Mistrzostwa Polski w Pool Bilard - Kielce 2017

M─Ö┼╝czy┼║ni - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Rados┼éaw Babica (Akademia Bilardowa Rokietnica) Mieszko Fortu┼äski (ERG Bieru┼ä Folie)
Radosław
Babica

(Akademia Bilardowa Rokietnica)
7 : 9Mieszko
Fortuński

(ERG Bieruń Folie)


   1  godz 9:30
 
K. Juszczyszyn9
K. Piekarski7
   9  godz 11:00
 
 
K. Juszczyszyn8
R. Babica9
   13  godz 12:30
   2  godz 09:30
 
 
M. Muklewicz3
R. Babica9
 
 
 
R. Babica9
M. Śniegocki8
   15  godz 15:30
   3  godz 09:30
 
 
M. Śniegocki9
P. Śpiewak8
   10  godz 11:00
 
 
 
M. Śniegocki9
P. Kudlik6
   4  godz 09:30
 
 
P. Kudlik9
S. Batkowski8
 
 
 
R. Babica7
M. Fortuński9
   5  godz 09:30
 
 
H. Łopotko7
T. Kapłan9
   11  godz 11:00
 
 
 
T. Kapłan8
M. Fortuński9
   14  godz 12:30
   6  godz 09:30
 
 
K. Skowerski3
M. Fortuński9
 
 
 
M. Fortuński9
W. Sroczyński7
   7  godz 09:30
 
 
J. Ko┼Ťcielniak7
W. Sroczyński9
   12  godz 11:00
 
 
 
W. Sroczyński9
K. Sz─ůszor8
   8  godz 09:30
 
 
D. Zaj─ůc5
K. Sz─ůszor9
 
 
 

                                         
         1  godz 9:00      
     65  godz 15:00  49
K. Juszczyszyn 
- 
   33  godz 12:00
 
 
   97  godz 20:45  89  godz 19:30
PT. Kapłan9
M. Turkowski5
- 
T. Kap┼éan 
K. Juszczyszyn9
W. Szewczyk5
   81  godz 18:00
     2  godz 09:00
 
 
W. Szewczyk9
T. Kapłan5
     66  50   Przegrany na A  
 
 
TT. Kapłan9
J. Regieli8
T. Kapłan9
O. Jamorski4
 34
K. Juszczyszyn9
B. Czapski4
   3
 
 
P. Likowski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
T. Kapłan
 
O- 
O. Jamorski 
- 
- 
P. Likowski3
B. Czapski9
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
     4
 
- 
B. Czapski 
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     67  51
W. Banek 
- 
   35
 
 
   98  godz 20:45  90  godz 19:30
N- 
W. Sroczy┼äski 
- 
- 
W. Banek8
M. Muklewicz9
   82  godz 18:00
     6
 
 
- 
M. Muklewicz 
     68  godz 15:00  52   Przegrany na C  
 
 
SW. Sroczyński9
A. Stankiewicz2
W. Sroczyński9
D. Tonojan4
 36
M. Muklewicz9
K. Sz─ůszor8
   7  godz 09:00
 
 
M. Życiński1
M. Skoneczny9
    Przegrany na R
 
 
Awans
W. Sroczyński
 
MM. Życiński3
D. Tonojan9
M. ┼╗yci┼äski 
- 
M. Skoneczny7
K. Sz─ůszor9
 
Awans
M. Muklewicz
 
     8
 
- 
K. Sz─ůszor 
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     69  godz 15:00  53
M. ┼Üniegocki 
- 
   37
 
 
   99  godz 20:45  91  godz 19:30
LA. Brz─Ökowski4
P. Ostrowski9
- 
A. Brz─Ökowski 
M. Śniegocki9
T. B─ůk8
   83  godz 18:00
     10  godz 09:00
 
 
A. Brz─Ökowski7
T. B─ůk9
     70  54   Przegrany na E  
 
 
RP. Ostrowski8
K. Sz─ůszor9
P. Ostrowski9
R. Misiewicz1
 38
M. Śniegocki9
A. Stankiewicz4
   11
 
 
A. Stankiewicz 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Sz─ůszor
 
K- 
R. Misiewicz 
- 
- 
A. Stankiewicz9
P. Kotowski2
 
Awans
M. Śniegocki
 
     12
 
- 
P. Kotowski 
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     71  55
D. Ejmont 
- 
   39
 
 
   100  godz 20:45  92  godz 19:30
J- 
A. Giernalczyk 
- 
- 
D. Ejmont4
P. Kudlik9
   84  godz 18:00
     14
 
