Mistrzostwa Polski - Pupile

Puchar     Runda eliminacyjna     Tabela 2KO

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
 - mecz zakończony (niepotwierdzony)


FINAƁ
Sambor Stachowiak (UKS Fair Play Jaworzno) Szymon Kural (Square KrakĂłw)
Sambor
Stachowiak

(UKS Fair Play Jaworzno)
1 : 3Szymon
Kural

(Square KrakĂłw)


   1
 
D. Jastrząb3
O. Pacholski 1
   9
 
 
D. Jastrząb3
N. Wojciechowski2
   13
   2
 
 
J. Sygitowicz2
N. Wojciechowski3
 
 
 
D. Jastrząb2
S. Stachowiak3
   15
   3
 
 
J. Kowalczyk3
O. Jamorski0
   10
 
 
 
J. Kowalczyk1
S. Stachowiak3
   4
 
 
S. Stachowiak3
D. GliƄski0
 
 
 
S. Stachowiak1
S. Kural3
   5
 
 
S. Kural3
B. Tracz0
   11
 
 
 
S. Kural3
B. Jędruszczak1
   14
   6
 
 
B. Jędruszczak3
O. Waƛniewski2
 
 
 
S. Kural3
J. Wiƛnik0
   7
 
 
D. Wierzyk1
J. DybaƂa3
   12
 
 
 
J. DybaƂa1
J. Wiƛnik3
   8
 
 
W. FortuƄski1
J. Wiƛnik3
 
 
 

                                         
         1      
     65  49
J. Wiƛnik 
- 
   33
 
 
   97  89
PS. Ignacak0
D. GliƄski3
- 
S. Ignacak 
J. Wiƛnik3
P. ƚwitaƂa1
   81
     2
 
 
P. ƚwitaƂa3
S. Ignacak2
     66  50   Przegrany na A  
 
 
TD. GliƄski3
K. Brzostek2
D. GliƄski3
B. Ɓapacz1
 34
J. Wiƛnik2
D. Jastrząb3
   3
 
 
D. Jastrząb3
B. Ɓapacz0
    Przegrany na Q
 
 
Awans
D. GliƄski
 
OB. Ɓapacz3
A. Bujacz2
B. Ɓapacz 
- 
D. Jastrząb3
H. Jaros2
 
Awans
D. Jastrząb
 
     4
 
- 
H. Jaros 
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     67  51
M. Bąbol 
- 
   35
 
 
   98  90
NM. Hoffer3
S. Kupis2
- 
M. Hoffer 
M. Bąbol1
W. Midera3
   82
     6
 
 
W. Midera3
M. Hoffer2
     68  52   Przegrany na C  
 
 
SM. Hoffer1
O. Pacholski 3
M. Hoffer3
K. JagodziƄski1
 36
W. Midera2
J. Sygitowicz3
   7
 
 
K. Bekier3
K. JagodziƄski1
    Przegrany na R
 
 
Awans
O. Pacholski
 
MK. JagodziƄski3
A. SiudziƄski2
K. JagodziƄski 
- 
K. Bekier2
J. Sygitowicz3
 
Awans
J. Sygitowicz
 
     8
 
- 
J. Sygitowicz 
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     69  53
D. Pokorski  
- 
   37
 
 
   99  91
LJ. Nowak1
B. Tracz3
- 
J. Nowak 
D. Pokorski 1
O. Pacholski 3
   83
     10
 
 
O. Pacholski 3
J. Nowak2
     70  54   Przegrany na E  
 
 
RB. Tracz3
W. Midera2
B. Tracz3
D. KrzewiƄski0
 38
O. Pacholski 0
J. Kowalczyk3
   11
 
 
D. KrzewiƄski2
J. Kowalczyk3
    Przegrany na S
 
 
Awans
B. Tracz
 
KD. KrzewiƄski3
M. Podlecki1
D. KrzewiƄski 
- 
J. Kowalczyk3
M. Kopeć1
 
Awans
J. Kowalczyk
 
     12
 
- 
M. Kopeć 
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     71  55
S. BruƛciƄski 
- 
   39
 
