Mistrzostwa Polski - M─Ö┼╝czy┼║ni - 8-bil

Puchar     Runda eliminacyjna     Tabela 2KO

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
 - mecz zakończony (niepotwierdzony)


FINAŁ
Piotr Kudlik (ERG Bieru┼ä Folie) Mariusz Skoneczny (Lipi┼äski Dachy Tomasz├│w Mazowiecki)
Piotr
Kudlik

(ERG Bieruń Folie)
7 : 8Mariusz
Skoneczny

(Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki)


   1  godz. 19.30
 
K. Piekarski6
P. Kudlik8
   9  godzina 14.30
 
 
P. Kudlik8
K. Juszczyszyn0
   13  godzina 16.00
   2
 
 
K. Juszczyszyn8
P. Statkiewicz3
 
 
 
P. Kudlik8
K. Skowerski7
   15  godzina 18.00
   3
 
 
K. Skowerski8
M. Kudlik7
   10
 
 
 
K. Skowerski8
P. Ostrowski5
   4
 
 
P. Ostrowski8
A. Giernalczyk5
 
 
 
P. Kudlik7
M. Skoneczny8
   5
 
 
M. Turkowski1
M. Skoneczny8
   11
 
 
 
M. Skoneczny8
M. Fortuński6
   14
   6
 
 
M. Fortuński8
W. Trajdos3
 
 
 
M. Skoneczny8
B. Rozwadowski6
   7
 
 
B. Rozwadowski8
M. Robiński7
   12
 
 
 
B. Rozwadowski8
D. Macioł5
   8
 
 
D. Macioł8
S. Batkowski7
 
 
 

                                         
         1  godz.9.00      
     65  godz. 13.30  49
T. Kap┼éan 
- 
   33  godz.10.30
 
 
   97  godz. 18:00  89  godz. 16:30
PW. Szewczyk0
W. Sroczyński8
- 
W. Szewczyk 
T. Kapłan4
A. Giernalczyk8
   81  godz. 15:00
     2
 
 
W. Szewczyk7
A. Giernalczyk8
     66  50   Przegrany na A  
 
 
TW. Sroczyński7
W. Trajdos8
W. Sroczyński8
K. Sz─ůszor3
 34
A. Giernalczyk4
K. Piekarski8
   3
 
 
J. Walter 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
W. Trajdos
 
O- 
K. Sz─ůszor 
- 
- 
J. Walter1
K. Piekarski8
 
Awans
K. Piekarski
 
     4
 
- 
K. Piekarski 
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     67  51
M. Augu┼Ťcik 
- 
   35
 
 
   98  90
N- 
P. Statkiewicz 
- 
- 
M. Augu┼Ťcik8
M. Kubalski3
   82
     6
 
 
- 
M. Kubalski 
     68  52   Przegrany na C  
 
 
SP. Statkiewicz8
S. Duda2
P. Statkiewicz8
R. Babica7
 36
M. Augu┼Ťcik5
K. Juszczyszyn8
   7
 
 
M. Muklewicz8
M. Sz─ůszor5
    Przegrany na R
 
 
Awans
P. Statkiewicz
 
MM. Sz─ůszor2
R. Babica8
M. Sz─ůszor 
- 
M. Muklewicz0
K. Juszczyszyn8
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
     8
 
- 
K. Juszczyszyn 
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     69  53
S. Batkowski 
- 
   37
 
 
   99  91
LK. Tymiński2
M. Skoneczny8
- 
K. Tymi┼äski 
S. Batkowski1
K. Skowerski8
   83
     10
 
 
K. Tymiński3
K. Skowerski8
     70  54   Przegrany na E  
 
 
RM. Skoneczny8
M. Augu┼Ťcik4
M. Skoneczny8
A. Winogradow3
 38
K. Skowerski8
S. Duda5
   11
 
 
P. Grzanka 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Skoneczny
 
K- 
A. Winogradow 
- 
- 
P. Grzanka7
S. Duda8
 
Awans
K. Skowerski
 
     12
 
- 
S. Duda 
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     71  55
D. Karkoszka 
- 
   39
 
