Mistrzostwa Polski - M─Ö┼╝czy┼║ni - 10-bil

Puchar     Runda eliminacyjna     Tabela 2KO

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
 - mecz zakończony (niepotwierdzony)


FINAŁ
Wojciech Trajdos (Konsalnet Warszawa) Konrad Piekarski (Metal Fach LP Sok├│┼éka)
Wojciech
Trajdos

(Konsalnet Warszawa)
7 : 6Konrad
Piekarski

(Metal Fach LP Sokółka)


   1  godz. 17:10
 
M. Fortuński6
M. Kubalski7
   9  godz. 18:30
 
 
M. Kubalski3
W. Trajdos7
   13  godz. 19:50
   2
 
 
W. Trajdos7
K. Juszczyszyn3
 
 
 
W. Trajdos7
S. Batkowski6
   15  godz. 21:20
   3
 
 
D. Macioł0
S. Duda7
   10
 
 
 
S. Duda4
S. Batkowski7
   4
 
 
S. Batkowski7
M. Śniegocki3
 
 
 
W. Trajdos7
K. Piekarski6
   5
 
 
M. Turkowski7
K. Sz─ůszor2
   11
 
 
 
M. Turkowski3
K. Skowerski7
   14
   6
 
 
K. Skowerski7
W. Sroczyński3
 
 
 
K. Skowerski6
K. Piekarski7
   7
 
 
R. Babica7
M. Kudlik5
   12
 
 
 
R. Babica6
K. Piekarski7
   8
 
 
T. Kapłan5
K. Piekarski7
 
 
 

                                         
         1  godzina 8.30      
     65  godz. 9:00  49
M. Fortu┼äski 
- 
   33  godzina 20.00
 
 
   97  godz. 15:40  89  godz. 14:20
PP. Markowski7
W. Szewczyk6
- 
P. Markowski 
M. Fortuński7
D. J─Ödrzejczak0
   81  godz. 11:40
     2
 
 
P. Markowski6
D. J─Ödrzejczak7
     66  50   Przegrany na A  
 
 
TM. Kudlik7
M. Skoneczny5
P. Markowski1
M. Kudlik7
 34
M. Fortuński7
K. Juszczyszyn1
   3
 
 
J. Walter 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Kudlik
 
O- 
M. Kudlik 
- 
- 
J. Walter4
K. Juszczyszyn7
 
Awans
M. Fortuński
 
     4
 
- 
K. Juszczyszyn 
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     67  51
P. Statkiewicz 
- 
   35
 
 
   98  90
N- 
J. Pociask 
- 
- 
P. Statkiewicz0
W. Trajdos7
   82
     6
 
 
- 
W. Trajdos 
     68  52   Przegrany na C  
 
 
SM. K─Ödzior0
K. Sz─ůszor7
J. Pociask4
M. K─Ödzior7
 36
W. Trajdos7
A. Giernalczyk2
   7
 
 
A. Giernalczyk7
M. Trudnowski6
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Sz─ůszor
 
MM. Trudnowski3
M. K─Ödzior7
M. Trudnowski 
- 
A. Giernalczyk7
P. Kudlik6
 
Awans
W. Trajdos
 
     8
 
- 
P. Kudlik 
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     69  53
D. Macio┼é 
- 
   37
 
 
   99  91
LS. Duda7
W. Janosz4
- 
S. Duda 
D. Macioł7
W. Sroczyński5
   83
     10
 
 
W. Sroczyński7
S. Duda3
     70  54   Przegrany na E  
 
 
RS. Duda7
A. Giernalczyk6
S. Duda7
A. Winogradow5
 38
D. Macioł7
K. Sz─ůszor3
   11
 
 
D. Karkoszka 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
S. Duda
 
K- 
A. Winogradow 
- 
- 
D. Karkoszka3
K. Sz─ůszor7
 
Awans
D. Macioł
 
     12
 
- 
K. Sz─ůszor 
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     71  55
S. Batkowski 
- 
   39
 
