Grand Prix Polski - Brze┼Ť─ç S┼éomka Ptysiowa - Pol Tour 2015

Mistrzostwa Tarnowa w 9-bil - Grupa 2

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  


Puchar    Grupa 1    Grupa 2


                                         
         1  10.00      
     33  15.00  25  13.40
K. Skowerski 
- 
   17  12.20
 
 
   49  18.40  45  17.40
HA. Stosur3
W. Gosk7
- 
A. Stosur 
K. Skowerski7
G. Modrzejewski0
   41  16.40
     2
 
 
G. Modrzejewski7
A. Stosur2
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JW. Gosk4
P. Statkiewicz7
W. Gosk7
A. Macioł6
 18
K. Skowerski7
W. Trajdos6
   3
 
 
P. Wi┼Ťniowski2
W. Trajdos7
    Przegrany na I
 
 
Awans
P. Statkiewicz
 
GP. Wi┼Ťniowski4
A. Macioł7
P. Wi┼Ťniowski7
I. ┼ü─ůcka4
W. Trajdos7
D. Tonojan4
 
Awans
K. Skowerski
 
     4
 
I. ┼ü─ůcka1
D. Tonojan7
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
T. B─ůk6
P. Statkiewicz7
   19  13.00
 
 
   50  46
FT. B─ůk7
R. Pasternak4
T. B─ůk7
T. Błażej2
P. Statkiewicz7
J. Niewęgłowski2
   42
     6  11.00
 
 
J. Niewęgłowski7
T. Błażej3
     36  28  14.20   Przegrany na C  
 
 
IK. Modrzejewski5
W. Trajdos7
T. B─ůk0
K. Modrzejewski7
 20
P. Statkiewicz1
T. Kapłan7
   7
 
 
K. Modrzejewski6
N. ┼╗elasko7
    Przegrany na J
 
 
Awans
W. Trajdos
 
EK. Modrzejewski7
B. Wiatrowski5
K. Modrzejewski7
W. Janosz5
N. ┼╗elasko2
T. Kapłan7
 
Awans
T. Kapłan
 
     8
 
W. Janosz1
T. Kapłan7
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  15.40  29
R. Babica 
- 
   21
 
 
   51  47
DA. Sidło2
N. ┼╗elasko7
- 
A. Sid┼éo 
R. Babica7
B. Wiatrowski4
   43
     10  11.40
 
 
B. Wiatrowski7
A. Sidło4
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LM. Fortuński4
G. Lasota7
N. ┼╗elasko5
M. Fortuński7
 22
R. Babica7
J. Regieli4
   11
 
 
J. Regieli7
M. Fortuński3
    Przegrany na K
 
 
Awans
G. Lasota
 
CM. Fortuński7
J. Niewęgłowski3
M. Fortuński7
M. Muklewicz4
J. Regieli7
R. Pasternak3
 
Awans
R. Babica
 
     12
 
M. Muklewicz3
R. Pasternak7
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
A. Macioł7
K. Gmur2
   23  13.40
 
 
   52  48
BK. Gmur3
D. Tonojan7
K. Gmur7
P. M─Öderak3
A. Macioł4
G. Lasota7
   44
     14  12.20
 
 
P. M─Öderak2
G. Lasota7
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KD. Tonojan2
J. Regieli7
D. Tonojan7
G. Modrzejewski4
 24
G. Lasota2
W. Szewczyk7
   15
 
 
W. Gosk7
Ł. Przybysz3
    Przegrany na L
 
 
Awans
J. Regieli
 
AŁ. Przybysz6
G. Modrzejewski7
┼ü. Przybysz 
- 
W. Gosk6
W. Szewczyk7
 
Awans
W. Szewczyk
 
     16
 
- 
W. Szewczyk 
 
      Przegrany na H