Mistrzostwa Polski w Pool Bilard - Kielce 2018

M─Ö┼╝czy┼║ni - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Mariusz Skoneczny (Lipi┼äski Dachy KS Duet Tomasz├│w Mazowiecki) Mieszko Fortu┼äski (ERG Bieru┼ä Folie)
Mariusz
Skoneczny

(Lipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki)
4 : 8Mieszko
Fortuński

(ERG Bieruń Folie)


   1  27.11.2018 godz 16:30
 
M. Śniegocki5
M. Skoneczny8
   5  godz 18:00
 
 
M. Skoneczny8
M. Turkowski6
   7
   2
 
 
M. Turkowski8
W. Gosk6
 
 
 
M. Skoneczny4
M. Fortuński8
   3
 
 
S. Batkowski8
K. Sz─ůszor2
   6
 
 
 
S. Batkowski7
M. Fortuński8
   4  27.11.2018 godz 16:30
 
 
M. Fortuński8
T. Kapłan5
 
 
 

                                         
         1  godz 09:00      
     33  godz 16:30  25  godz 13:30
T. Kapłan5
K. Juszczyszyn8
   17  godz 12:00
 
 
   49  godz 19:30  45  godz 18:00
HT. Kapłan8
D. Jastrz─ůb1
T. Kapłan8
T. Malinowski0
K. Juszczyszyn8
K. Skowerski4
   41  godz 18:00
     2
 
 
T. Malinowski3
K. Skowerski8
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JT. Kapłan8
M. Z─ůbecki3
T. Kapłan8
A. Giernalczyk2
 18
K. Juszczyszyn7
M. Śniegocki8
   3
 
 
M. Witkowski8
J. Niewęgłowski3
    Przegrany na I
 
 
Awans
T. Kapłan
 
GJ. Niewęgłowski3
A. Giernalczyk8
J. Niewęgłowski8
D. Zaj─ůc4
M. Witkowski3
M. Śniegocki8
 
Awans
M. Śniegocki
 
     4
 
D. Zaj─ůc7
M. Śniegocki8
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
M. Turkowski8
P. Likowski5
   19
 
 
   50  46
FP. Polis3
D. Tonojan8
P. Likowski6
P. Polis8
M. Turkowski8
A. Winogradow1
   42
     6
 
 
A. Winogradow8
P. Polis3
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IK. Sz─ůszor8
K. Juszczyszyn5
D. Tonojan4
K. Sz─ůszor8
 20
M. Turkowski8
M. Z─ůbecki2
   7
 
 
M. Z─ůbecki8
O. Jamorski4
    Przegrany na J
 
 
Awans
K. Sz─ůszor
 
EO. Jamorski3
K. Sz─ůszor8
O. Jamorski8
W. Banek6
M. Z─ůbecki8
G. Lasota7
 
Awans
M. Turkowski
 
     8  godz 09:00
 
G. Lasota8
W. Banek7
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz 10:30      
     37  29
S. Batkowski8
A. Brz─Ökowski4
   21
 
 
   51  47
DK. Piekarski8
G. Lasota5
A. Brz─Ökowski2
K. Piekarski8
S. Batkowski8
K. Sz─ůszor7
   43
     10
 
 
K. Sz─ůszor8
K. Piekarski7
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LA. Stankiewicz6
W. Gosk8
K. Piekarski7
A. Stankiewicz8
 22
S. Batkowski8
M. Skoneczny5
   11
 
 
A. Stankiewicz2
D. Tonojan8
    Przegrany na K
 
 
Awans
W. Gosk
 
CA. Stankiewicz8
A. Winogradow5
A. Stankiewicz8
D. J─Ödrzejczak7
D. Tonojan3
M. Skoneczny8
 
Awans
S. Batkowski
 
     12
 
D. J─Ödrzejczak4
M. Skoneczny8
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
B. Rozwadowski4
A. Giernalczyk8
   23
 
 
   52  godz 19:30  48  godz 18:00
BB. Rozwadowski8
M. Witkowski7
B. Rozwadowski8
I. Luliński6
A. Giernalczyk7
W. Gosk8
   44  godz 18:00
     14
 
 
I. Luliński3
W. Gosk8
     40  godz 16:30  32  godz 13:30   Przegrany na G  
 
 
KK. Skowerski7
M. Skoneczny8
B. Rozwadowski7
K. Skowerski8
 24  godz 12:00
W. Gosk3
M. Fortuński8
   15
 
 
D. Jastrz─ůb8
A. Zasztowt1
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Skoneczny
 
AA. Zasztowt5
K. Skowerski8
A. Zasztowt8
J. Nowak3
D. Jastrz─ůb4
M. Fortuński8
 
Awans
M. Fortuński
 
     16  godz 10:30
 
J. Nowak1
M. Fortuński8
 
      Przegrany na H