Mistrzostwa Polski w Pool Bilard - Kielce 2019

Mężczyźni - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Mieszko Fortuński (Baribal Zagłębie Lubin) Piotr Ostrowski (Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki)
Mieszko
Fortuński

(Baribal Zagłębie Lubin)
7 : 2Piotr
Ostrowski

(Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki)


   1  godz 18.00
 
M. Skoneczny4
M. Kudlik7
   5
 
 
M. Kudlik6
M. Fortuński7
   7
   2
 
 
M. Fortuński7
K. Juszczyszyn6
 
 
 
M. Fortuński7
P. Ostrowski2
   3
 
 
S. Batkowski7
T. Bąk2
   6
 
 
 
S. Batkowski6
P. Ostrowski7
   4  godz 18.00
 
 
P. Ostrowski7
M. Ząbecki2
 
 
 

                                         
         1  godz. 09.00      
     33  godz 10.30  25  godz 09:00
M. Skoneczny7
T. Malinowski5
   17  godz 15:00
 
 
   49  godz 16.30  45  godz 15:00
HA. Guzanowski3
M. Urbański7
T. Malinowski1
A. Guzanowski7
M. Skoneczny7
D. Jastrząb4
   41  godz 13.30
     2
 
 
A. Guzanowski6
D. Jastrząb7
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JK. Juszczyszyn7
W. Szewczyk5
M. Urbański2
K. Juszczyszyn7
 18
M. Skoneczny7
S. Kural4
   3
 
 
J. Niewęgłowski5
S. Kural7
    Przegrany na I
 
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
GK. Juszczyszyn7
B. Czapski5
J. Niewęgłowski2
K. Juszczyszyn7
S. Kural7
M. Turkowski6
 
Awans
M. Skoneczny
 
     4  godz. 09.00
 
K. Juszczyszyn3
M. Turkowski7
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  godz. 10.30    
     35  27
M. Fortuński7
K. Kielmans0
   19
 
 
   50  46
FT. Bąk7
G. Lasota3
K. Kielmans1
T. Bąk7
M. Fortuński7
O. Jamorski1
   42
     6
 
 
T. Bąk5
O. Jamorski7
     36  godz 10.30  28   Przegrany na C  
 
 
IT. Bąk7
S. Kural4
T. Bąk7
K. Skowerski4
 20
M. Fortuński7
W. Szewczyk5
   7
 
 
M. Kudlik7
R. Babica1
    Przegrany na J
 
 
Awans
T. Bąk
 
EK. Skowerski7
M. Witkowski2
R. Babica6
K. Skowerski7
M. Kudlik4
W. Szewczyk7
 
Awans
M. Fortuński
 
     8  godz. 10.30
 
W. Szewczyk7
K. Skowerski1
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz. 12.00      
     37  godz 12.00  29
S. Batkowski7
D. Zając5
   21
 
 
   51  47
DD. Zając4
M. Kudlik7
D. Zając7
A. Brzękowski5
S. Batkowski7
M. Witkowski2
   43
     10
 
 
A. Brzękowski5
M. Witkowski7
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LM. Kudlik7
K. Ćwikła5
M. Kudlik7
P. Likowski4
 22
S. Batkowski7
B. Rozwadowski5
   11
 
 
B. Rozwadowski7
P. Likowski4
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Kudlik
 
CP. Likowski7
O. Jamorski4
P. Likowski7
K. Sząszor6
B. Rozwadowski7
G. Lasota6
 
Awans
S. Batkowski
 
     12  godz. 12.00
 
G. Lasota7
K. Sząszor6
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  godz. 13.30    
     39  31
M. Ząbecki4
B. Czapski7
   23
 
 
   52  godz 16.30  48  godz 15:00
BM. Ząbecki7
M. Turkowski6
M. Ząbecki7
P. Peret4
B. Czapski2
K. Ćwikła7
   44  godz 13.30
     14
 
 
P. Peret3
K. Ćwikła7
     40  godz 12.00  32  godz 09:00   Przegrany na G  
 
 
KM. Ząbecki7
B. Rozwadowski6
M. Ząbecki7
T. Kapłan3
 24  godz 15:00
K. Ćwikła1
P. Ostrowski7
   15
 
 
M. Urbański7
A. Stankiewicz3
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Ząbecki
 
AT. Kapłan7
D. Jastrząb3
A. Stankiewicz1
T. Kapłan7
M. Urbański3
P. Ostrowski7
 
Awans
P. Ostrowski
 
     16  godz. 13.30
 
P. Ostrowski7
T. Kapłan4
 
      Przegrany na H