Mistrzostwa Polski Juniorów 2018

Juniorzy młodsi - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Dominik Jastrząb (Fair Play Jaworzno) Szymon Kural (TCF HUB Kraków)
Dominik
Jastrząb

(Fair Play Jaworzno)
5 : 3Szymon
Kural

(TCF HUB Kraków)


   1  godz. 16.00
 
J. Kowalczyk4
D. Jastrząb5
   5
 
 
D. Jastrząb5
N. Jankowiak0
   7
   2  godz. 16.00
 
 
S. Stachowiak1
N. Jankowiak5
 
 
 
D. Jastrząb5
S. Kural3
   3  godz. 16.00
 
 
S. Błażej5
K. Zielenkiewicz4
   6
 
 
 
S. Błażej3
S. Kural5
   4  godz. 16.00
 
 
S. Kural5
D. Gliński4
 
 
 

                                         
         1  godz. 9.00      
     33  25
D. Jastrząb5
M. Sawicz0
   17  godz. 10.30
 
 
   49  45
HM. Chmiel2
D. Jachimowski5
M. Sawicz0
M. Chmiel5
D. Jastrząb5
B. Tracz3
   41
     2  godz. 9.00
 
 
M. Chmiel3
B. Tracz5
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JK. Zielenkiewicz5
J. Wiśnik2
D. Jachimowski3
K. Zielenkiewicz5
 18
D. Jastrząb5
D. Gliński4
   3  godz 9.00
 
 
D. Gliński5
K. Bednarek3
    Przegrany na I
 
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
GK. Zielenkiewicz5
K. Filip2
K. Bednarek3
K. Zielenkiewicz5
D. Gliński5
D. Wierzyk1
 
Awans
D. Jastrząb
 
     4  godz. 9.00
 
K. Zielenkiewicz3
D. Wierzyk5
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  godz. 9.00    
     35  27
S. Stachowiak5
J. Bottcher2
   19
 
 
   50  46
FJ. Bottcher2
W. Fortuński5
J. Bottcher5
P. Świtała4
S. Stachowiak5
D. Borkowski2
   42
     6  godz. 9.00
 
 
D. Borkowski5
P. Świtała2
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IW. Fortuński3
D. Gliński5
W. Fortuński5
M. Popławski0
 20
S. Stachowiak5
J. Wiśnik4
   7  godz 9.00
 
 
M. Bartkowiak1
D. Kupidura5
    Przegrany na J
 
 
Awans
D. Gliński
 
EK. Spicha1
M. Popławski5
M. Bartkowiak2
K. Spicha5
D. Kupidura1
J. Wiśnik5
 
Awans
S. Stachowiak
 
     8  godz. 9.00
 
K. Spicha2
J. Wiśnik5
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz. 9.00 !!!      
     37  29
J. Kowalczyk3
N. Jankowiak5
   21
 
 
   51  47
DJ. Kowalczyk5
D. Kupidura2
J. Kowalczyk5
W. Dynia3
N. Jankowiak5
M. Popławski4
   43
     10  godz. 9.45
 
 
W. Dynia3
M. Popławski5
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LJ. Kowalczyk5
K. Derendarz4
J. Kowalczyk5
D. Borkowski1
 22
N. Jankowiak3
S. Błażej5
   11  godz. 9.45
 
 
S. Błażej5
A. Siudziński0
    Przegrany na K
 
 
Awans
J. Kowalczyk
 
CK. Kędzierski0
D. Borkowski5
A. Siudziński3
K. Kędzierski5
S. Błażej5
W. Fortuński2
 
Awans
S. Błażej
 
     12  godz 9.45
 
K. Kędzierski3
W. Fortuński5
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  godz. 9.45    
     39  31
M. Bąbol2
K. Derendarz5
   23
 
 
   52  48
BM. Bąbol5
D. Wierzyk4
M. Bąbol5
D. Wojciechowski1
K. Derendarz5
K. Filip0
   44
     14  godz. 9.45
 
 
D. Wojciechowski1
K. Filip5
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KM. Bąbol1
N. Jankowiak5
M. Bąbol5
B. Tracz1
 24
K. Derendarz2
S. Kural5
   15  godz. 9.45
 
 
K. Kozera0
D. Jachimowski5
    Przegrany na L
 
 
Awans
N. Jankowiak
 
AK. Kozera2
B. Tracz5
K. Kozera5
N. Wojciechowski1
D. Jachimowski0
S. Kural5
 
Awans
S. Kural
 
     16  godz. 9.45
 
N. Wojciechowski0
S. Kural5
 
      Przegrany na H