
AS. Stachowiak7
M. Sz─ůszor6
S. Stachowiak7
A. Brz─Ökowski2
K. Juszczyszyn6
W. Szewczyk7
 
Awans
W. Szewczyk
 
     16  13:30
 
A. Brz─Ökowski0
W. Szewczyk7
 
      Przegrany na H