 
   100  92
JK. JagieƂƂo2
J. Glinka3
- 
K. JagieƂƂo 
S. BruƛciƄski0
S. Stachowiak3
   84
     14
 
 
S. Stachowiak3
K. JagieƂƂo0
     72  56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Glinka0
J. Wiƛnik3
J. Glinka3
S. Asenov1
 40
S. Stachowiak3
K. Brzostek0
   15
 
 
S. Asenov0
K. Brzostek3
    Przegrany na T
 
 
Awans
J. Wiƛnik
 
IS. Asenov3
A. GaszyƄski2
S. Asenov 
- 
K. Brzostek3
K. Filip2
 
Awans
S. Stachowiak
 
     16
 
- 
K. Filip 
 
      Przegrany na H  
     
 
         17      
     73  57
N. Wojciechowski 
- 
   41
 
 
   101  93
HD. Borkowski2
K. Filip3
- 
D. Borkowski 
N. Wojciechowski3
A. GaszyƄski1
   85
     18
 
 
D. Borkowski2
A. GaszyƄski3
     74  58   Przegrany na I  
 
 
XK. Filip0
O. Jamorski3
K. Filip3
K. Bednarek2
 42
N. Wojciechowski0
S. Kural3
   19
 
 
S. Kural3
K. Bednarek1
    Przegrany na U
 
 
Awans
O. Jamorski
 
GK. Bednarek3
S. BruƛciƄski0
K. Bednarek 
- 
S. Kural3
J. Glinka1
 
Awans
S. Kural
 
     20
 
- 
J. Glinka 
 
      Przegrany na J  
     
 
       21    
     75  59
B. Jędruszczak 
- 
   43
 
 
   102  94
FJ. Chmielewicz0
M. Kopeć3
- 
J. Chmielewicz 
B. Jędruszczak3
M. Podlecki1
   86
     22
 
 
M. Podlecki3
J. Chmielewicz0
     76  60   Przegrany na K  
 
 
WJ. DybaƂa3
O. Pipin1
M. Kopeć2
J. DybaƂa3
 44
B. Jędruszczak3
W. Dynia2
   23
 
 
J. DybaƂa2
W. Dynia3
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. DybaƂa
 
EJ. DybaƂa3
D. Pokorski 2
J. DybaƂa 
- 
W. Dynia3
B. Tracz0
 
Awans
B. Jędruszczak
 
     24
 
- 
B. Tracz 
 
      Przegrany na L  
     
 
         25      
     77  61
A. SiudziƄski 
- 
   45
 
 
   103  95
DJ. Zawad0
K. Bekier3
- 
J. Zawad 
A. SiudziƄski0
O. Pipin3
   87
     26
 
 
J. Zawad0
O. Pipin3
     78  62   Przegrany na M  
 
 
VO. Waƛniewski3
W. Dynia1
K. Bekier2
O. Waƛniewski3
 46
O. Pipin2
D. Wierzyk3
   27
 
 
O. Waƛniewski0
D. Wierzyk3
    Przegrany na W
 
 
Awans
O. Waƛniewski
 
CO. Waƛniewski3
M. Bąbol0
O. Waƛniewski 
- 
D. Wierzyk3
S. Kupis1
 
Awans
D. Wierzyk
 
     28
 
- 
S. Kupis 
 
      Przegrany na N  
     
 
       29    
     79  63
A. Bujacz 
- 
   47
 
 
   104  96
BB. Pakowski0
H. Jaros3
- 
B. Pakowski 
A. Bujacz0
O. Jamorski3
   88
     30
 
 
B. Pakowski2
O. Jamorski3
     80  64   Przegrany na O  
 
 
UH. Jaros0
N. Wojciechowski3
H. Jaros3
D. Wojciechowski2
 48
O. Jamorski1
W. FortuƄski3
   31
 
 
D. GliƄski3
D. Wojciechowski2
    Przegrany na X
 
 
Awans
N. Wojciechowski
 
AD. Wojciechowski3
P. ƚwitaƂa2
D. Wojciechowski 
- 
D. GliƄski1
W. FortuƄski3
 
Awans
W. FortuƄski
 
     32
 
- 
W. FortuƄski 
 
      Przegrany na P