 
- 
P. Kudlik 
     72  godz 15:00  56   Przegrany na G  
 
 
QK. Piekarski9
B. Czapski4
A. Giernalczyk4
K. Piekarski9
 40  godz 12:00
P. Kudlik9
J. Regieli7
   15  godz 09:00
 
 
J. Regieli9
J. Niewęgłowski5
    Przegrany na T
 
 
Awans
K. Piekarski
 
IJ. Niewęgłowski4
K. Piekarski9
J. Niew─Ög┼éowski 
- 
J. Regieli9
M. Kudlik4
 
Awans
P. Kudlik
 
     16  godz 09:00
 
- 
M. Kudlik 
 
      Przegrany na H  
     
 
         17  godz 10:30      
     73  godz 16:30  57
K. Piekarski 
- 
   41  godz 13:30
 
 
   101  godz 20:45  93  godz 19:30
HM. Kubalski5
M. Kudlik9
- 
M. Kubalski 
K. Piekarski6
R. Babica9
   85  godz 18:00
     18  godz 10:30
 
 
R. Babica9
M. Kubalski4
     74  58   Przegrany na I  
 
 
XM. Kudlik6
M. Fortuński9
M. Kudlik9
D. Ejmont7
 42  godz 13:30
R. Babica5
H. Łopotko9
   19
 
 
A. Giernalczyk 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Fortuński
 
G- 
D. Ejmont 
- 
- 
A. Giernalczyk1
H. Łopotko9
 
Awans
H. Łopotko
 
     20
 
- 
H. ┼üopotko 
 
      Przegrany na J  
     
 
       21    
     75  59
R. Misiewicz 
- 
   43  godz 13:30
 
 
   102  godz 20:45  94  godz 19:30
F- 
P. Kotowski 
- 
- 
R. Misiewicz2
P. Śpiewak9
   86  godz 18:00
     22
 
 
- 
P. ┼Üpiewak 
     76  60   Przegrany na K  
 
 
WT. B─ůk5
S. Batkowski9
P. Kotowski4
T. B─ůk9
 44  godz 13:30
P. Śpiewak4
K. Skowerski9
   23  godz 10:30
 
 
A. Winogradow7
P. Ostrowski9
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Batkowski
 
EA. Winogradow8
T. B─ůk9
A. Winogradow 
- 
P. Ostrowski5
K. Skowerski9
 
Awans
K. Skowerski
 
     24
 
- 
K. Skowerski 
 
      Przegrany na L  
     
 
         25      
     77  godz 16:30  61
D. Tonojan 
- 
   45  godz 13:30
 
 
   103  godz 20:45  95  godz 19:30
DM. Fortuński1
M. Skoneczny9
- 
M. Fortu┼äski 
D. Tonojan6
S. Batkowski9
   87  godz 18:00
     26  godz 10:30
 
 
M. Fortuński5
S. Batkowski9
     78  62   Przegrany na M  
 
 
VW. Banek6
P. Śpiewak9
M. Skoneczny6
W. Banek9
 46  godz 13:30
S. Batkowski6
J. Ko┼Ťcielniak9
   27
 
 
J. Ko┼Ťcielniak 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Śpiewak
 
C- 
W. Banek 
- 
- 
J. Ko┼Ťcielniak9
W. Sroczyński8
 
Awans
J. Ko┼Ťcielniak
 
     28
 
- 
W. Sroczy┼äski 
 
      Przegrany na N  
     
 
       29    
     79  63
D. Zaj─ůc 
- 
   47  godz 13:30
 
 
   104  godz 20:45  96  godz 19:30
B- 
P. Likowski 
- 
- 
D. Zaj─ůc9
O. Jamorski2
   88  godz 18:00
     30
 
 
- 
O. Jamorski 
     80  godz 16:30  64   Przegrany na O  
 
 
UW. Szewczyk2
R. Babica9
P. Likowski6
W. Szewczyk9
 48  godz 13:30
D. Zaj─ůc9
M. Fortuński7
   31  godz 10:30
 
 
B. Rozwadowski6
M. Turkowski9
    Przegrany na X
 
 
Awans
R. Babica
 
AB. Rozwadowski2
W. Szewczyk9
B. Rozwadowski 
- 
M. Turkowski5
M. Fortuński9
 
Awans
D. Zaj─ůc
 
     32  godz 10:30
 
- 
M. Fortu┼äski 
 
      Przegrany na P