Mistrzostwa Polski Junior贸w 2017

Juniorzy m艂odsi - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz臋ty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako艅czony
  

FINA艁
Wiktor Zieli艅ski (Hades Pozna艅) Szymon B艂a偶ej (YMCA Krak贸w)
Wiktor
Zieli艅ski

(Hades Pozna艅)
5 : 1Szymon
B艂a偶ej

(YMCA Krak贸w)


   1
 
W. Zieli艅ski5
S. Kural1
   5
 
 
W. Zieli艅ski5
A. Brz臋kowski1
   7
   2
 
 
K. Bednarek1
A. Brz臋kowski5
 
 
 
W. Zieli艅ski5
S. B艂a偶ej1
   3
 
 
A. Stankiewicz5
P. Boguszewski1
   6
 
 
 
A. Stankiewicz3
S. B艂a偶ej5
   4
 
 
S. B艂a偶ej5
J. Wi艣nik2
 
 
 

                                         
         1  godz. 9.00      
     33  25
W. Zieli艅ski5
D. Kupidura3
   17
 
 
   49  45
HD. Kupidura5
W. Dynia1
D. Kupidura5
艁. Furmaniak3
W. Zieli艅ski5
P. Ostafin1
   41
     2  godz. 9.00
 
 
艁. Furmaniak3
P. Ostafin5
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JD. Kupidura3
J. Wi艣nik5
D. Kupidura5
B. Tracz1
 18
W. Zieli艅ski5
J. Kowalczyk0
   3  godz. 9.00
 
 
B. Tracz2
K. Jask贸lski5
    Przegrany na I
 
 
Awans
J. Wi艣nik
 
GB. Tracz5
K. Filip3
B. Tracz5
M. Hyli艅ski0
K. Jask贸lski1
J. Kowalczyk5
 
Awans
W. Zieli艅ski
 
     4  godz. 9.00
 
M. Hyli艅ski0
J. Kowalczyk5
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  godz. 9.00    
     35  27
D. Wierzyk5
R. Grubich1
   19
 
 
   50  46
FP. Boguszewski5
K. Olejnik4
R. Grubich0
P. Boguszewski5
D. Wierzyk3
K. Bednarek5
   42
     6  godz. 9.00
 
 
P. Boguszewski4
K. Bednarek5
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IP. Boguszewski5
J. Kowalczyk1
P. Boguszewski5
D. Borkowski0
 20
K. Bednarek5
J. Wi艣nik0
   7  godz. 9.00
 
 
W. Bere藕nicki5
B. Szczepanek0
    Przegrany na J
 
 
Awans
P. Boguszewski
 
EW. Witkowski2
D. Borkowski5
B. Szczepanek4
W. Witkowski5
W. Bere藕nicki0
J. Wi艣nik5
 
Awans
K. Bednarek
 
     8  godz. 9.00
 
W. Witkowski1
J. Wi艣nik5
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz. 9.45      
     37  29
D. Klepacz3
S. B艂a偶ej5
   21
 
 
   51  47
DD. Klepacz5
W. Bere藕nicki3
D. Klepacz5
A. Siudzi艅ski1
S. B艂a偶ej5
D. Borkowski0
   43
     10  godz. 9.45
 
 
A. Siudzi艅ski3
D. Borkowski5
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LD. Klepacz0
S. Kural5
D. Klepacz5
D. Jachimowski1
 22
S. B艂a偶ej5
A. Brz臋kowski3
   11  godz. 9.45
 
 
D. Jachimowski4
K. Olejnik5
    Przegrany na K
 
 
Awans
S. Kural
 
CD. Jachimowski5
D. Wierzyk3
D. Jachimowski5
M. Szerzant3
K. Olejnik1
A. Brz臋kowski5
 
Awans
S. B艂a偶ej
 
     12  godz. 9.45
 
M. Szerzant2
A. Brz臋kowski5
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  godz. 9.45    
     39  31
A. Stankiewicz5
M. Grzebski0
   23
 
 
   52  48
BS. Miro艅3
K. Jask贸lski5
M. Grzebski3
S. Miro艅5
A. Stankiewicz5
K. Filip3
   44
     14  godz. 9.45
 
 
S. Miro艅3
K. Filip5
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KM. Urba艅ski2
A. Brz臋kowski5
K. Jask贸lski0
M. Urba艅ski5
 24
A. Stankiewicz5
S. Kural4
   15  godz. 9.45
 
 
M. Sawicz3
W. Dynia5
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Brz臋kowski
 
AM. Urba艅ski5
P. Ostafin1
M. Sawicz1
M. Urba艅ski5
W. Dynia0
S. Kural5
 
Awans
A. Stankiewicz
 
     16  godz. 9.45
 
M. Urba艅ski1
S. Kural5
 
      Przegrany na H