Puchar Polski Kobiet w Bilard 2019

1. turniej - Kielce

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce) Ewa Bąk (MUKS IKS Tarnów)
Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)
5 : 3Ewa
Bąk

(MUKS IKS Tarnów)


   1
 
O. Czupryńska5
W. Karwik0
   5
 
 
O. Czupryńska5
M. Ząbek3
   7
   2
 
 
M. Ząbek5
B. Świtała2
 
 
 
O. Czupryńska5
E. Bąk3
   3
 
 
E. Bąk5
A. Dobkowska1
   6
 
 
 
E. Bąk5
I. Łącka4
   4
 
 
I. Łącka5
A. Sochacka2
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
O. Czupryńska 
- 
   17
 
 
   49  45
HS. Aftka5
A. Wojtecka3
- 
S. Aftka 
O. Czupryńska5
M. Wawrzyn1
   41
     2
 
 
S. Aftka4
M. Wawrzyn5
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JS. Aftka2
A. Sochacka5
S. Aftka5
E. Piślewska3
 18
O. Czupryńska5
A. Burczyńska1
   3
 
 
S. Kmieć5
P. Siemieniec4
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Sochacka
 
GM. Tatarkiewicz3
E. Piślewska5
P. Siemieniec4
M. Tatarkiewicz5
S. Kmieć2
A. Burczyńska5
 
Awans
O. Czupryńska
 
     4
 
A. Burczyńska5
M. Tatarkiewicz4
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
A. Pierzynka2
M. Ząbek5
   19
 
 
   50  46
FA. Pierzynka5
G. Siemieniec3
A. Pierzynka5
I. Kowalkowska4
M. Ząbek5
A. Bronikowska2
   42
     6
 
 
I. Kowalkowska1
A. Bronikowska5
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IA. Dobkowska5
A. Burczyńska3
A. Pierzynka1
A. Dobkowska5
 20
M. Ząbek5
A. Sochacka4
   7
 
 
M. Brzyńska2
W. Połczyńska5
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Dobkowska
 
EI. Jońska3
A. Dobkowska5
M. Brzyńska2
I. Jońska5
W. Połczyńska1
A. Sochacka5
 
Awans
M. Ząbek
 
     8
 
I. Jońska0
A. Sochacka5
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
E. Bąk 
- 
   21
 
 
   51  47
DD. Pawełczyk5
W. Połczyńska2
- 
D. Pawełczyk 
E. Bąk5
A. Dobkowska0
   43
     10
 
 
D. Pawełczyk1
A. Dobkowska5
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LB. Świtała5
W. Kasperczyk0
D. Pawełczyk1
B. Świtała5
 22
E. Bąk5
W. Karwik2
   11
 
 
W. Karwik5
B. Świtała3
    Przegrany na K
 
 
Awans
B. Świtała
 
CB. Świtała5
A. Bronikowska0
B. Świtała5
M. Sikorska2
W. Karwik5
G. Siemieniec3
 
Awans
E. Bąk
 
     12
 
G. Siemieniec5
M. Sikorska3
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
A. Ryś1
W. Kasperczyk5
   23
 
 
   52  48
BA. Ryś5
S. Kmieć3
A. Ryś5
P. Baranowska2
W. Kasperczyk5
E. Piślewska4
   44
     14
 
 
E. Piślewska5
P. Baranowska0
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KM. Wawrzyn1
W. Karwik5
A. Ryś4
M. Wawrzyn5
 24
W. Kasperczyk0
I. Łącka5
   15
 
 
A. Wojtecka5
B. Humańska3
    Przegrany na L
 
 
Awans
W. Karwik
 
AB. Humańska3
M. Wawrzyn5
B. Humańska 
- 
A. Wojtecka3
I. Łącka5
 
Awans
I. Łącka
 
     16
 
- 
I. Łącka 
 
      Przegrany na H