Mistrzostwa Polski w Pool Bilard - Kielce 2018

M─Ö┼╝czy┼║ni - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Konrad Juszczyszyn (ERG Bieru┼ä Folie) Wojciech Szewczyk (Konsalnet Warszawa)
Konrad
Juszczyszyn

(ERG Bieruń Folie)
4 : 9Wojciech
Szewczyk

(Konsalnet Warszawa)


   1
 
M. Fortuński9
K. Skowerski6
   5
 
 
M. Fortuński3
K. Juszczyszyn9
   7
   2
 
 
S. Batkowski8
K. Juszczyszyn9
 
 
 
K. Juszczyszyn4
W. Szewczyk9
   3
 
 
M. Skoneczny6
K. Sz─ůszor9
   6
 
 
 
K. Sz─ůszor7
W. Szewczyk9
   4
 
 
T. Kapłan7
W. Szewczyk9
 
 
 

                                         
         1  godz 09:00      
     33  godz 16:30  25  godz 13:30
M. Fortuński9
D. Zaj─ůc8
   17  godz 12:00
 
 
   49  godz 21:00  45  godz 19:30
HD. Zaj─ůc9
W. Gosk3
D. Zaj─ůc9
T. B─ůk5
M. Fortuński9
M. Witkowski3
   41  godz 15:00
     2
 
 
M. Witkowski9
T. B─ůk4
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JM. Śniegocki6
K. Sz─ůszor9
D. Zaj─ůc3
M. Śniegocki9
 18
M. Fortuński9
K. Juszczyszyn6
   3
 
 
K. Piekarski9
M. Śniegocki6
    Przegrany na I
 
 
Awans
K. Sz─ůszor
 
GM. Śniegocki9
A. Winogradow7
M. Śniegocki9
W. Banek1
K. Piekarski3
K. Juszczyszyn9
 
Awans
M. Fortuński
 
     4
 
K. Juszczyszyn9
W. Banek5
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
M. Z─ůbecki2
W. Szewczyk9
   19
 
 
   50  46
FM. Z─ůbecki4
B. Rozwadowski9
M. Z─ůbecki9
G. Lasota5
W. Szewczyk7
K. Sz─ůszor9
   42
     6
 
 
G. Lasota4
K. Sz─ůszor9
     36  godz 16:30  28   Przegrany na C  
 
 
IS. Duda2
K. Juszczyszyn9
B. Rozwadowski7
S. Duda9
 20
K. Sz─ůszor4
S. Batkowski9
   7
 
 
A. Zasztowt9
P. Polis4
    Przegrany na J
 
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
ES. Duda9
O. Jamorski6
P. Polis2
S. Duda9
A. Zasztowt4
S. Batkowski9
 
Awans
S. Batkowski
 
     8  godz 09:00
 
S. Duda1
S. Batkowski9
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz 10:30      
     37  godz 18:00  29
M. Skoneczny9
D. J─Ödrzejczak3
   21
 
 
   51  47
DD. J─Ödrzejczak9
A. Zasztowt8
D. J─Ödrzejczak9
P. Likowski7
M. Skoneczny9
O. Jamorski3
   43
     10
 
 
O. Jamorski9
P. Likowski3
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LW. Szewczyk9
D. Tonojan3
D. J─Ödrzejczak3
W. Szewczyk9
 22
M. Skoneczny9
K. Skowerski5
   11
 
 
B. Rozwadowski9
P. Ostrowski6
    Przegrany na K
 
 
Awans
W. Szewczyk
 
CP. Ostrowski4
W. Szewczyk9
P. Ostrowski9
D. Jastrz─ůb3
B. Rozwadowski3
K. Skowerski9
 
Awans
M. Skoneczny
 
     12
 
D. Jastrz─ůb3
K. Skowerski9
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
M. Turkowski6
D. Tonojan9
   23
 
 
   52  godz 21:00  48  godz 19:30
BM. Turkowski8
K. Piekarski9
M. Turkowski9
A. Brz─Ökowski4
D. Tonojan9
A. Winogradow7
   44  godz 15:00
     14
 
 
A. Brz─Ökowski5
A. Winogradow9
     40  godz 18:00  32  godz 13:30   Przegrany na G  
 
 
KM. Witkowski6
K. Skowerski9
K. Piekarski7
M. Witkowski9
 24  godz 12:00
D. Tonojan7
T. Kapłan9
   15
 
 
W. Gosk9
T. Malinowski7
    Przegrany na L
 
 
Awans
K. Skowerski
 
AT. Malinowski6
M. Witkowski9
T. Malinowski9
A. Stankiewicz7
W. Gosk6
T. Kapłan9
 
Awans
T. Kapłan
 
     16  godz 10:30
 
A. Stankiewicz3
T. Kapłan9
 
      Przegrany na H