Mistrzostwa Polski w Pool Bilard - Kielce 2018

M臋偶czy藕ni - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz臋ty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako艅czony
  

FINA艁
Mariusz Skoneczny (Lipi艅ski Dachy KS Duet Tomasz贸w Mazowiecki) Sebastian Batkowski (Metal Fach LP Sok贸艂ka)
Mariusz
Skoneczny

(Lipi艅ski Dachy KS Duet Tomasz贸w Mazowiecki)
7 : 4Sebastian
Batkowski

(Metal Fach LP Sok贸艂ka)


   1  godz. 18:00
 
K. Skowerski2
M. Skoneczny7
   5  godz. 19:30
 
 
M. Skoneczny7
M. Fortu艅ski0
   7  godz. 21:00
   2
 
 
M. Fortu艅ski7
W. Szewczyk6
 
 
 
M. Skoneczny7
S. Batkowski4
   3
 
 
K. Juszczyszyn6
S. Batkowski7
   6
 
 
 
S. Batkowski7
M. Z膮becki4
   4
 
 
T. Kap艂an6
M. Z膮becki7
 
 
 

                                         
         1  godz 09:00      
     33  godz 10:30  25  godz 09:00
K. Skowerski7
M. Witkowski3
   17  godz 15:00
 
 
   49  godz 16:30  45  godz 15:00
HM. Witkowski4
D. Tonojan7
M. Witkowski7
I. Luli艅ski2
K. Skowerski7
D. Jastrz膮b4
   41  godz 13:30
     2
 
 
I. Luli艅ski4
D. Jastrz膮b7
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JW. Banek5
S. Batkowski7
D. Tonojan5
W. Banek7
 18
K. Skowerski7
K. Sz膮szor3
   3
 
 
A. Wilk3
D. Zaj膮c7
    Przegrany na I
 
 
Awans
S. Batkowski
 
GW. Banek7
O. Jamorski5
A. Wilk3
W. Banek7
D. Zaj膮c5
K. Sz膮szor7
 
Awans
K. Skowerski
 
     4  godz 09:00
 
K. Sz膮szor7
W. Banek3
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  godz 10:30    
     35  27
M. Fortu艅ski7
P. Polis2
   19
 
 
   50  46
FP. Polis1
A. Giernalczyk7
P. Polis7
A. Winogradow4
M. Fortu艅ski7
B. Rozwadowski4
   42
     6
 
 
B. Rozwadowski7
A. Winogradow6
     36  godz 10:30  28   Przegrany na C  
 
 
IW. Szewczyk7
K. Sz膮szor3
A. Giernalczyk3
W. Szewczyk7
 20
M. Fortu艅ski7
S. Batkowski4
   7
 
 
A. Stankiewicz5
M. 艢niegocki7
    Przegrany na J
 
 
Awans
W. Szewczyk
 
ET. Malinowski0
W. Szewczyk7
A. Stankiewicz5
T. Malinowski7
M. 艢niegocki3
S. Batkowski7
 
Awans
M. Fortu艅ski
 
     8  godz 10:30
 
T. Malinowski2
S. Batkowski7
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz 12:00      
     37  godz 12:00  29
M. Skoneczny4
W. Szewczyk7
   21
 
 
   51  47
DM. Skoneczny7
M. 艢niegocki4
M. Skoneczny7
W. Gosk0
W. Szewczyk3
K. Juszczyszyn7
   43
     10
 
 
K. Juszczyszyn7
W. Gosk3
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LM. Skoneczny7
M. Turkowski5
M. Skoneczny7
G. Lasota2
 22
K. Juszczyszyn7
M. Z膮becki5
   11
 
 
A. Zasztowt6
A. Giernalczyk7
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Skoneczny
 
CG. Lasota7
B. Rozwadowski4
A. Zasztowt4
G. Lasota7
A. Giernalczyk4
M. Z膮becki7
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
     12  godz 12:00
 
G. Lasota2
M. Z膮becki7
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  godz 13:30    
     39  31
M. Turkowski7
D. J臋drzejczak3
   23
 
 
   52  godz 16:30  48  godz 15:00
BK. Piekarski6
D. Zaj膮c7
D. J臋drzejczak3
K. Piekarski7
M. Turkowski7
O. Jamorski5
   44  godz 13:30
     14
 
 
O. Jamorski7
K. Piekarski6
     40  godz 12:00  32  godz 09:00   Przegrany na G  
 
 
KD. Zaj膮c6
M. Z膮becki7
D. Zaj膮c7
A. Brz臋kowski3
 24  godz 15:00
M. Turkowski5
T. Kap艂an7
   15
 
 
D. Tonojan7
P. Likowski5
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Z膮becki
 
AA. Brz臋kowski7
D. Jastrz膮b6
P. Likowski4
A. Brz臋kowski7
D. Tonojan6
T. Kap艂an7
 
Awans
T. Kap艂an
 
     16  godz 13:30
 
A. Brz臋kowski5
T. Kap艂an7
 
      Przegrany na H