Mistrzostwa Polski Old Boys 2017

Odmiana 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Tomasz Bąk (Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze) Izabela Łącka (Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze)
Tomasz
Bąk

(Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze)
5 : 0Izabela
Łącka

(Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze)


   1
 
T. Bąk5
A. Holeczek3
   5
 
 
T. Bąk5
M. Kozłowski4
   7
   2
 
 
A. Kiernicki3
M. Kozłowski5
 
 
 
T. Bąk5
I. Łącka0
   3
 
 
M. Smolich1
I. Łącka5
   6
 
 
 
I. Łącka5
M. Kielan2
   4
 
 
T. Malinowski4
M. Kielan5
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
T. Bąk5
G. Nowak1
   17
 
 
   49  45
HG. Nowak2
I. Łącka5
G. Nowak5
R. Cylny3
T. Bąk5
M. Kielan2
   41
     2
 
 
M. Kielan5
R. Cylny1
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JI. Łącka5
G. Modrzejewski4
I. Łącka5
A. Stolarczyk1
 18
T. Bąk5
R. Misiewicz3
   3
 
 
J. Bielewski2
K. Wnęk5
    Przegrany na I
 
 
Awans
I. Łącka
 
GA. Stolarczyk5
M. Lesiak1
J. Bielewski2
A. Stolarczyk5
K. Wnęk4
R. Misiewicz5
 
Awans
T. Bąk
 
     4
 
A. Stolarczyk4
R. Misiewicz5
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
T. Błażej4
A. Kiernicki5
   19
 
 
   50  46
FM. Kozłowski5
T. Pierzchalski3
T. Błażej3
M. Kozłowski5
A. Kiernicki5
K. Kapołka0
   42
     6
 
 
M. Kozłowski3
K. Kapołka5
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IM. Kozłowski5
R. Misiewicz3
M. Kozłowski5
A. Gajda1
 20
A. Kiernicki5
G. Modrzejewski3
   7
 
 
T. Dymerski5
A. Gajda4
    Przegrany na J
 
 
Awans
M. Kozłowski
 
EA. Gajda5
W. Żarowski1
A. Gajda5
G. Kowalski4
T. Dymerski1
G. Modrzejewski5
 
Awans
A. Kiernicki
 
     8
 
G. Kowalski3
G. Modrzejewski5
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
R. Olbromski5
A. Holeczek1
   21
 
 
   51  47
DA. Holeczek5
T. Dymerski2
A. Holeczek5
P. Szmidla2
R. Olbromski5
W. Żarowski2
   43
     10
 
 
P. Szmidla1
W. Żarowski5
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LA. Holeczek5
T. Wendicki4
A. Holeczek5
R. Kozioł3
 22
R. Olbromski0
M. Smolich5
   11
 
 
R. Kozioł3
T. Pierzchalski5
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Holeczek
 
CR. Kozioł5
K. Kapołka3
R. Kozioł5
T. Janduda1
T. Pierzchalski3
M. Smolich5
 
Awans
M. Smolich
 
     12
 
T. Janduda3
M. Smolich5
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
M. Lesiak5
P. Mazur2
   23
 
 
   52  48
BB. Czapski5
K. Wnęk3
P. Mazur2
B. Czapski5
M. Lesiak4
T. Wendicki5
   44
     14
 
 
T. Wendicki5
B. Czapski2
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KM. Kielan5
R. Olbromski2
B. Czapski3
M. Kielan5
 24
T. Wendicki4
T. Malinowski5
   15
 
 
I. Łącka5
P. Męderak3
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Kielan
 
AP. Męderak0
M. Kielan5
P. Męderak5
G. Szymela3
I. Łącka3
T. Malinowski5
 
Awans
T. Malinowski
 
     16
 
G. Szymela0
T. Malinowski5
 
      Przegrany na H