Mistrzostwa Polski w Pool Bilard 2010

Mężczyźni - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Konrad Piekarski (Metal Fach LP Sok├│┼éka) Dawid J─Ödrzejczak (HG Solutions Gdynia)
Konrad
Piekarski

(Metal Fach LP Sokółka)
5 : 8Dawid
J─Ödrzejczak

(HG Solutions Gdynia)


   1
 
K. Piekarski8
D. Zaj─ůc6
   5
 
 
K. Piekarski8
M. Śniegocki2
   7
   2
 
 
M. Śniegocki8
A. Skoneczny4
 
 
 
K. Piekarski5
D. J─Ödrzejczak8
   3
 
 
P. Kudlik8
M. Kudlik5
   6
 
 
 
P. Kudlik3
D. J─Ödrzejczak8
   4
 
 
M. Turkowski7
D. J─Ödrzejczak8
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
R. Babica8
M. Kubalski1
   17
 
 
   49  45
HK. Dr─ůka8
J. Regieli4
M. Kubalski2
K. Dr─ůka8
R. Babica3
K. Piekarski8
   41
     2
 
 
K. Piekarski8
K. Dr─ůka3
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JK. Piekarski5
D. Zaj─ůc8
K. Dr─ůka5
K. Piekarski8
 18
K. Piekarski8
W. Szewczyk2
   3
 
 
W. Szewczyk8
H. Łopotko6
    Przegrany na I
 
 
Awans
D. Zaj─ůc
 
GM. Skoneczny7
K. Piekarski8
H. Łopotko1
M. Skoneczny8
W. Szewczyk8
B. Rozwadowski7
 
Awans
K. Piekarski
 
     4
 
B. Rozwadowski8
M. Skoneczny7
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
M. Śniegocki7
T. Malinowski3
   19
 
 
   50  46
FD. Macioł4
T. Kanik8
T. Malinowski2
D. Macioł8
M. Śniegocki8
K. Skowerski5
   42
     6
 
 
D. Macioł1
K. Skowerski8
     36  28   Przegrany na C  
 
 
ID. J─Ödrzejczak8
W. Szewczyk3
T. Kanik6
D. J─Ödrzejczak8
 20
M. Śniegocki8
D. Zaj─ůc2
   7
 
 
D. Zaj─ůc8
T. B─ůk0
    Przegrany na J
 
 
Awans
D. J─Ödrzejczak
 
ET. B─ůk2
D. J─Ödrzejczak8
T. B─ůk8
M. Klimek7
D. Zaj─ůc8
M. Kudlik7
 
Awans
M. Śniegocki
 
     8
 
M. Klimek1
M. Kudlik8
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
A. Skoneczny8
B. Czapski3
   21
 
 
   51  47
DB. Czapski7
M. Kudlik8
B. Czapski8
M. Stefańczyk5
A. Skoneczny8
D. J─Ödrzejczak7
   43
     10
 
 
D. J─Ödrzejczak8
M. Stefańczyk0
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LM. Kudlik8
S. Nowak7
M. Kudlik8
K. Skowerski5
 22
A. Skoneczny4
P. Kudlik8
   11
 
 
T. Kanik8
T. Kapłan6
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Kudlik
 
CT. Kapłan4
K. Skowerski8
T. Kapłan8
M. Fortuński2
T. Kanik1
P. Kudlik8
 
Awans
P. Kudlik
 
     12
 
P. Kudlik8
M. Fortuński4
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
M. Turkowski8
P. Bryll4
   23
 
 
   52  48
BP. Bryll6
B. Rozwadowski8
P. Bryll8
T. Wendicki1
M. Turkowski8
K. Piekarski3
   44
     14
 
 
K. Piekarski8
T. Wendicki1
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KR. Babica4
A. Skoneczny7
B. Rozwadowski7
R. Babica8
 24
M. Turkowski8
S. Nowak6
   15
 
 
S. Nowak8
K. Juszczyszyn5
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Skoneczny
 
AP. Ostrowski1
R. Babica8
K. Juszczyszyn3
P. Ostrowski8
S. Nowak8
J. Regieli5
 
Awans
M. Turkowski
 
     16
 
J. Regieli8
P. Ostrowski6
 
      Przegrany na H