 
   100  92
J- 
M. Stefa┼äczyk 
- 
- 
D. Karkoszka2
W. Trajdos8
   84
     14
 
 
- 
W. Trajdos 
     72  56   Przegrany na G  
 
 
QM. Stefańczyk4
A. Giernalczyk8
M. Stefańczyk8
D. J─Ödrzejczak7
 40
W. Trajdos7
P. Ostrowski8
   15
 
 
W. Janosz6
P. Ostrowski8
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Giernalczyk
 
IW. Janosz2
D. J─Ödrzejczak8
W. Janosz 
- 
P. Ostrowski8
M. Śniegocki6
 
Awans
P. Ostrowski
 
     16
 
- 
M. ┼Üniegocki 
 
      Przegrany na H  
     
 
         17      
     73  57
M. Turkowski 
- 
   41  godz.12.00
 
 
   101  93
HW. Zieliński4
M. Śniegocki8
- 
W. Zieli┼äski 
M. Turkowski8
D. J─Ödrzejczak7
   85
     18
 
 
W. Zieliński3
D. J─Ödrzejczak8
     74  58   Przegrany na I  
 
 
XM. Śniegocki7
M. Kudlik8
M. Śniegocki8
D. Karkoszka4
 42
M. Turkowski8
M. Robiński0
   19
 
 
M. Robi┼äski 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Kudlik
 
G- 
D. Karkoszka 
- 
- 
M. Robiński8
M. Stefańczyk7
 
Awans
M. Turkowski
 
     20
 
- 
M. Stefa┼äczyk 
 
      Przegrany na J  
     
 
       21    
     75  59
A. Winogradow 
- 
   43
 
 
   102  94
F- 
P. Grzanka 
- 
- 
A. Winogradow2
P. Kudlik8
   86
     22
 
 
- 
P. Kudlik 
     76  60   Przegrany na K  
 
 
WS. Batkowski8
B. Czapski5
P. Grzanka3
S. Batkowski8
 44
P. Kudlik2
M. Fortuński8
   23
 
 
P. Markowski2
M. Skoneczny8
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Batkowski
 
EP. Markowski7
S. Batkowski8
P. Markowski 
- 
M. Skoneczny3
M. Fortuński8
 
Awans
M. Fortuński
 
     24
 
- 
M. Fortu┼äski 
 
      Przegrany na L  
     
 
         25      
     77  61
R. Babica 
- 
   45
 
 
   103  95
DT. Bogdanowicz2
M. Muklewicz8
- 
T. Bogdanowicz 
R. Babica6
B. Rozwadowski8
   87
     26
 
 
B. Rozwadowski8
T. Bogdanowicz2
     78  62   Przegrany na M  
 
 
VM. Muklewicz2
P. Kudlik8
M. Muklewicz8
M. Kubalski3
 46
B. Rozwadowski8
B. Czapski6
   27
 
 
P. Statkiewicz 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Kudlik
 
C- 
M. Kubalski 
- 
- 
P. Statkiewicz6
B. Czapski8
 
Awans
B. Rozwadowski
 
     28
 
- 
B. Czapski 
 
      Przegrany na N  
     
 
       29    
     79  63
D. Macio┼é 
- 
   47
 
 
   104  96
B- 
J. Walter 
- 
- 
D. Macioł8
K. Sz─ůszor2
   88
     30
 
 
- 
K. Sz─ůszor 
     80  64   Przegrany na O  
 
 
UT. Kapłan7
M. Robiński8
J. Walter0
T. Kapłan8
 48
D. Macioł8
M. Kudlik6
   31
 
 
W. Sroczyński8
D. Zaj─ůc1
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Robiński
 
AD. Zaj─ůc2
T. Kapłan8
D. Zaj─ůc 
- 
W. Sroczyński7
M. Kudlik8
 
Awans
D. Macioł
 
     32
 
- 
M. Kudlik 
 
      Przegrany na P