 
   100  92
J- 
B. Czapski 
- 
- 
S. Batkowski7
A. Wilk5
   84
     14
 
 
- 
A. Wilk 
     72  56   Przegrany na G  
 
 
QP. Ostrowski2
K. Juszczyszyn7
B. Czapski1
P. Ostrowski7
 40
S. Batkowski7
M. Skoneczny4
   15
 
 
K. Konkel4
M. Robiński7
    Przegrany na T
 
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
IK. Konkel3
P. Ostrowski7
K. Konkel 
- 
M. Robiński5
M. Skoneczny7
 
Awans
S. Batkowski
 
     16
 
- 
M. Skoneczny 
 
      Przegrany na H  
     
 
         17  godzina 10.00      
     73  godz. 10:20  57
P. Ostrowski 
- 
   41  godzina 21.30
 
 
   101  93
HM. Sz─ůszor4
M. Robiński7
- 
M. Sz─ůszor 
P. Ostrowski4
W. Zieliński7
   85  godz. 13:00
     18
 
 
M. Sz─ůszor2
W. Zieliński7
     74  58   Przegrany na I  
 
 
XM. Robiński5
M. Kubalski7
M. Robiński7
A. Wilk4
 42
W. Zieliński2
M. Turkowski7
   19
 
 
M. Turkowski 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Kubalski
 
G- 
A. Wilk 
- 
- 
M. Turkowski7
B. Czapski6
 
Awans
M. Turkowski
 
     20
 
- 
B. Czapski 
 
      Przegrany na J  
     
 
       21    
     75  59
K. Piekarski 
- 
   43
 
 
   102  94
F- 
D. Karkoszka 
- 
- 
K. Piekarski7
A. Winogradow3
   86
     22
 
 
- 
A. Winogradow 
     76  60   Przegrany na K  
 
 
WW. Sroczyński7
M. Muklewicz6
D. Karkoszka1
W. Sroczyński7
 44
K. Piekarski2
K. Skowerski7
   23
 
 
M. Stefańczyk3
W. Janosz7
    Przegrany na V
 
 
Awans
W. Sroczyński
 
EM. Stefańczyk3
W. Sroczyński7
M. Stefa┼äczyk 
- 
W. Janosz0
K. Skowerski7
 
Awans
K. Skowerski
 
     24
 
- 
K. Skowerski 
 
      Przegrany na L  
     
 
         25      
     77  61
R. Babica 
- 
   45
 
 
   103  95
DD. Zaj─ůc3
P. Kudlik7
- 
D. Zaj─ůc 
R. Babica7
M. K─Ödzior4
   87
     26
 
 
M. K─Ödzior7
D. Zaj─ůc1
     78  62   Przegrany na M  
 
 
VP. Kudlik3
K. Piekarski7
P. Kudlik7
P. Statkiewicz5
 46
R. Babica7
M. Muklewicz5
   27
 
 
J. Pociask 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
K. Piekarski
 
C- 
P. Statkiewicz 
- 
- 
J. Pociask2
M. Muklewicz7
 
Awans
R. Babica
 
     28
 
- 
M. Muklewicz 
 
      Przegrany na N  
     
 
       29    
     79  63
M. Kudlik 
- 
   47
 
 
   104  96
B- 
J. Walter 
- 
- 
M. Kudlik6
M. Kubalski7
   88
     30
 
 
- 
M. Kubalski 
     80  64   Przegrany na O  
 
 
UM. Śniegocki7
W. Zieliński0
J. Walter4
M. Śniegocki7
 48
M. Kubalski0
T. Kapłan7
   31
 
 
W. Szewczyk7
M. Śniegocki0
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Śniegocki
 
AM. Śniegocki7
D. J─Ödrzejczak1
M. ┼Üniegocki 
- 
W. Szewczyk5
T. Kapłan7
 
Awans
T. Kapłan
 
     32
 
- 
T. Kap┼éan 
 
      Przegrany na P